Editörler : Kubil ay
«101112131415161718192021»
30 Nisan 2017 22:48

sallonnick
Aday Memur

Arkadaşlar açığa alınanları Ağrıda memleketlerine göndermiyorlar 4 ekimde göndermişlerdi sizin çalıştığınız illerde durum nedir?

30 Nisan 2017 23:03

dertlikederli
Aday Memur

Arkadaşlar açığa alınanları Ağrıda memleketlerine göndermiyorlar 4 ekimde göndermişlerdi sizin çalıştığınız illerde durum nedir?

sallonnick, 4 yıl önce - Alıntıya git

devrem ben de şırnak kadrosundayım bize de dileçe yazdırdılar bzi sizi arayacaz 1 haftaya dediler. daha önce 4 ekimde açığa alınanları 1 hafta sonra gidebilirsiniz il dışına çıkabilirsiniz diye aramışlar. hakkaride de akşam açığa alıp sabah dilekçe yazdırıp göndermişler. size gidemezsiniz mi dediler ne dediler tam olarak

30 Nisan 2017 23:08

Hukuk.insanı
Şef

Daha oncede olmustu... Bu is ilden ile degisiyor... 4 ekimde bazi iller izin vermedi kimisi hemen verdi kimisi 10 gun sonra verdi.

30 Nisan 2017 23:16

asesyarkan
Şef

26 nisan açkıları ne diyorsnz malum krterlr olsaydı çoktan ihraçdı şimdi bu neyin nesi fikri olan varmı fetönün yapmış olduğu fişlemeye dynrk ihraç ederlermi

30 Nisan 2017 23:27

voyager61
Aday Memur

26 nisan açkıları ne diyorsnz malum krterlr olsaydı çoktan ihraçdı şimdi bu neyin nesi fikri olan varmı fetönün yapmış olduğu fişlemeye dynrk ihraç ederlermi

asesyarkan, 4 yıl önce - Alıntıya git

Arkadaşlar ben diyarbakirda ilcedeyim Silahım kimliğimi yok can güvenliği yok diye dilekçe yazdım verdim bize de 20 günü bulur valilikten imzalanip gelmesi dediler

4 ekimde açığa alınanların dilekçesi 15 gün içinde gelmişti hepsine izin çıktı

30 Nisan 2017 23:31

Ogzens
Aday Memur

Deneme

30 Nisan 2017 23:33

Ogzens
Aday Memur

20 nisan istifam onaylandi 26 nisanda açiğa alindim büyüksün egm

30 Nisan 2017 23:34

Darkdeep34
Yasaklı

20 nisan istifam onaylandi 26 nisanda açiğa alindim büyüksün egm

Ogzens, 4 yıl önce - Alıntıya git

Ağız tadıyla istifa bile ettirmiyorlar

30 Nisan 2017 23:39

voyager61
Aday Memur

Arkadaşlar ben diyarbakirda ilcedeyim Silahım kimliğimi yok can güvenliği yok diye dilekçe yazdım verdim bize de 20 günü bulur valilikten imzalanip gelmesi dediler

4 ekimde açığa alınanların dilekçesi 15 gün içinde gelmişti hepsine izin çıktı

voyager61, 4 yıl önce - Alıntıya git

Arkadaşlar şimdi bu fişleme falan filan mevzusu açacağım. Ama inanın Son sözü zaten Fatih TEzcan söyledi hemde gerekli olan her şeyi söyledi bu işten Süleyman Soylu nun ve Selami Altınok un da haberi olduğunu

Arkadaşlar böyle saçma bişey olabilir mi bi SD kart çıkıyor içinde isim var falan filan Allahakorusun ters giden bişeyler var demektir

Zamanlama manidar üstelik

Üstelik bu medyaya diyecek bir şey bulamıyorum sadece iyi ki cehennem var diyorum çünkü elimden başka bişey gelmiyor

Yanlış düşünüyorsun diyen arkadaş varsa ne olur uyarısında beni

30 Nisan 2017 23:39

Darkdeep34
Yasaklı

asesyarkan, 4 yıl önce - Alıntıya git

İnşallah direkt ihraç yapmazlar en azından bi müfettiş sorgusu yapılır diye düşünüyorum çünkü çipte adın var seni ihraç ettik demezler herhalde banka malum programlar vs. Var mı yok mu diye bakarlar baksınlar da suçlumuyuz suçsuzmuyuz tespit etseler bari doğuda çatıştık yanımda arkadaşı şehit verdim psikolojim alt üst oldu zaten 30 Ocak annemi 23 Nisanda babamı kaybettim 4 gün önce de açığa alındım hayata dair hiçbir beklentim yok kalmadı

30 Nisan 2017 23:50

eymen0614
Aday Memur

Arkadaşlar bende 27 Nisan'da açığa alındım. Biraz uzun olacak ama kusura bakmayın. Darbe gecesi, aracım olmadığı halde Ankara'nın bir ucundan yeğenimi çağırdım. Yeğenim ne olur olmaz diye ara yollardan gelip beni ve polis arkadaşımı alarak bizi il emniyete ulaştırdı. il emniyete yaklaştığımızda F-16 bombalamaya başladı, asker il emniyetin etrafını çevirdiğini ve zpt'lerin içeri girdiği haberini aldık. il emniyetin yakınlarında ankamalın arkasında, İskitlerin ara sokaklarında bekleyen gruplar halinde polisleri gördük. Biz beklemedik dolaşıp Akköprünün üstüne çıktık. halk yeni yeni gelmeye başlamıştı

köprüyü asker kesmişti. Halkı galayana getirerek askerin üzerine yürüdük. belki 10 sorti yaptık, her seferinde tarandık onlarca insan vurularak, yaralandı, öldü. ve nihayetinde vatandaşla beraber Hamdolsun il emniyetin geri aldık. Biz emniyeti geri aldıktan sonra bizi evlerinden arayan il alındımı, artık gelebiliyormuyuz, tehlike geçtimi diyen evlerinde bekleyen polisler hala görevde. hendek savaşlarında Güneydoğu'ya görev çıkıpta, gitmemek için emekli olan, araya adam sokan polisler hala görevde. Bizde gönüllü şırnağa gidiyoruz. Neden gidiyoruz? Allah için, Vatan için, bizimde bir payımız olsun diye, yarın yıllar sonra torunlarımıza bizde ordaydık bizde şerefsizler ile savaştık diyebilmek için. Şimdi diyorumki keşke Şırnak operasyonunda, darbede ölseydik, yanı başımızdan onlarca insan öldü ve yaralandı. biz niye vurulmadık, o zaman şehit derlerdi.Şimdi hain yaftası vurdular. Rabbim şahadeti nasip etmedi ne diyelim.. Şimdi sen vatan hayinisin Fötöcüsün diyorlar.Ben ne diyim şimdi, derdimi kime anlatayım. Hamdolsun 20 yıllık meslek hayatımda kimseye uşaklık yapmadım, hep devletinin polisi oldum. devletime karşı hiç yanlış yapmadım. Verilen her göreve en önde gittik.Bizleri, vatan sevdalılarını bu duruma düşürenler utansın. Adalet er geç tecelli edecektir. Allah var gam yok arkadaşlar. Rabbimin terazisi şaşmaz. Masum kardeşler üzülmeyin. Bizleri bilen biliyor, Herşeyden öte Allah(CC) biliyor. gerisi boş. Daha söyleyecek çok şey var ama. Sadece SABIR, SABIR. RIZKI VEREN ALLAHTIR.

30 Nisan 2017 23:57

voyager61
Aday Memur

Arkadaşlar bir de açığa alınan 10.000 kişi var şurda yazan dertlesen çok az kişi var anlamış değilim

01 Mayıs 2017 00:02

voyager61
Aday Memur

Arkadaşlar kendimce bir tespitimde 27 Nisan aciga alinma listesinde aönceden şubelerde çalışan tek tük kalanlarda bu Liste İle açığa alındı diyebilir miyiz

01 Mayıs 2017 00:10

Atam-Türk
Memur

Arkadaşlar şimdi bu fişleme falan filan mevzusu açacağım. Ama inanın Son sözü zaten Fatih TEzcan söyledi hemde gerekli olan her şeyi söyledi bu işten Süleyman Soylu nun ve Selami Altınok un da haberi olduğunu

Arkadaşlar böyle saçma bişey olabilir mi bi SD kart çıkıyor içinde isim var falan filan Allahakorusun ters giden bişeyler var demektir

Zamanlama manidar üstelik

Üstelik bu medyaya diyecek bir şey bulamıyorum sadece iyi ki cehennem var diyorum çünkü elimden başka bişey gelmiyor

Yanlış düşünüyorsun diyen arkadaş varsa ne olur uyarısında beni

voyager61, 4 yıl önce - Alıntıya git

Zamanlama neden manidar?

01 Mayıs 2017 00:11

lSoYLuTürkl
Aday Memur

Açığa alınan 9103 polis de malum kriterler yokmuş bu kriterlerin olmaması bi kriter olmuş mahrem olmuş kripto olmuş.

Şimdi ufakda olsa bu kriterler yok diye üzüleyim mi

Zamanın da alkışlanıp el etekleri öpülürken hak yiyen hakkı anlatamaz diyerek karşılarında durduğum için mi açıktayım

Bu dünya da ölüm var Adem oğlu bunu bildiği halde bu kadar zalimlik yapabiliyorsa ya hiç ölüm olmasaydı ne yapardı.

Allah doğrunun yar ve yardımcısı olsun.

İftiraya maruz kalan bütün meslek taşlarıma da geçmiş olsun.

01 Mayıs 2017 00:13

ÇATAKLII
Aday Memur

Eymen 06 devrem yüksekovada şark yaptım 15 temmuzda da bende ankara kadrosundaydim emniyet binası işgal edilmeye çalışılırken bizde arka otoparkın ordaydik resmi sivil içerden polisler kacisiyor bizede kaçın askerı araçlar emniyete girdi diyorlardı kaçmadık ölümüne mücadele ettik yaralı polis arkadaşları alabilmek için yerlerde süründuk dizlerimiz kan içinde sabahı ettik o anlarda eşim annem sürekli telden arıyordu anneme iki kelam ettim hakkınızı helal edin eşim kizim size emanet ne yazık ki o gün ölemedik ve sonuç olarak 22 kasım da ihraç oldum Allah hepimizin yardımcısı olsun

01 Mayıs 2017 00:18

Krtk47
Aday Memur

arkadaşlar Devletin kıyım yapacağına ihtimal vermiyorum yapacak olsalardı Büyükelçi suikastından sonra yaparlardı. biraz sancılı bir dönem olacak ama elden bir şey gelmiyor mecbur sabredecez. araştırsınlar çok şükür sularını bile içmişliğim yok. herkese Allah sabır versin.

01 Mayıs 2017 00:20

eymen0614
Aday Memur

Eymen 06 devrem yüksekovada şark yaptım 15 temmuzda da bende ankara kadrosundaydim emniyet binası işgal edilmeye çalışılırken bizde arka otoparkın ordaydik resmi sivil içerden polisler kacisiyor bizede kaçın askerı araçlar emniyete girdi diyorlardı kaçmadık ölümüne mücadele ettik yaralı polis arkadaşları alabilmek için yerlerde süründuk dizlerimiz kan içinde sabahı ettik o anlarda eşim annem sürekli telden arıyordu anneme iki kelam ettim hakkınızı helal edin eşim kizim size emanet ne yazık ki o gün ölemedik ve sonuç olarak 22 kasım da ihraç oldum Allah hepimizin yardımcısı olsun

ÇATAKLII, 4 yıl önce - Alıntıya git

Devrem hainler utansın, bizim içimiz rahat. Ergenç adalet yerini bulacaktır. Allah yardımcımız olsun

01 Mayıs 2017 00:27

Al-i imran120
Kapalı

Arkadaşlar bende 27 Nisan'da açığa alındım. Biraz uzun olacak ama kusura bakmayın. Darbe gecesi, aracım olmadığı halde Ankara'nın bir ucundan yeğenimi çağırdım. Yeğenim ne olur olmaz diye ara yollardan gelip beni ve polis arkadaşımı alarak bizi il emniyete ulaştırdı. il emniyete yaklaştığımızda F-16 bombalamaya başladı, asker il emniyetin etrafını çevirdiğini ve zpt'lerin içeri girdiği haberini aldık. il emniyetin yakınlarında ankamalın arkasında, İskitlerin ara sokaklarında bekleyen gruplar halinde polisleri gördük. Biz beklemedik dolaşıp Akköprünün üstüne çıktık. halk yeni yeni gelmeye başlamıştı

köprüyü asker kesmişti. Halkı galayana getirerek askerin üzerine yürüdük. belki 10 sorti yaptık, her seferinde tarandık onlarca insan vurularak, yaralandı, öldü. ve nihayetinde vatandaşla beraber Hamdolsun il emniyetin geri aldık. Biz emniyeti geri aldıktan sonra bizi evlerinden arayan il alındımı, artık gelebiliyormuyuz, tehlike geçtimi diyen evlerinde bekleyen polisler hala görevde. hendek savaşlarında Güneydoğu'ya görev çıkıpta, gitmemek için emekli olan, araya adam sokan polisler hala görevde. Bizde gönüllü şırnağa gidiyoruz. Neden gidiyoruz? Allah için, Vatan için, bizimde bir payımız olsun diye, yarın yıllar sonra torunlarımıza bizde ordaydık bizde şerefsizler ile savaştık diyebilmek için. Şimdi diyorumki keşke Şırnak operasyonunda, darbede ölseydik, yanı başımızdan onlarca insan öldü ve yaralandı. biz niye vurulmadık, o zaman şehit derlerdi.Şimdi hain yaftası vurdular. Rabbim şahadeti nasip etmedi ne diyelim.. Şimdi sen vatan hayinisin Fötöcüsün diyorlar.Ben ne diyim şimdi, derdimi kime anlatayım. Hamdolsun 20 yıllık meslek hayatımda kimseye uşaklık yapmadım, hep devletinin polisi oldum. devletime karşı hiç yanlış yapmadım. Verilen her göreve en önde gittik.Bizleri, vatan sevdalılarını bu duruma düşürenler utansın. Adalet er geç tecelli edecektir. Allah var gam yok arkadaşlar. Rabbimin terazisi şaşmaz. Masum kardeşler üzülmeyin. Bizleri bilen biliyor, Herşeyden öte Allah(CC) biliyor. gerisi boş. Daha söyleyecek çok şey var ama. Sadece SABIR, SABIR. RIZKI VEREN ALLAHTIR.

eymen0614, 4 yıl önce - Alıntıya git

Sefim 20 yıllık memursun madem size şef diye hitap edeyim. Rabbim herseyi biliyor. Bu bir imtihan ve biz masumlar bu imtihanı kazanacağız. Inanın en ufak birşey olsa tamam diyeceğim vurun kellemi ama yok bu saat olmuş göze uyku girmez yapılan haksızlığa can dayanmaz Ama Rabbim büyük bu mübarek gecelerin hürmetine bu imtihanı kazanmayı nasip etsin bize.

01 Mayıs 2017 00:29

voyager61
Aday Memur

Zamanlama neden manidar?

Atam-Türk, 4 yıl önce - Alıntıya git

Seçimin arkasina böyle bir 10.000 olması akla geliyor referandum var hem polise ihtiyaç vardı acaba bizlerde 4 Ekim listesinde vardikta fazla sayi güvenlik zaf ileti yaratır mı acaba diye gelmiyor değil insan aklına ne dersin?

Toplam 100247 mesaj
«101112131415161718192021»