İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
«474475476477478479480481482483484485486

Jasbkdçvş
Aday Memur
08 Şubat 2024 13:18

İnşallah

Jamyo2015li, 2 ay önce

MALESEF ANKARA BU KONUDA ÇOK KATI DUYDUM AMA İNŞALLAH RED VERİLMEZDE İADE VERİLİR ENSEYİ KARARTMAYIN

Okyanus331
Aday Memur
13 Şubat 2024 19:43

Dava devam ederken dönünce eski maaş eksiklerini yatırıyorlar mı davanın bitmesini mi bekliyorlar, i

Jamyo2015li
Memur
14 Şubat 2024 08:18

mahkeme kesinleşmeden döndürmüyorlar kardeşim idare mahkemesi mahkemenin sonucunu bekliyor genel olarak. dönünce nasıl oluyor orasını bilmiyorum bizde bekliyoruz bakalım idarenın sonuclanmasını

Okyanus331, 2 ay önce

Dava devam ederken dönünce eski maaş eksiklerini yatırıyorlar mı davanın bitmesini mi bekliyorlar, i

Okyanus331
Aday Memur
14 Şubat 2024 19:06

Döndürüyorlar bu hafta şahit oldum, ama geçmiş maaşları için mahkemen sonuçlansın öyle yatırılacak demişler

Okyanus331
Aday Memur
14 Şubat 2024 19:08

Ben atılmadım 3 yıl olacak bir ay sonra açıktayım, yerel istinaf beraat yargıtayda

Jamyo2015li
Memur
16 Şubat 2024 20:59

merhaba arkadaşlar daha öncedende yazmıstım bugun itibari ile 8 yerden istenen yazım tamamlandı idare mahkemesı istemişti.

sorum şu idare mahkemesi dönüş yani beraat verirse hemen başlatıyorlarmı ve idare mahkemesi ceza mahkemesının kararına biat ediyor mu

ikinci sorum aksi bir durum olurda yd verirse işlem olrak ne yapmam gerekiyor bilgilerinize başvurmam lazım arkadaşlar biilgi sahipleri ve daha fazlasını yazabilir mi teşekkür ederim şimdididen

Jamyo2015li
Memur
19 Şubat 2024 14:51

.

Jamyo2015li, 2 ay önce

merhaba arkadaşlar daha öncedende yazmıstım bugun itibari ile 8 yerden istenen yazım tamamlandı idare mahkemesı istemişti.

sorum şu idare mahkemesi dönüş yani beraat verirse hemen başlatıyorlarmı ve idare mahkemesi ceza mahkemesının kararına biat ediyor mu

ikinci sorum aksi bir durum olurda yd verirse işlem olrak ne yapmam gerekiyor bilgilerinize başvurmam lazım arkadaşlar biilgi sahipleri ve daha fazlasını yazabilir mi teşekkür ederim şimdididen

Burak123.
Aday Memur
19 Şubat 2024 15:13

Arkadaşlar abiler selamlar jandarma uzman çavuş olarak ihraç oldum şuanda Danıştay 12 dairede dosyam heyete girmiş karar verileli 3 ay oluyor tahmini bilen kişiler ne zaman UYAP a yükleniyor

Jasbkdçvş
Aday Memur
19 Şubat 2024 22:13

İdare mahkemesi beraat vermez yd ya da red verir

Jamyo2015li, 2 ay önce

.

Jasbkdçvş
Aday Memur
19 Şubat 2024 22:15

Benim çok şahit olduğum beraat ya da takipsizlik alan kişilere irtibat iltisak diye idare mahkemesinin red verdiğine yani idareyi bağlamıyo. Ama ceza versiye yani aleyhte bişe hemen onu gerekçe gösteriyolar. Bende beraat aldım kesinleşti duruşma oldu bekliyom kararı ank idarede

Jamyo2015li, 2 ay önce

Jasbkdçvş
Aday Memur
19 Şubat 2024 22:16

Hangi kurumlara yazdılar sen de bende ceza mhkemesine yazdı bide genel komtanlıktan savunma istedi baska bise yapmadılar

Jamyo2015li, 2 ay önce

Ciguli 46
Şef
20 Şubat 2024 05:27

merhaba. geçmiş olsun. şimdi idare mahkemesi bazen ceza mahkemesinden aldığın beraat kararına normlade karar verirken dikkat etmesi gerekiyor ama idare mahkemesinin red verdi durumlarda var. ama dosya Danıştay'a gittiğinde bununla ilgili kararlarıda var Danıştay diyor ki ceza mahkemesinden almış olduğu beraati görmezden gelip davayı red edemezsin bu beraat kararini göz önünde bulundurman gerekli diyor Danıştay. olaki idare mahkemesi yd verdi seni 30 gün içinde göreve iade etmeleri gerekiyor. eğer süre 30 günü geçerse maddi tazminat davası açma hakkında var. eğer idari davani yd actiysan yd ile geri göreve iade olursun. ama şöyle de birşey var. yd ile dönersin davam esastan görüşülüp idare mahkemesi yd de bozabilir. diğer kurumlardan istenen evrakların temizse bu senin için bir artı. inşallah hakkında , hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.
Jamyo2015li, 2 ay önce

Jamyo2015li
Memur
20 Şubat 2024 09:09

krea (dıgıturk)

kom

masak

tem

meb

vakıflar genel müd.

tasarruf mev.

sivil toplum

buralardan istendi yazılar hepsinden geldi yazı temiz tespit edilemedi diye sadece kom' dan ardışık aramaya dair 4 tane bulgu geldi onuda ceza mahkemesinde açıklamıstım ek olarak bişey gelmedi şükür evraklarda tamamlandı sonucu bekliyorum işte amasya küçük oldugu için biraz hızlı ilerliyor sağolun bilgiler için arkadaşlar.

Aynalı25
Aday Memur
24 Şubat 2024 19:15

İhraçtan dönen oldumu hiç beraat aldım idare mah devam ediyor ama son siyasi konuşmalarda. Sonra umut yok

Barbaros198
Memur
26 Şubat 2024 19:27

Arkadaşlar merhaba belki konu dışı ama sormak isterim, ben khk ile meslekten ihraç oldum eşim kamuda çalışıyor ve 10 yıl süresi dolduğu için yeşil pasaport alma hakkı var. Eş durumundan bende pasaport alabilir miyim. Kanuni bir engel var mıdır?

Khk aday
Memur
26 Şubat 2024 19:58

Çok kişi ihraçtan iade oldu

Aynalı25, 2 ay önce

İhraçtan dönen oldumu hiç beraat aldım idare mah devam ediyor ama son siyasi konuşmalarda. Sonra umut yok

Jamyo2015li
Memur
26 Şubat 2024 20:08

Tabikide alırsın yurt dışı yasagın olmadıgı sürece

Barbaros198, 2 ay önce
Arkadaşlar merhaba belki konu dışı ama sormak isterim, ben khk ile meslekten ihraç oldum eşim kamuda çalışıyor ve 10 yıl süresi dolduğu için yeşil pasaport alma hakkı var. Eş durumundan bende pasaport alabilir miyim. Kanuni bir engel var mıdır?

Barbaros198
Memur
26 Şubat 2024 20:42

Yasağım yok pasaportum da var halihazırda. Siz bunu yorum olarak mı yaptınız yoksa alan var mı bildiginiz
Jamyo2015li, 2 ay önce

Tabikide alırsın yurt dışı yasagın olmadıgı sürece

Jamyo2015li
Memur
26 Şubat 2024 23:13

Almanya münihten geleli 1 hafta oldu beraatimi alalı 1 ay oldu sizin için yeterli bir bilgi oldumu;)

Jamyo2015li
Memur
26 Şubat 2024 23:15

Yorum yapmak için yorum yapmam bildiğimi anlatırım kardeşim saygılar.

Barbaros198, 2 ay önce
Yasağım yok pasaportum da var halihazırda. Siz bunu yorum olarak mı yaptınız yoksa alan var mı bildiginiz
Toplam 9704 mesaj
«474475476477478479480481482483484485486

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi