Editörler : swat3410
«231923202321232223232324232523262327232823292330»

Umutt8602
Aday Memur
23 Kasım 2017 04:24

Kaynak Emniyetten. Bende senin gibi düşündüm inşallah çıkarda evlerdeki ateş bi nebzede olsa söner.

DDevletinin Polisi, 6 yıl önce

Kardeşim kaynak siyasi mi yoksa emniyetten mi ???

Bazen hiç duyum yazmayan birisi gelip söylediğinde doğru olabiliyor...

Teamülllerde böyle üst üste iade görülmedi... Bir önceki iade ile birleştirip niye iade etmediler sorusu aklıma geldi...

Ne diyeyim ki inş. haber doğru olurda yüzlerce aile sevinir...

23 Kasım 2017 04:28

Gün içinde iade var demek, listeyi bakan imzaladı... Personel daire tek tuşla illere gönderecek demek... Devrem eğer çıkarsa ki inş. çıkar da iade oluruz... Ne bileyim uyku muyku hak getire şimdi...

Umutt8602, 6 yıl önce

Kaynak Emniyetten. Bende senin gibi düşündüm inşallah çıkarda evlerdeki ateş bi nebzede olsa söner.

Umutt8602
Aday Memur
23 Kasım 2017 04:44

Bende senden cok farklı değilim uyuyamıyom valla.

Gün içinde iade var demek, listeyi bakan imzaladı... Personel daire tek tuşla illere gönderecek demek... Devrem eğer çıkarsa ki inş. çıkar da iade oluruz... Ne bileyim uyku muyku hak getire şimdi...

23 Kasım 2017 04:46

Devre bu saatte yazılır mı bu duyum :):) hadi gel de uyu...

Umutt8602, 6 yıl önce

Bende senden cok farklı değilim uyuyamıyom valla.

23 Kasım 2017 04:47

Devre ozeline baksana bi

Devre bu saatte yazılır mı bu duyum :):) hadi gel de uyu...

Umutsuzluk yok
Aday Memur
23 Kasım 2017 04:57

Hadi inşallah çıkar...niye bu saati bekledin yazmak için kardeşim ...yeni mi görüştün yoksa..

Umutt8602
Aday Memur
23 Kasım 2017 04:59

Aksam grştüm. Bi ark uyumaya varmı deyince yazdım. Yoksa yazmayacaktım.

Umutsuzluk yok, 6 yıl önce

Hadi inşallah çıkar...niye bu saati bekledin yazmak için kardeşim ...yeni mi görüştün yoksa..

23 Kasım 2017 05:09

Özeline bakar mısın şef ???

Umutt8602, 6 yıl önce

Aksam grştüm. Bi ark uyumaya varmı deyince yazdım. Yoksa yazmayacaktım.

16.23
Memur
23 Kasım 2017 06:52

Güzel bir uygulama, mesajları tek tek okumak istemeyenler için çok yerinde olmuş, teşekkürler.

Alsancak1, 6 yıl önce

Sabah gelenler icin gecenin ozeti eski sayfalarda vardi :)

1-Baska kuruma gecis muhabbetleri

2- 500 kisilik iade duyumu

Herkese hayirli geceler

Türk Neferi
Kapalı
23 Kasım 2017 07:38

Yan sayfada kuzgun1903 isimli arkadaşta yazmış 1-2 gün önce 450 kişilik iade listesi imzada diye acaba bu liste umut8602 isimli arkadaşın dediği liste olabilir mi

volvarin81
Şef
23 Kasım 2017 08:27

Günaydın arkadaş lar.

Nazimyuksel
Kapalı
23 Kasım 2017 08:41

Sa

1- başka kuruma geçiş için komisyona sevk etmesi gerekir komisyona sevk etmek için yani ihraç olmanız gerekir diğer türlü çok uzun sürer geçiş. Ha olmaz diye birşey yok olur ama KHK ya eklenen madde neydi komisyon başvurusunu kabul ettiği kişinin dosyasını devlet personel başkanlığına gönderir eğer kadro karşılığı olan bir meslek grubu ise başka kuruma verebilir. Nedir kadro karşılığı mesela adam pilot ihraç olmuş geri iade olacak e bu adam mesleki olarak karşılığı pilotluk yani mecburen ayrıldığı kuruma verecek adam hakim savcı nedir karşılığı başka yerde yok mecbur aynı kuruma verecek ama öğretmen polis vs. bunlar memur statüsünde amir müdür de olsa memur 657 ye tabi bunu başka kurumda değerlendirebilir. Ama bunun için komisyona gitmesi yani ihraç olması gerekir. Başka türlü 1 sene sürer kadro değişimi tek tek münhal kadrolara geçiş...

2- emeklilik konusu 2-3 ay önce söylemiştim hak edenlere yönelik çalışma var amir müdür tayfasina uyguladılar memurlara yonelikte böyle bir idari çalışma var...

3-iade listesi konusu birkaç yerden gelen duyumlar bir liste daha olduğu yönünde benim aklıma pek yatmıyor ama öyle konuşuluyor. KHK nin arkasına takılabilir.

4-khk da çok abartılı bir sayı beklemiyorum. Dediğim gibi MAKSİMUM 14 temmuz benzeri olur. Ama maksimum. Ben daha az olacağını düşünüyorum. Duyumlarimda bu yönde.

5-khk nin çoğunluğunu TSK oluşturacak ve MEB. Eskilerden KHK ya takılan olacağını sanmıyorum bakanlık açıklarından. Valilik açıklarinin durumunu bilmiyorum.ama ağır adlisi olanlar takılır khkya. Nedir ağır adli.

Ağır adli= mahrem imamların beyanlarında örgütün yönetim şemasında yeri olanlar. Hts kayıtlarında düzenli görüşmelere takılanlar. Masak raporunda düzenli para akışı sağlamış olanlar. Hakkında 2-3 kişinin TANIK OLARAK beyan verdiği kişiler bunlar ağır adli.

Çerez adli= bir kişinin ifadesinde adı geçmiş başkaca bir delil melil yok buda hafif adli.

Selametle kalın... Felaket tellarlarina prim vermeyin.

pol1116
Aday Memur
23 Kasım 2017 08:43

H geldin nazim bey

Wollter
Şube Müdürü
23 Kasım 2017 08:48

Nazım bey

Ilk kez birine soru soruyorum cevaplarsanız memnun olurum

Komisyon ile alakalı bir gelişme var mi son durumu nedir

Verilen bir karar var midir

Nazimyuksel
Kapalı
23 Kasım 2017 08:53

Devrem kendi görüşüm komisyonda başkan yok digerleride nasıl olsa başkan yok diye ense yapiyor ağırdan alıyor.

Duyum herkesin bildiği ile aynı karar aşamasına gelmişler bence başbakan bir açıklama yapar Kasım çıkmadan...

Wollter, 6 yıl önce

Nazım bey

Ilk kez birine soru soruyorum cevaplarsanız memnun olurum

Komisyon ile alakalı bir gelişme var mi son durumu nedir

Verilen bir karar var midir

Sportback
Aday Memur
23 Kasım 2017 08:56

Selamlar nazım bey bilgileriniz için teşekkür ederim eğer zahmet vermez isem 4 ekim beklemeye devam ediyorum bu khk da bazıları şube de çalışmak vs kriter olabilir falan yazıyorlar bir bilginiz varmı rica etsem

karabela 55
Kapalı
23 Kasım 2017 08:57

Eyvallah Nazım kardeşim..öğretmenler sayfasında 36 ihraç olacağı söyleniyor..TSK ve Emniyet olarak elbette ihraçlar olacak daha önce söylediğin gibi kriterler 17 25 Aralık bazı alınıyor..çünkü son iadeler arasında etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyenlerin ifadelerde 17 25 Aralık önce sohbetlere katılıyor şeklinde hakkında ifade olan kişi iade oldu..ama benim 2011 yılında iftira yüzünden adli kontrol var iade olamadık..Bekleyen 4 Ekim açıkları olarak şark tayini çıkanları iade etmemişler ...Bununla ilgili bilginiz var mı?..Teşekkür ederim..

İsimsiz61
Aday Memur
23 Kasım 2017 08:58

Nazım bey hoş geldin

Emeklilik le ilgili olarak meslekte çalışması gereken süre dolmuş ancak yaşa takılmışlarsa ilgili bir bilginiz varmı ( 93 giriş çalışması gereken süre 2014 maaşlı emeklşlk hakkı 2018 mayıs )

Eski açık 1905
Aday Memur
23 Kasım 2017 09:09

Nazım bey eski acıklar ile ilgili düşünceniz aynı mi hemen hepsi iade potasında demiştiniz farklı bişey varmı

Nazimyuksel, 6 yıl önce

Devrem kendi görüşüm komisyonda başkan yok digerleride nasıl olsa başkan yok diye ense yapiyor ağırdan alıyor.

Duyum herkesin bildiği ile aynı karar aşamasına gelmişler bence başbakan bir açıklama yapar Kasım çıkmadan...

polis_deniz
Aday Memur
23 Kasım 2017 09:16

Nazım sef eski açıklar için söylediğiniz geçerlimi sağolun.

Eski açık 1905, 6 yıl önce

Nazım bey eski acıklar ile ilgili düşünceniz aynı mi hemen hepsi iade potasında demiştiniz farklı bişey varmı

Toplam 102884 mesaj
«231923202321232223232324232523262327232823292330»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi