Editörler :
«474047414742474347444745474647474748474947504751»
08 Ağustos 2019 20:12

Gecekartalı3434
Şef
Yav bide bu üst amir kanaati var y abu kararı veren amirler de ihraç olduysa bizden sonra bu naısl oluyorda birinin kararına bırakılıyor.
08 Ağustos 2019 21:39

muribey
Aday Memur

6.3 yada ceza alan var mi bir kac soru sormak istiyorum

08 Ağustos 2019 22:12

GeriyeDönüş
Memur

Dostlar UYAP vatandaşa baktım bugün de anlayan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Daha önce denetimli serbestlik müdürlüğü yurt dışı yasağının devam edil etmediğini mahkemeye sormuş. Mahkeme de ediyor diye cevap vermiş. Bu evragi ben görebiliyordum şimdi göremiyorum sizce sebebi nedir? Teşekkürler

vefa4vefa, 4 ay önce - Alıntıya git
Yarın bidaha bak, altına bi sekme daha ekleme yapıyorlardır belki.
09 Ağustos 2019 11:40

42cvk
Aday Memur
Yav bide bu üst amir kanaati var y abu kararı veren amirler de ihraç olduysa bizden sonra bu naısl oluyorda birinin kararına bırakılıyor.
Gecekartalı3434, 4 ay önce - Alıntıya git
Benim bütün üst amirlerim tamamen ihraç oldu. Çevikteydim , grup amiri kom yrd. Bürolar amiri emn. amiri , şube müdür yardımcısı ve şube müdürü hatta çevikten sorumlu il emniyet müdür yardımcısı yani bu 5 ide ihraç oldu komisyon kararında görecez bakalım kurum kanaatini
09 Ağustos 2019 11:46

desparados01
Aday Memur
bugun masak baskani gorevden alinmis. kafamda deli sorular ...
09 Ağustos 2019 16:31

Konaca
Memur
09 Ağustos 2019 18:59

Gecekartalı3434
Şef
Arkadşalar bugün Red gelse hukuk içinde dönmemiz en az 5 yıl gidip bir iş kurup yada bulup çalışalım hayat devam ediyor napalım ama hakkımızı da sonuna kadar arıyalım...
09 Ağustos 2019 21:05

Çaycı 43
Aday Memur
8 temmuz ihraç 8 ağustos ret adlı idarim yok
09 Ağustos 2019 21:07

Çaycı 43
Aday Memur
idare mahkemesine müracaat dilekçesi olan varsa yardımcı olabilirmi
09 Ağustos 2019 21:48

Gecekartalı3434
Şef
idare mahkemesine müracaat dilekçesi olan varsa yardımcı olabilirmi
Çaycı 43, 4 ay önce - Alıntıya git
Önce bir tebliğat gelsin neyden dolayı Red almışsınız öğrenin ona göre savunma yaparsınız.
10 Ağustos 2019 00:19

Konaca
Memur

Hayırlı geceler arkadaşlar. Bu saat itibariyle ret kararı almış bulunuyorum. Vatana millete hayırlı olsun. Siz sormadan ben söyleyim. Adli ve idari hiç bişey yok. Açığa alınıp ihraç edildiğim bu zamana kadar hiç bir şekilde ifade vermedim. Baylok yok. Bank asya yok. Toplantı yok. Himmet zimmet yok. Anlayacağanız bi bok yok. Ha 2015 senesinde malum devlet teşvikiyle çocuğu bunların okuluna yazdırdım. Yaklaşık 11 ila 12 bin olan okul devlet teşvikiyle 4750 ye indi. Son olarak şunu söyleyim. Ben fetocuysam Allah benim belamı versin. Ben fetocu değilsem aşağıdan yukarıya kadar bunu benim başıma getirenlerin Allah belasını versin. Bunların hiç birinde Allah korkusu yok. Adalet hiç yok. Ben bunlara kızmıyorum kendime de kızıyorum. Açıkta bile bunlara oy verdim. Vardır bi bildikleri dedik ama bi bok bildikleri yokmuş. Evet bana göre Bu memmleketin bi br değil bissürü beka sorunu var en büyüklerinden biriside 1. Feto 2. Ciside şu anki yönetim. Herkesin Kurban Bayramını kutlarım. Hiç kimse canını sıkmasın. Bu olaylardan dolayıda Devletine ve milletine küsmesin. Eminim çoğumuz bu vatan ve millet için canını seve seve vercek kişilerden ve şu anda çalışan lardan bile daha çok vatan severdir. Allaha emanet.

10 Ağustos 2019 00:29

Konaca
Memur

Bu arada şunu söyleyim arkadaşlar, şevkinizide kırmak istemem ama Asker ve polis olan hiç kimse fazla umutlanmasın. Ben kendim için kesin kabul gelir diyodum. Bulunduğum yerdede bunların okulundan başka özel bi okul yoktu. Yani bir insanı idam sehpasına götürüpte sende bişey yok ama kesin bişeyler vardır mantığıyla hareket edildiği sürece kimse biley beklemesin. ALLAH VAR GAM YOK.

10 Ağustos 2019 01:45

Gecekartalı3434
Şef

Hayırlı geceler arkadaşlar. Bu saat itibariyle ret kararı almış bulunuyorum. Vatana millete hayırlı olsun. Siz sormadan ben söyleyim. Adli ve idari hiç bişey yok. Açığa alınıp ihraç edildiğim bu zamana kadar hiç bir şekilde ifade vermedim. Baylok yok. Bank asya yok. Toplantı yok. Himmet zimmet yok. Anlayacağanız bi bok yok. Ha 2015 senesinde malum devlet teşvikiyle çocuğu bunların okuluna yazdırdım. Yaklaşık 11 ila 12 bin olan okul devlet teşvikiyle 4750 ye indi. Son olarak şunu söyleyim. Ben fetocuysam Allah benim belamı versin. Ben fetocu değilsem aşağıdan yukarıya kadar bunu benim başıma getirenlerin Allah belasını versin. Bunların hiç birinde Allah korkusu yok. Adalet hiç yok. Ben bunlara kızmıyorum kendime de kızıyorum. Açıkta bile bunlara oy verdim. Vardır bi bildikleri dedik ama bi bok bildikleri yokmuş. Evet bana göre Bu memmleketin bi br değil bissürü beka sorunu var en büyüklerinden biriside 1. Feto 2. Ciside şu anki yönetim. Herkesin Kurban Bayramını kutlarım. Hiç kimse canını sıkmasın. Bu olaylardan dolayıda Devletine ve milletine küsmesin. Eminim çoğumuz bu vatan ve millet için canını seve seve vercek kişilerden ve şu anda çalışan lardan bile daha çok vatan severdir. Allaha emanet.

Konaca, 4 ay önce - Alıntıya git
Bulunduğum ilçenin müdürü çocuğunu sizin gibi cemaat okuluna yolladı 15 temmuzdan sonra bu müdürü bir ile il emniyet müdürü yaptılar ama sizin bizim gibi garibanlar ezildi ezdiler bile bile,yasaktı peki bu okul bu teşvike imza atan adamlar niye ceza almıyor yaptırım yapılmıyor? Şunu unutmayın kısa süre için haklısınız ancak biz döneceğiz!
10 Ağustos 2019 02:40

Vatan2732
Aday Memur
Bulunduğum ilçenin müdürü çocuğunu sizin gibi cemaat okuluna yolladı 15 temmuzdan sonra bu müdürü bir ile il emniyet müdürü yaptılar ama sizin bizim gibi garibanlar ezildi ezdiler bile bile,yasaktı peki bu okul bu teşvike imza atan adamlar niye ceza almıyor yaptırım yapılmıyor? Şunu unutmayın kısa süre için haklısınız ancak biz döneceğiz!
Gecekartalı3434, 4 ay önce - Alıntıya git
Bir ilde malum partinin il başkanı çocuğunu bu hainlerin okuluna göndermiş. 15 temmuzdan sonra çocuğunu hemen almış. Ona hesap soran yok. Şimdi Adamın keyfi beyde yok. Bende de kodlama dışında bi bok yok. Yapmadıkları zulüm kalmadı. Resmen beni yaşarken öldürdüler. Yaşayan ölüden hiç bir farkım yok. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. ZEHİR ZIKKIM OLSUN.
10 Ağustos 2019 09:53

Konaca
Memur
Bir ilde malum partinin il başkanı çocuğunu bu hainlerin okuluna göndermiş. 15 temmuzdan sonra çocuğunu hemen almış. Ona hesap soran yok. Şimdi Adamın keyfi beyde yok. Bende de kodlama dışında bi bok yok. Yapmadıkları zulüm kalmadı. Resmen beni yaşarken öldürdüler. Yaşayan ölüden hiç bir farkım yok. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. ZEHİR ZIKKIM OLSUN.
Vatan2732, 4 ay önce - Alıntıya git

Bulunduğum yerde de belediye başkanının çocukları burda okudu bu ibnelerin 1 adet yurdu 1 adette özel okulu vardı. Bu okul ve yurt yıllarca ruhsatsız çalışmış taki 15 temmuza kadar ama ne hikmetse şimdi cadı avına çıkan şerefsizler kendi pisliklerini kapatmak için başkasına çamur atıp yok etmeye çalışıyo. Neticede Bu yezitlerin bi hesabı varsa Allahında bi hesabı vardır. Ergenekon oldu yanıldık Allah bizi affetsin dediler, Feto oldu Allah bizi affetsin dediler, ondan sonra emin olun yarın bu kadar insanın suçsuzluğu anlaşılır yine Allah bizi affetsin der sıyrılır. Allah ben herşeyi affederim ama kul hakkını affetmem diyor. Ben Allahın haklı bir kuluyum. Bunlarda Allahın haksız bir kulu ve ben bunlara hakkımı helal etmiyorum. Ancak şunu da merak etmiyo değilim. Dinden imandan ve Kurandan bahseden bu zalimler bu yaptıklarını İslamın neresine koyuyolar bilmiyorum. Yezitte müslünandı ama bir koltuk aşkına Peygamber torununu şehit etti. Bu dönemin yezidide bunlar.

10 Ağustos 2019 10:26

desparados01
Aday Memur
ben intihqr etsemmi yoksa yurtdisina kacsammi uygun olur.
10 Ağustos 2019 12:36

Gecekartalı3434
Şef
Bir arkadaşın kararı: 701 KHK - EGM - Garson SD Kart EA - Adli İşlem KYOK - Kahramanmaraş - RET
10 Ağustos 2019 20:19

bordomavi51
Aday Memur

6.3 yada ceza alan var mi bir kac soru sormak istiyorum

muribey, 4 ay önce - Alıntıya git
Var devrem 6.3 buyur
10 Ağustos 2019 22:52

Cavk
Aday Memur

Meraba.

26 nisan açık, 8 temmuz ihraç.

701khk.

Il diyarbakır.

Ohal kom. RED.

Dbakir 9. ACM de Ekim de duruşma var.

Kod EA

Ayrıca tanık var, sonraki ifadesi değiştirmiş lehime.

Savunma örneği gönderebilecek var mi

11 Ağustos 2019 09:06

Gecekartalı3434
Şef
Arkadşalar sizin ve ailenizin bayramı mübarek olsun hayat herşeye rağmen yaşamaya devam mücadele edeceğiz...
Toplam 96398 mesaj
«474047414742474347444745474647474748474947504751»

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;