Editörler : E.Kayı Han
«505152535455565758596061»
06 Eylül 2017 19:26

Hocam sakin :)

Bunlar duyum evet bende okudum, ve duyumu veren kişi de güvenilir biri en azından ben takip ediyorum ve kendisi de diyor zaten bunlar duyum diye yani illa olacak diye bişi yok. Lakin bizim için umut verici , Allah yardımcımız olsun. Allah tüm masumlara yardımcı olsun.

Serdar çelik, 7 yıl önce

Yazilan yer ...

Kinesyolijinin sayfasi burda biri yazmis tegit edecek olan varmi...?

Bir baska duyum iade olacaklar icin 3 sayfa lik bir kagit imzalatilackmis..15 gun icinde surec cok hizlancakmis aciklardan bircok iade

Haftaya iade khk si sayi belli degil tahmin 200 civari deniyor

Sarkat
Genel Müdür
06 Eylül 2017 19:26

Hadi inşallah. Sendika istifası nedeni ile ihraç olan kaç kişi var acaba bilen var mı?

buzmavisi176
Kapalı
06 Eylül 2017 19:29

Bahsedilen sitede böyle bir duyum yazılmadı. Söylenmedi. Konuşulmadı.

Tamamen yanlış bilgilendirmedir. Merak eden girip bakabilir, foruma sorabilir.

Serdar çelik, 7 yıl önce

Yazilan yer ...

Kinesyolijinin sayfasi burda biri yazmis tegit edecek olan varmi...?

Bir baska duyum iade olacaklar icin 3 sayfa lik bir kagit imzalatilackmis..15 gun icinde surec cok hizlancakmis aciklardan bircok iade

Haftaya iade khk si sayi belli degil tahmin 200 civari deniyor

06 Eylül 2017 19:35

Hocam , 15 temmuzdan önce sendikadan istifa edenlerin sayısı 6 ile 8 bin civarı olduğunu söyleyenler var lakin bunlardan kaç tanesi sadece bu kriterden (istifa edilmiş sendika) ihraç edildi bilinmiyor. Ancak benim tahminim 500 ü geçmez gibi.

Sarkat, 7 yıl önce

Hadi inşallah. Sendika istifası nedeni ile ihraç olan kaç kişi var acaba bilen var mı?

06 Eylül 2017 19:38

Bakın ortalığın karışmasının nedeni memurlar net forumunda bu konu yazıldı, burdan biri alıp kinesyoloji hocanın sitesine taşıdı, ordan da biri alıp buraya taşıdı. Kısaca ortalık bilgiye, duyuma aç masum insanların haklı arayışları yüzünden biraz karıştı.

buzmavisi176, 7 yıl önce

Bahsedilen sitede böyle bir duyum yazılmadı. Söylenmedi. Konuşulmadı.

Tamamen yanlış bilgilendirmedir. Merak eden girip bakabilir, foruma sorabilir.

buzmavisi176
Kapalı
06 Eylül 2017 19:47

Duyum olayları özellikle komisyonda iade bekleyenler için tamamen hikaye!!!

Açıktakilerin kendi kurumlarından bilgi aldıkları için bi nebze doğru çıktığı oluyor. O da uzun vade de değil. Atıyorum 'haftaya iade olacak deniyor' haftaya olmasa bile 10 gün sonra oluyor. tabi herkesin dediğine de inanmamak gerek.

Bakanlıktaki açığa alınmalar ile ilgili iyi kötü bişeyler yazılıyor. Kimisi valilik açıklarını soruyor. Valilik açıklarında açığa alan valilik dışında kimse bişey bilmez. Kimi art niyetliler de 'duyum baba' ayağına saçma sapan şeyler yazıyor. Sağdan soldan duyduklarını, gördüklerini, okuduklarını yetkili birilerinden almış gibi yazıyor ve insanları buna inandırıyor. Söyledikleri çıkmadığında da bi şekilde laf cambazlığı yaparak kıvırıyor.

Duyum olaylarına kesinlikle itibar edilmemelidir. Özellikle komisyon iadesi bekleyen ihraçlar. Açıktakilerin durumları da dediğim gibi.

adaletvarmı, 7 yıl önce

Bakın ortalığın karışmasının nedeni memurlar net forumunda bu konu yazıldı, burdan biri alıp kinesyoloji hocanın sitesine taşıdı, ordan da biri alıp buraya taşıdı. Kısaca ortalık bilgiye, duyuma aç masum insanların haklı arayışları yüzünden biraz karıştı.

Sarkat
Genel Müdür
06 Eylül 2017 20:54

Bu iddiayı ismail koncuk a sordum. Verdiği cevap aynen aşağıdaki gibidir.

"Bunlar henüz dedikodu aşamasında.Şuan netlik yok."

buzmavisi176
Kapalı
06 Eylül 2017 20:56

hangi iddialar için öyle demişti?

Sarkat, 7 yıl önce

Bu iddiayı ismail koncuk a sordum. Verdiği cevap aynen aşağıdaki gibidir.

"Bunlar henüz dedikodu aşamasında.Şuan netlik yok."

06 Eylül 2017 22:27

Slm duyumlar soylentiler var

Mete gahan

Yazmis

Allahtan hayirlisi..

Yalniz ates olmayan yerden duman cikmaz

Sarkat
Genel Müdür
06 Eylül 2017 23:04

Sendikadan ihraçlardan 2000 kadar kişi komisyondan dönecek iddiası

buzmavisi176, 7 yıl önce

hangi iddialar için öyle demişti?

AliBegoviç
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 00:34

Sendikadan ihraçlardan dönecek 2000 kişi şu ana kadar incelenenler arasından mı yoksa toplamın içinden mi ?

Sarkat, 7 yıl önce

Sendikadan ihraçlardan 2000 kadar kişi komisyondan dönecek iddiası

Sarkat
Genel Müdür
07 Eylül 2017 00:45

Hocam bende bilmiyorum

AliBegoviç, 7 yıl önce

Sendikadan ihraçlardan dönecek 2000 kişi şu ana kadar incelenenler arasından mı yoksa toplamın içinden mi ?

buzmavisi176
Kapalı
07 Eylül 2017 00:47

O tür duyumlara inanmayın gerçeği yansıtmıyor!! Net!

AliBegoviç
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 01:14

Tamam Hocam.

buzmavisi176, 7 yıl önce

O tür duyumlara inanmayın gerçeği yansıtmıyor!! Net!

07 Eylül 2017 09:31

Bencede sayi belli degil

Ama komisyon suan calisiyor bu gercek

Ve hizli karar vercekler gibi..

also
Müsteşar Yardımcısı
07 Eylül 2017 12:51

#öğrencilerimizbizibekliyor (destek lütfen)

hiçkimse bize alt demliğin kapağı muamelesi yapamaz. Biz bu ülkenin aydınıyız...

AliBegoviç
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 14:26

Adaletvarmı hocamın paylaşımına göre de sanki çok da hızlı hareket edemeyecekler gibi yani HSK dan veri gelmesi olduğu kadar tüm dosyaların tek tek incelenecek olması haftada en fazla belli bir sayıda dosyanın inceleyebilmesi demek.

08 Eylül 2017 17:19

Birisi bilgi yazmis tek kriter kendi kurumuna iji kriter baska kuruma uc ve fazla kriter mahkemyle

Bunu duyan okuyan varmi..?

derik
Daire Başkanı
08 Eylül 2017 17:58

Kim yazmış bilgi nerde var.

Toplam 1483 mesaj
«505152535455565758596061»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi