Editörler : E.Kayı Han
«545556575859606162636465»

Yoruyorum
Şef
23 Eylül 2017 16:57

1 yıldır dosyası olupta arama gözaltı ifade olmayanlar ne olacak ya dosya hala acik nerdeyse 1 yil oldu...misal ben sendika 2015 aralık istifa...

adaletvarmı, 7 yıl önce

Sendikadan dolayı ihraç edilmiş birinin MAHKEMEDEN aldığı takipsizlik ya da beraat ile komisyondan dönüp dönmemesi BİR GELİŞME olacaktır. Bunu da pek yakında göreceğiz.

23 Eylül 2017 17:39

Sen sayın hocam, inşallah bir sıkıntı yaşamadan Allahın izniyle iade edileceksin. Hiçbir işlem görmeyen arkadaşlar şanslı diye düşünüyorum. Ben ve benim gibi şanssız olan ve kraldan çok kralcı şehirlerde yaşayanlar çektiklerimizle inşallah iade olacaktır.

Yoruyorum, 7 yıl önce

1 yıldır dosyası olupta arama gözaltı ifade olmayanlar ne olacak ya dosya hala acik nerdeyse 1 yil oldu...misal ben sendika 2015 aralık istifa...

Yoruyorum
Şef
23 Eylül 2017 18:05

Inşallah hocam soru calipta harama bulaşmayan darbeye destek vermeyen alakasi olmayan ki çoğumuzun oyle insallah tüm masumlar döner...

adaletvarmı, 7 yıl önce

Sen sayın hocam, inşallah bir sıkıntı yaşamadan Allahın izniyle iade edileceksin. Hiçbir işlem görmeyen arkadaşlar şanslı diye düşünüyorum. Ben ve benim gibi şanssız olan ve kraldan çok kralcı şehirlerde yaşayanlar çektiklerimizle inşallah iade olacaktır.

olsaneolur
Şef
23 Eylül 2017 18:05

Hocam nasılsın mahkeme ne zamandı. Ben de halen bir gelişme yok . Aynı durumda olmamıza rağmen size adlı durum yasatmaları garip. Büyük il küçük il sanırım. Bence bu adlı durumları pek takmayacaklar rahat olun. Red kabul iade herneyse artık buna bağlı olmayacaklar. Çünkü hukuk sistemini takan yok . Onun için siyasi karar ne derse o. Bir gecede TEOG kalktı bu ülkede. Onun için görünen köy uzakta değildir.:)

adaletvarmı, 7 yıl önce

23 Eylül 2017 18:18

Mahkemem 10 gün sonra, çok da takmıyorum artık. Zaten olacağı oldu yaşananlar yaşandı. Bu saatten sonra aç değilim açıkta değilim ve suçlu değilim. Bu saatten sonra beni haksız hukuksuz ihraç edenler düşünsün. Önünde sonunda hak adalet yerini bulacak ve ilahi adalet yerini bulacak. Ki yavaş yavaş teker teker ahımız çıkmaya başladı, bize de oturup izlemek kalıyor.

olsaneolur, 7 yıl önce

Hocam nasılsın mahkeme ne zamandı. Ben de halen bir gelişme yok . Aynı durumda olmamıza rağmen size adlı durum yasatmaları garip. Büyük il küçük il sanırım. Bence bu adlı durumları pek takmayacaklar rahat olun. Red kabul iade herneyse artık buna bağlı olmayacaklar. Çünkü hukuk sistemini takan yok . Onun için siyasi karar ne derse o. Bir gecede TEOG kalktı bu ülkede. Onun için görünen köy uzakta değildir.:)

havsaroglu
Memur
23 Eylül 2017 18:30

hocam benim hakkımda da bir işlem yok ama açık dosyam olsa benim haberim olmayabilir mi?

Yoruyorum, 7 yıl önce

Sarkat
Genel Müdür
23 Eylül 2017 20:32

Bu sıra ne kadar çok gözaltı ve tutuklama oluyor ya

Yoruyorum
Şef
23 Eylül 2017 22:05

Sormazsanız haberiniz olmayabilir tabi...giyabinizda sorusturma yürütülür.sacci iddianame hazırlamadan takipsizlik kararı da verebilir.savcilik kaleminden hakkımızda sorusturma dosyası olup olmadığını sorabilirsiniz.varsa sadece evet var içerik söyleyemeyiz gizlilik karari var der.

havsaroglu, 7 yıl önce

hocam benim hakkımda da bir işlem yok ama açık dosyam olsa benim haberim olmayabilir mi?

24 Eylül 2017 10:10

slm hayır lı günler sabır sabır sabır çok az kaldı..

Sarkat
Genel Müdür
24 Eylül 2017 16:57

Bizi ihraç ettiler kimleri öğretmen olarak görevlendiriyorlar

https://pbs.twimg.com/media/DKfCKb8X0AAobl7.jpg

Çocuklara yazık

26 Eylül 2017 09:37

Offff poffff artik duymda alamiyoruz tum kaynaklar telleri acmaz oldu ..

Sendikadan istifa ettik daha ne yapalim ahhhhh ahhh

Komisyon hadi hizlannn....

aise45
Aday Memur
26 Eylül 2017 14:56

Kıymetli kaderdaşlar! Son aldığım haberlere göre biraz daha umutlandım.Manisa ruh sağlığında çalışan biri açıktan iade.15 Temmuzda sendikalı imiş.(Sendikayı suç olarak gördüğümden değil.Kimseyi kırmak isteöiyorum.Açıklamamı yapayım.)Sağlık bakanlığı böyle yapıyorsa darısı mebin başına!

1 eylülden beri arayan soran yok.Hayra yoruyorum bu durumu.

Sarkat
Genel Müdür
26 Eylül 2017 16:11

Hocam açıkta kalsaydık bizde iade olurduk. İhraç olunca iş % 90 değişiyor.

aise45, 7 yıl önce

Kıymetli kaderdaşlar! Son aldığım haberlere göre biraz daha umutlandım.Manisa ruh sağlığında çalışan biri açıktan iade.15 Temmuzda sendikalı imiş.(Sendikayı suç olarak gördüğümden değil.Kimseyi kırmak isteöiyorum.Açıklamamı yapayım.)Sağlık bakanlığı böyle yapıyorsa darısı mebin başına!

havsaroglu
Memur
26 Eylül 2017 18:31

eğer gerçekten sağlık bakanlığında sendika üyeliğinden dolayı ihraçlarda esneklik varsa ohal komisyonu uygulama birliğine gitmeli ama ben sanmıyorum sağlık bakanlığında böyle bir şeyin olduğunu

aise45, 7 yıl önce

26 Eylül 2017 20:54

Duyum mu var hocam? Diğer sayfada var demişsin ama teyit ettiremediğim için boşuna demeyim diyosun.

Gönder gitsin hocam hayalde mı kurmayak :) çıkarsa supriz olur seviniriz, çıkmazsa canın sağolsun en azından umut besleyip hayal kurmuş oluruz. Sal gitsin :) bekliyoz...

Serdar çelik, 7 yıl önce

slm hayır lı günler sabır sabır sabır çok az kaldı..

aise45
Aday Memur
27 Eylül 2017 01:35

Havsaroğlu hocam bilgi net doğru.Memursenden onaylatabilecek arkadaş varsa sordurabilir.İddalıyım manisa ruh sağlığında çaluşan bir memur son ana kadar Ufuk sen üyesiydi ve açıktan döndü net bilgi.

namzet42
Memur
27 Eylül 2017 09:47

Ben biliyorum

havsaroglu, 7 yıl önce

eğer gerçekten sağlık bakanlığında sendika üyeliğinden dolayı ihraçlarda esneklik varsa ohal komisyonu uygulama birliğine gitmeli ama ben sanmıyorum sağlık bakanlığında böyle bir şeyin olduğunu

AliBegoviç
Şube Müdürü
27 Eylül 2017 10:16

Arkadaşlar buradan anlaşılıyor ki özellikle ilk khklar ve özellikle 672 çok aceleye geldi. Devletimiz çok aşırı sert bir refleks gösterdi.

havsaroglu
Memur
27 Eylül 2017 12:00

artık red versinler diye bekliyorum ona göre sermayemizi yatırıp başlayalım artık kendi işimize davalar 5 6 sene sürer

AliBegoviç, 7 yıl önce

Arkadaşlar buradan anlaşılıyor ki özellikle ilk khklar ve özellikle 672 çok aceleye geldi. Devletimiz çok aşırı sert bir refleks gösterdi.

27 Eylül 2017 15:08

Haaaa o zaman is farkli duyum cok

Duyum bir.....

Iadr khk si geliyiyormus on gun icinde iade on bin deniyo...

Duyum iki...

Komisyon sendika istifalarini inciyormus buyuk orandaistifa eden ler savcilik ok verirse iade deniyor

Duyum üc...

Banka sendika icin yargitay olumlu karar vercekmis ...

Komisyon aralikta aciklama ilk kararlar hatta ekim ayi icinde..

Simdilik bunlar.. hayirlisi

adaletvarmı, 7 yıl önce

Duyum mu var hocam? Diğer sayfada var demişsin ama teyit ettiremediğim için boşuna demeyim diyosun.

Gönder gitsin hocam hayalde mı kurmayak :) çıkarsa supriz olur seviniriz, çıkmazsa canın sağolsun en azından umut besleyip hayal kurmuş oluruz. Sal gitsin :) bekliyoz...

Toplam 1483 mesaj
«545556575859606162636465»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi