Editörler : crops35
13 Nisan 2017 00:06

3225 İnsatcilar cok acil

Karayollari atamasiyla ilgili konusalim

silvanlı selim
Aday Memur
14 Nisan 2017 13:17

buyrun konuşalım puanın kaç

fatihim4646
Aday Memur
14 Nisan 2017 13:22

Buyrun

tsubasa2
Aday Memur
14 Nisan 2017 14:12

Puanim 91 simdi kgm basvursam merkezi atamada tekrar basvuru yapabikiyomuyuz

fatihim4646
Aday Memur
14 Nisan 2017 15:12

Brans siralaman kac kardesim

tsubasa2
Aday Memur
14 Nisan 2017 23:09

8 hocam senin puan ve siralaman

fatihim4646
Aday Memur
15 Nisan 2017 07:14

90 puanm siralamm 12

15 Nisan 2017 10:00

gardas benimde puanım 91.831 vala ben tercih vermeyecem cünkü tayin diye bir durum söz konusu degil ankara genel müdürlüğü basmühendisle konustum ona dayanarak konusuyorum tayin yok yol tazminatı kesinlikle sözlesmeliye verilmiyormus ham maas o da yaklasık 2550 suan teknikerin derece 10 olacakmıs kadrolu da tekniker 7-8.dereceden baslayıp 10.da baslayacak olmak zoruna gider insanın ve asıl önemlisi haziranda kasımda kesinlikle tercih veremiyon ösym nin tercih aldıgı hicbir kurum merkezi alımlarda tercih veremiyormus kadrolu olmak varken ben o puanla essek gbi calısıp sözlesmeli olmam vala benm yetkili kişilerden ögrendiğim bu tercih sizin kardesim

fatihim4646
Aday Memur
15 Nisan 2017 10:33

Valla merkezi alimi gördük bi an once baslamak en mantiklisi

tarkylmz
Aday Memur
15 Nisan 2017 10:43

Haziranda bal gibide tercih verebiliyosun bilmiyosan insanları yanlış yönlendirme arkadaşım... http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/gorus/kamu-hizmetlerine-alinmaya-iliskin-gorusler-335 41. Ve 65. Maddeleri aç oku bi zahmet... Ayrıca sağlık bakanlığı ve çevre şehircilik bakanlığı alımlarıda 4b li aldıve tercih verenler merkezi atamada tercih verebildi git bide onları araştır..

memurolmayacalısan34, 7 yıl önce

gardas benimde puanım 91.831 vala ben tercih vermeyecem cünkü tayin diye bir durum söz konusu degil ankara genel müdürlüğü basmühendisle konustum ona dayanarak konusuyorum tayin yok yol tazminatı kesinlikle sözlesmeliye verilmiyormus ham maas o da yaklasık 2550 suan teknikerin derece 10 olacakmıs kadrolu da tekniker 7-8.dereceden baslayıp 10.da baslayacak olmak zoruna gider insanın ve asıl önemlisi haziranda kasımda kesinlikle tercih veremiyon ösym nin tercih aldıgı hicbir kurum merkezi alımlarda tercih veremiyormus kadrolu olmak varken ben o puanla essek gbi calısıp sözlesmeli olmam vala benm yetkili kişilerden ögrendiğim bu tercih sizin kardesim

tsubasa2
Aday Memur
15 Nisan 2017 22:40

Kardes dogru soyluyosun ben hem osym hemde karayollarini aradim sordum adam diyoki atansan dahi tekrar merkezi atamaya basvurabiliyosun dedi ve dediki sadece baska bi.kuruma sozlesmeli.olarak basvurursan 1 yil gecmeden ise baslayamiyomussun yani tek olay kazandin diyelim sonra istifa edip baska bi.kurumun sozlesmeli kadrosuna gecemiyomussun 1 yil gecmesi lazim dedi merkezi atamada yerlesirsen bir sikinti olmaz dedi

tarkylmz, 7 yıl önce

Haziranda bal gibide tercih verebiliyosun bilmiyosan insanları yanlış yönlendirme arkadaşım... http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/gorus/kamu-hizmetlerine-alinmaya-iliskin-gorusler-335 41. Ve 65. Maddeleri aç oku bi zahmet... Ayrıca sağlık bakanlığı ve çevre şehircilik bakanlığı alımlarıda 4b li aldıve tercih verenler merkezi atamada tercih verebildi git bide onları araştır..

tsubasa2
Aday Memur
15 Nisan 2017 22:41

Sunuda soyliyeyim kadronun cakili oldugunu yillarca basvurdugun yerde calisacagini soyledi adam bana

teoder2155
Kapalı
16 Nisan 2017 19:49

Ozelinize bakınız lutfen

Grubumuza gelmek isteyenler özelde yazabilir

Kuralimiz kesinlikle siyaset konuşulmaz onun dışında her konuda fikir alış verişi yapariz bunu bilerek litfen grubumuza gelin her insan değerlidir ve görüş bölücü olmadıktan sonra önemlidir benim için atamalarda tum inşaatçı arkadaşlarıma başarılar dilerim herseyin hayırlısı olsun

tsubasa2, 7 yıl önce

Sunuda soyliyeyim kadronun cakili oldugunu yillarca basvurdugun yerde calisacagini soyledi adam bana

teoder2155
Kapalı
16 Nisan 2017 19:51

Tarık kardeşim değerli bilgilerin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun

tarkylmz, 7 yıl önce

teoder2155
Kapalı
17 Nisan 2017 09:11

Ve grubumuza gelmek isteyenler 2018 1 kadar grubumuzda kalip atananlar atanmayanlara bilgi verir ve kurumu hakkinda sorulara yanit verir atandim bitti demez 2016 2 ile atanip halen grubumuzda olan kardeşlerimiz var daha önce atananlar var son atamaya kadar grubumuz aktif kalacaktır bunu bilerek gelin grubumuz kasim gibi kruldu halen ayni kişiler grubumuzda sohbet muhabet ortamiyla gidiyiruz atamalar duyurlar kurumlat hakkında bilgi paylasiyoruz vs

teoder2155, 7 yıl önce

Ozelinize bakınız lutfen

Grubumuza gelmek isteyenler özelde yazabilir

Kuralimiz kesinlikle siyaset konuşulmaz onun dışında her konuda fikir alış verişi yapariz bunu bilerek litfen grubumuza gelin her insan değerlidir ve görüş bölücü olmadıktan sonra önemlidir benim için atamalarda tum inşaatçı arkadaşlarıma başarılar dilerim herseyin hayırlısı olsun

tekniker377
Aday Memur
17 Nisan 2017 13:37

Tercihte bulunacaklar puanları ve ilk tercihleri yazabilirmiyiz lütfen.

fatihim4646
Aday Memur
17 Nisan 2017 16:13

Puan ve siralama nedir kardesm

tekniker377, 7 yıl önce

Tercihte bulunacaklar puanları ve ilk tercihleri yazabilirmiyiz lütfen.

17 Nisan 2017 16:20

tercih veremiyon diyen yalancının daniskasıdır aradı insan kaynaklarını dediki haziranda kadroluya tercih verebilirsin niye yalan söylüyon millete

fatihim4646, 7 yıl önce

Puan ve siralama nedir kardesm

fatihim4646
Aday Memur
17 Nisan 2017 22:43

Benle ne alakası var kardeş..kafan mi guzel ???

leyleklerin uçuşu, 7 yıl önce

tercih veremiyon diyen yalancının daniskasıdır aradı insan kaynaklarını dediki haziranda kadroluya tercih verebilirsin niye yalan söylüyon millete

17 Nisan 2017 23:34

la milleti niye landııyorsun KGM insan kaynaklarını ara sor bakalım tercih veriyo musun veemiyo musun sallıyon buada tercih verebilşrsşn dedi sadece sözleşmeliden şzleşmeliye 1 yıl beklemen lzım dedi

memurolmayacalısan34, 7 yıl önce

17 Nisan 2017 23:36

kuusra bakma reis ya millete yalan yanlış bilg, veriyorlar bilmeyerek senin cevaba alıntı yapmışım :d

fatihim4646, 7 yıl önce

Benle ne alakası var kardeş..kafan mi guzel ???

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi