Editörler : crops35
12 Nisan 2017 19:41

Katiplik mülakatı

Arkadaşlar uygulama sınavında birinci oldum haftaya mülakata gireceğim. İlk defa bir mülakata girdiğimden neleri yapmamı veya yapmamı önerirsiniz? Bir de meslek hakkında detaylı bilgi sahibi değilim mülakatta bilgiyi mi ölçüyorlar yoksa kendini ifade etme yeteneğini mi?

kaya004
Aday Memur
13 Nisan 2017 09:26

kendini ifade etme yeteneği, genel kültür ve atatürk ilke ve inkılaplarını sorarlar.

laleli61
Şube Müdürü
18 Nisan 2017 08:27

arkadaşım ben y ıllar önce girmiştim bana Atatürk ün kurtuluş savaşındaki rütbesi nedir Türkiyenin ilk demir ç elik fabrikası nerdedir kabotaj bayramının ve saltanatın tarihi nedir keşif nedir sivas kongaresi kararları türkiyenin göllerinden birkaç tane örnek verin gibi sorulardı ama en çok da tarihten geldi soru o alanlaral iyi bak derim bir de mesleki bilgi edinebilirsin kolay gelsin inş

18 Nisan 2017 15:16

sana söyleyim bak 2 defa gidim souları bilmek çokta önemli degil ama sen yine bilmeye çalış en önemlisi askerliginin yapıp yapmamam erkeklede birde işe ihtiyacının oldugunu göstermen lazım sana soaacaklar ne iş yapıyorsun sende söyleceksin ama kendini biaz açındıman lazım yani işi isteyeceksin

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi