Editörler : gubaz
«400401402403404405406407408409410411412
01 Mart 2021 00:13

AsilTürk87
Memur

Merhaba arkadaşlar;

45 aydir aciktayim çok şükür beraat ettim. Gerekçeli karar çıkmadı henüz fakat duruşma zaptında beraat ettiğim yazıyor.kurumuma beraat ettiğimi gerekçeli karar çıktıktan sonra mi göndereyim yoksa duruşma zaptını mi göndereyim. İstifa giden dosyalarda mahkeme kesinleşmeden beraat kararını kuruma göndermiyor ne yapılması gerekiyor istinafa giden beraat kararını elden mi teslim edilmesi gerekiyor yoksa kesinleşmesini mi beklememiz lazim

Jamyo2015.11, 1 hafta önce - Alıntıya git

Öncelikle gözün aydın kardeş rabbim tüm suçsuz günahsızlara nasip etsin inşallah berat etmeyi savcı itiraz etti mi berat kararına gerekçeli karar çıkınca mahkeme il jandarmaya yazıyor zaten geri dönüş için onu beklemen lazım ama yinede de sen personel şubeye dilekçe ile gönder

04 Mart 2021 19:47

AsilTürk87
Memur

Arkadaşlar merhaba Konya 6.ağır cezada yargılanan var mı

05 Mart 2021 10:59

Mrt51
Aday Memur

Arkadaşlar Adana bam 2 ceza dairesinde ankesorden dosyasi olan varmı, ben yerel mahkemeden ankesorden beraat ettim ancak istinaf mahkemesi dosyayı duruşmalı olarak kendisi yargılamak istedi 3 ay sonra istinaf ta mahkemem var, sizce bu ne anlama geliyor, beraat bozulur mu, bilgisi ve önerisi olan arkadaşlar yazabilirmi

05 Mart 2021 11:26

Arrrs
Aday Memur

Savcının itirazıyla dosya istinafa gidecek gerekçeli kararı kuruma göndericem bir dilekçe ile nasıl bir dilekçe yazmalıyım yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim ankesör beraat

05 Mart 2021 11:29

Fatih0138
Aday Memur

Arkadaşlar Adana bam 2 ceza dairesinde ankesorden dosyasi olan varmı, ben yerel mahkemeden ankesorden beraat ettim ancak istinaf mahkemesi dosyayı duruşmalı olarak kendisi yargılamak istedi 3 ay sonra istinaf ta mahkemem var, sizce bu ne anlama geliyor, beraat bozulur mu, bilgisi ve önerisi olan arkadaşlar yazabilirmi

Mrt51, 4 gün önce - Alıntıya git
Dosyaya giren yeni bir evrak var mı ? Yoksa Bam da duruşmalı yargılama ytapabilir .Duruşmalı olmasından çekinmene gerek yok .Bamdaki hakimler sicil olarak eski hakimler o yüzden olumsuz bir şey düşünmüyorum.Adana Bam da mahkumiyet kararlarının beraat oldduğu ile ilgili bir iki tane karar gördüm
05 Mart 2021 11:45

Mrt51
Aday Memur

Yeni bir evrak yok ama hangi avukata sorduysam istinaf duruşma actiysa biraz sıkıntılı kişinin aleyhine kararlar veriyo diyolar, avukatım yok sizce av.tutmalimiyim, biraz endişeli ve kaygılıyım

05 Mart 2021 12:11

Aaee213106
Aday Memur

Merhabalar... Birsey sormak istiyorum. Btk dan gelen hts verilerinde sıralı halinde iste telefon numarasi kac saniye gorusmus falan yaziyor. Birde sutunun en sonunda adresler var. Onlar baz mi oluyor. Birde kime ait oluyor. Bana mi karsi tarafa mi?

05 Mart 2021 13:00

Fatih0138
Aday Memur

Yeni bir evrak yok ama hangi avukata sorduysam istinaf duruşma actiysa biraz sıkıntılı kişinin aleyhine kararlar veriyo diyolar, avukatım yok sizce av.tutmalimiyim, biraz endişeli ve kaygılıyım

Mrt51, 4 gün önce - Alıntıya git
Avukat tutmak elbette yararına olur .Ancak fırsatçılardan uzak dur örneğin 5 fazlası şu zamanda çok fazla ücret .Avukat kanuni boyutuna girince onu dinliyor başkanlar.Biz girsek yüzüne dahi bakmıyorlar.
06 Mart 2021 02:58

Vaybasimagelenler
Aday Memur

Arkadaslar, hepinize gecmis olsun öncelikle. Subat ayından gorevden uzaklastirildim. Gorev yaptigim ve Daha once gorev yaptigim yerlerin savcilik Önsorusturma bürolarindan hakkimda sorusturma ve sikayet olup olmadigini sorgulattim. Hic birsey cikmadi. Lakin birligim idari tahkikati JGNK ligi yapacak diyor. 10 gun sure yokmu. Isnat edilen hicbirsey yok, adli islem yok, arayan soran yok. Ayni durumu yasayan var mi aranizda? Surec nasil isliyor?

06 Mart 2021 05:24

Yasin 575758
Aday Memur

Cümleten selamın aleyküm 15 aydır açıktayım. Hakkımda şikayetçi yok. Maaşım kesilmedi devam ediyor. Adli soruşturmam var.ne mahkeme açılıyor nede. Takipsizlik veriyor bakalım hayırlısı

06 Mart 2021 10:48

Arrrs
Aday Memur

Hayırlı günler ankesör den beraat alıp dosyası istinafa giden mesleğe başlatılan varmı acaba jandarma

06 Mart 2021 12:32

vatanist123
Aday Memur

Arkadaslar, hepinize gecmis olsun öncelikle. Subat ayından gorevden uzaklastirildim. Gorev yaptigim ve Daha once gorev yaptigim yerlerin savcilik Önsorusturma bürolarindan hakkimda sorusturma ve sikayet olup olmadigini sorgulattim. Hic birsey cikmadi. Lakin birligim idari tahkikati JGNK ligi yapacak diyor. 10 gun sure yokmu. Isnat edilen hicbirsey yok, adli islem yok, arayan soran yok. Ayni durumu yasayan var mi aranizda? Surec nasil isliyor?

Vaybasimagelenler, 3 gün önce - Alıntıya git
Geçmiş olsun. Süreç nasıl oldu paylaşmak ister misiniz ?
06 Mart 2021 20:25

Yasin 575758
Aday Memur

Adli işlem. Yoksa. 60 gün içerisinde idari soruşturma tamamlanır. Benim adli Soruşturmam olduğu için bekliyorum 15 aydır soruşturmayı sonuşlandıramadılar

06 Mart 2021 21:03

Seahawk010706
Aday Memur

Adli işlem. Yoksa. 60 gün içerisinde idari soruşturma tamamlanır. Benim adli Soruşturmam olduğu için bekliyorum 15 aydır soruşturmayı sonuşlandıramadılar

Yasin 575758, 3 gün önce - Alıntıya git
Adli işlemim yok 7 aydır açıktayım. İdarenin görevden uzaklaştırma yetkisi mevcut. Temmuz ayında uzatma kararı almaz iseler 375 khk nin 3 yıllık süresi dolacak.
06 Mart 2021 21:21

hakverdii
Aday Memur
Arkadaşlar yerel mahkemede sadece ankesörden ceza aldım dosya istinafta kuvvet jandarma 33 ay oldu açıktayım acaba kaç bekliyorlar toplam yada en son ihraç ne zaman yapıldı acaba
arslan4040, 2 hafta önce - Alıntıya git
İyi akşamlar sizden savunma alındı mı? İstinafa gideli ne kadar zaman oldu. Bizse aynı durumdayız
07 Mart 2021 01:26

Yasin 575758
Aday Memur

Siz eminmişsiniz adli soruşturma olmadığını. 3 yıl idarenin. Aldığı bir soruşturma. Adliyede nasıl dosyası olmaz. Benim talime şikayete bağrı bir suç yok. Kamu davası gerektirecek bir suç yok. 15 aydır maaşımıda alıyorum. Ama sonuçlanmadı adliye hiç duymadım idare 3 yıl açık süresi Olduğu idarenin fazla 3 ay içerisinde karar çıkıyor benim 3 ay. Sonra adliyedeki soruşturmam bitmediği için uzattıklar size ne karar çıktı. Peki. Bulunduğunuz yerdeki. Jandarmaya size açıklama yapmıyormu

08 Mart 2021 17:54

poyraz3435
Memur

Merhabalar... Birsey sormak istiyorum. Btk dan gelen hts verilerinde sıralı halinde iste telefon numarasi kac saniye gorusmus falan yaziyor. Birde sutunun en sonunda adresler var. Onlar baz mi oluyor. Birde kime ait oluyor. Bana mi karsi tarafa mi?

Aaee213106, 4 gün önce - Alıntıya git
Gelen listeler baz ve karşı baz olmak üzere birbirine benzer listeler olur. Normal şartlarlarda tıpkısı olması gerekirken Telekom şirketlerinin teknik alt yapısı ve bazı başka sebeplerle listeler çok sağlıklı tutulmuyor. Sol ilk sütunda size ait numaralar varsa o sizin bazınızdır. Sol sütünda başkaca numaralar var ise sondaki baz başkaca numaralara ait bazlardır.
Toplam 8237 mesaj
«400401402403404405406407408409410411412