Editörler : E.Kayı Han
«96979899100101102103104105106107108

34sll
Aday Memur
10 Kasım 2017 15:50

130 birazcık fazla gibi geldi ama belli de olmaz :)

gulseak, 6 yıl önce

Bana kalırsa 130 dan aşşağı düşmez.

10 Kasım 2017 15:54

şu yazdığımız metinler tekrar incelenecek çıktıdaki doğru sayısı kesin değil diye bir zırva mevcut. acaba inceleme sonrası doğru sayısı düşen oldu mu ?

Roscher
Aday Memur
10 Kasım 2017 16:14

Abartmayın arkadaşlar 210 kişinin mülakata kaldığı geçen alım 114 ile kapatmış. Şimdi 1200 kişi kalacak. 100ü bile bulmayabilir şimdi.

cenk3838
Kapalı
10 Kasım 2017 16:36

Yeni ilan ne zaman çıkar arkadalar tahminen, bu sınavda klavyeden geçemem büyük ihtimalle :(

10 Kasım 2017 17:02

iyi olmuş hocam bir kaç ay için pozisyonu yakacaktın

orhan123., 6 yıl önce

barajı bile geçemedim. geçenki alımda barajı geçmiştim hiç değilse. metni kaçırdım metin sol tarafta değil ekranın üstüne yayılmış bir de paragraf girişleri filan kafamı karıştırdı sanırım satır atladım düzelteyim derken iyice içine ettim. tek sebebi bu metinin ekrandaki görünüşü ve uzun olunca paragraf girişleri yüzünden karıştırdım karıştırmasaydım yüzde 90 sıralamadaydım.

çok canım sıkıldı ama yapacak bişey yok. zaten bu işi birkaç ay yapmayı düşünüyordum okulum bitince banka veya kamu için müfettişlik sınavlarına girecektim, zaten komisyon büyük ihtimal mezun olunca gideceğimi anlayıp almayacaktı. okuluma odaklanıyorum artık. sınavı iyi geçenleri tebrik ediyorum kötü olanlar da canlarını sıkmasın dünyanın sonu değil.

yalnız şunu anladım asla ama asla evde yazıldığı gibi olmuyor. hep bir heyecan hep bir gerginlik illaki etki ediyor. bir daha ilan çıkarsa okulum bitmeden girerim 2018 de hazirandan önce çıkma ihtimali yok ama sanırım. neyse eğer ilan çıkarsa o tarihe kadar yine gelirim ama şimdilik son mesajım boncul erada size çok teşekkür ediyorum. allaha emanet arkadaşlar

gulseak
Aday Memur
10 Kasım 2017 17:08

Ya inş bulmaz. Bende sıralamaya girebilmek isterim :) ama 218 kişinin mülakata hak kazandığı alımda yazılı sınava giren aday 1000 küsür. Şuan çağlayan adliyesi için 5000 küsür. Yani tabi tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler ama nacizane fikrim 130 lardan aşağı düşmeyeceği...

Roscher, 6 yıl önce

Abartmayın arkadaşlar 210 kişinin mülakata kaldığı geçen alım 114 ile kapatmış. Şimdi 1200 kişi kalacak. 100ü bile bulmayabilir şimdi.

Roscher
Aday Memur
10 Kasım 2017 17:19

Fazla kişinin girmiş olması bence dezavantaj değil. 94e bile düşebileceğini düşünüyorum.

boncul84
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 17:27

yanlışlık olabilir mesela ;)

Makineressam2016, 6 yıl önce

Ne zihniyetle bu yoruma insan eksi (-) verir ki anlamıyorum. :))

boncul84
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 17:31

orhan hocam üzülmeyin hayırlısı daha öğrencisiniz daha güzel şeyler bekliyodur inşallah sizi

erada ne yaptı acaba onuda merak ediyorum

orhan123., 6 yıl önce

barajı bile geçemedim. geçenki alımda barajı geçmiştim hiç değilse. metni kaçırdım metin sol tarafta değil ekranın üstüne yayılmış bir de paragraf girişleri filan kafamı karıştırdı sanırım satır atladım düzelteyim derken iyice içine ettim. tek sebebi bu metinin ekrandaki görünüşü ve uzun olunca paragraf girişleri yüzünden karıştırdım karıştırmasaydım yüzde 90 sıralamadaydım.

çok canım sıkıldı ama yapacak bişey yok. zaten bu işi birkaç ay yapmayı düşünüyordum okulum bitince banka veya kamu için müfettişlik sınavlarına girecektim, zaten komisyon büyük ihtimal mezun olunca gideceğimi anlayıp almayacaktı. okuluma odaklanıyorum artık. sınavı iyi geçenleri tebrik ediyorum kötü olanlar da canlarını sıkmasın dünyanın sonu değil.

yalnız şunu anladım asla ama asla evde yazıldığı gibi olmuyor. hep bir heyecan hep bir gerginlik illaki etki ediyor. bir daha ilan çıkarsa okulum bitmeden girerim 2018 de hazirandan önce çıkma ihtimali yok ama sanırım. neyse eğer ilan çıkarsa o tarihe kadar yine gelirim ama şimdilik son mesajım boncul erada size çok teşekkür ediyorum. allaha emanet arkadaşlar

boncul84
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 17:33

130 aşırı fazla naptınız ya geçmiş alımların sonuçlarına bi bakın isterseniz

çaglayan geçen sene 310 gibi bi sayı almıştı sanırım ozaman 99 a düştü bundada 95 olsun hadi en fazla abartmayın bence 90 95 arası olur en en fzla da 100 olur olmazda yine tahmin işte ;))

boncul84
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 17:35

geçenki alımda benim bir tane düşmüştü kelime sayım 1 2 tane oynar oynamaz ya

çünkü şapkalı harfleride yanlış sayıyor sistem onları doğru kabul ediyorlar sonra saydıklarında 1 2 artabilir azabilirde

sonucu iyi olanları etkilemez ama 90 gibi baraj yazanları etkiler bu iki kelimelik olan durum

on numara adam, 6 yıl önce

şu yazdığımız metinler tekrar incelenecek çıktıdaki doğru sayısı kesin değil diye bir zırva mevcut. acaba inceleme sonrası doğru sayısı düşen oldu mu ?

Makineressam2016
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 17:37

Takılmıyorum Hocam bilinçli olarak yapıldıysa, sözlü mülhalat tavrıma yönelik diye düşündüm de :))

-------------------

Kaçta kapatacak konusuna gelecek olursa, bence her komisyon için değişecek. Bunu bilmek, tahmin yürütmek Komisyonda Görevliler dahi olsa çok zor. Alım sayının az olması, çok olması istatiksel verileri sağlıklı kılmıyor ve bize SONUÇ BAĞLAMIYOR :). Tamamen ŞANS, SINAVA GİRENLERİN SERGİLEDİĞİ BAŞARI, ne amaçla girdiği..

Ama tabiki şöyle bir etkende var. Ben ne çok düşük, ne de Çok yüksek kapatacağı düşüncesindeyim. Çünkü olumlu olumsuzları taraf tarafa koyduğumuzda nötrleşiyor.

90 baraj; 150 üst limit kabul edersek:

ortalaması 120 olur. Bunun 10 Aşağısı, yukarısı olur. Yukarı pek çıkmaz; çünkü ipin ucunu elbette 90 barajını geçemeyenler çekip, dengeyi sağlayacak, ÇAN EĞRİSİNİ AŞAĞIYA DOĞRU İTECEKTİR.

Benim tahminim 110 civarı o yüzden hemen hemen çoğu yerin..

boncul84, 6 yıl önce

yanlışlık olabilir mesela ;)

Erada
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 20:04

beni merak ettiğiniz için sağolun arkadaşlar..çok morelim bozuk..ne yazıkki yine heyecanıma yenik düştüm yazamadım ve elendim..ve bidahada girmem artık ben bu sınava..psikolojim bozuldu..ağladım sinirden..100 netim var ilk 600 egirmem imkansız.....bu defter kapandı artık

boncul84
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 21:39

Niye bu kadar çabuk pes ediyorsunuz ya benim 5.girişim kazana kadar pes etmek yok

Erada sıralama gelebilir dur hele bi listeler açklansın hayırlısı dostum

memurunadayı
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:36

merhaba, ankara için mi girdiniz siz? 114 net dogrum var sizce akıbeti ne olur

boncul84, 6 yıl önce

130 aşırı fazla naptınız ya geçmiş alımların sonuçlarına bi bakın isterseniz

çaglayan geçen sene 310 gibi bi sayı almıştı sanırım ozaman 99 a düştü bundada 95 olsun hadi en fazla abartmayın bence 90 95 arası olur en en fzla da 100 olur olmazda yine tahmin işte ;))

boncul84
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 22:48

Yok ben istanbul için girdim sınava ama ankarada gelir o netlere merak etmeyin

memurunadayı
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:49

inşallah hocam. mulakat için yol yöntem var mı nereye çalısacagız?

boncul84, 6 yıl önce

Yok ben istanbul için girdim sınava ama ankarada gelir o netlere merak etmeyin

boncul84
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 23:30

Valla bilmiyorum ki genel rutin şeylere bakıcam ben tarih filan işte

Katipow
Şef
10 Kasım 2017 23:38

ohooo 100 nete havada karada gelir istanbul boşa ümitsizliğe kapılıyorsunuz

Erada, 6 yıl önce

beni merak ettiğiniz için sağolun arkadaşlar..çok morelim bozuk..ne yazıkki yine heyecanıma yenik düştüm yazamadım ve elendim..ve bidahada girmem artık ben bu sınava..psikolojim bozuldu..ağladım sinirden..100 netim var ilk 600 egirmem imkansız.....bu defter kapandı artık

orhan123.
Şef
11 Kasım 2017 16:05

boncul hocam eyvallah ya şuna canım sıkıldı yazabiliyordum metin çok çirkindi giriş çıkış belli değil o yüzden :D metni kaçırdım yoksa 110 120 çıkarırdım zaten 100 çıkarırdım o kesindi sıralamaya da girerdim. çünkü sadece 2 dk yazdım 83 kelime çıkardım sonra geri geri sildim filan. takıldığım yeri bulmaya çalışırken. burdan çıkarılacak ders : klavyeye bakmayin arkadaşlar klavyeye bakmadan çalışın :D 2018 de çıkarsa bavşuru yaparım yine. yukarda son mesajım dedim ama belki de son değildir. insan umutlarla yaşıyor. şimdi olmadı diye bi daha denemeyecek değilim. şu an mağazalara part time iş için başvuruyorum benim amacım boş kalmamak hocam. belli olmaz yine katipliğe başvururum bu hesap kalsın burada.

Toplam 2160 mesaj
«96979899100101102103104105106107108

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi