Editörler :
«474547464747474847494750475147524753475447554756»
18 Ağustos 2019 12:02

desparados01
Aday Memur
bizi ilgilendiren cok onmli bir konu. ama bu garson olayi hala celiskili
18 Ağustos 2019 12:05

Bahadır46
Daire Başkanı
kardeş o zman bilmeden yorum yapmayacaksın ezberden konuşup insanın canını sıkmayacaksın . Ben de buradaki çoğu arkadaş gibi aynı durumdayım . Ben sana git şuraya üye ol para yatır ya da git üye toplamı diyorum . arkadaş diyorum çevresi tanıdığı olan zamanı olan kişiler prim usulü müşteri sayısına göre para kazanabilir diyorum . uçuk kaçık para değil belki evine aylık ekmek parası belki pazar meyve parası belki çocuğuna bez parası çıkar diyorum. Buda çevrene göre değişir diyorum . Bunu da illa git şu firmadan şu iş yerinden yap demiyorum . yol yöntem gösteriyorum . bulunduğun ilde herhangi bir sigortaci ile de çalışabilir sin diyorum . Sen beni dolandırıcı zinciri sahtekar saydın ayıp edep yahu .Hadi Allaha emanetsin kardeş . sayfayı bu tür şeylerle işgal etmeyelim . Hayırlı günlerin olsun .
Mekmeke, 1 ay önce - Alıntıya git

Dostum arkadaş hakaret etmeden görüşünü yazmış. Sen ise mal, beyinsiz gibi hakaret ettin. Elini vicdanına koy. Bu yazdığın normal mi? Normal diyorsan devam et. Değil diyorsan arkadaştan özür dilemelisin.

18 Ağustos 2019 12:10

desparados01
Aday Memur
ya kavgayi birakin artik. konu onemli attigim linke cevap bekliyorum
18 Ağustos 2019 12:46

se2424
Daire Başkanı
Hayırdır ya aynı yerden çıkmış gibi bütün haber siteleri emniyet mahremin bilinmeyenleri haberleri çıkmış her yerde biride demiyor garibanları fişlemişler yalandan giZli tanık bulunmuş diye hukuk herkese lazım herkese
18 Ağustos 2019 13:25

desparados01
Aday Memur
https://www.memurlar.net/haber/849670/
desparados01, 1 ay önce - Alıntıya git
bu habere eksi verenleri kediler öpsun
18 Ağustos 2019 15:27

ManuelfernandesAnil
Şef

Dostum arkadaş hakaret etmeden görüşünü yazmış. Sen ise mal, beyinsiz gibi hakaret ettin. Elini vicdanına koy. Bu yazdığın normal mi? Normal diyorsan devam et. Değil diyorsan arkadaştan özür dilemelisin.

Bahadır46, 1 ay önce - Alıntıya git
Eyvallah Bahadır devrem hakkaniyetli adamsın
18 Ağustos 2019 17:29

Canlı Cenaze
Aday Memur
Sen varya tam bir kaşarsın pis fetöcü. özelden yaz da sana kabul tebliğimi göndereyim adi.korkak!!! Sürün sen aç kalırsın da geberirsin umarım
PolisEmre0934, 1 ay önce - Alıntıya git
bana feto cu dedin döndüğümde iftiradan sana dava açacağım. Maşallah hem hakim hem savcısı n herkesin kararını rahatlıkla veriyorsun.
18 Ağustos 2019 18:01

PolisEmre0934
Şube Müdürü
bana feto cu dedin döndüğümde iftiradan sana dava açacağım. Maşallah hem hakim hem savcısı n herkesin kararını rahatlıkla veriyorsun.
Canlı Cenaze, 1 ay önce - Alıntıya git
Devlet demiş sana red vermiş ben desem ne olacak. Senin Red aldığını görümce sana geçmiş olsun yazacaktım ama yazmadım değmezmişsin iyiki yazmamışım. Seninle bundan 3 ay önce anlaşamadık mı muhatap olmamak için. Daha ne küfürlü konuşuyorsun terbiyesiz
18 Ağustos 2019 22:27

42cvk
Aday Memur

Şu ret alan arkadaşlar ret nedenlerini burdan paylaşırsa en azından neyin be olduğunu anlarız.

Konaca, 1 ay önce - Alıntıya git
Sistemde gördüm karar elime gelsin paylaşacağım ne zaman gelir bilmiyorum
18 Ağustos 2019 22:33

asesyarkan
Şef
https://www.memurlar.net/haber/849670/
desparados01, 1 ay önce - Alıntıya git
haberin içerigi ne yazıyor bi türlü linki açamadım
18 Ağustos 2019 23:39

Mekmeke
Şef

Bahadır46, 1 ay önce - Alıntıya git
bence Özüre gerek yok güya feto den iftiraya uğramış bu arkadaş çok rahat bir şekilde bana dolandırıcılık zincircilik musallat olma şeklinde iftira atabiliyor . iftiraya uğramış birinin başka birine iftara etmesi normal birşey se Tamam Eyvallah der özür dileriz . ama bilmediği kişi ve konu hakkında yorum yaparsa elbet bir şekilde tepki alır bu kardeşimiz . bak dün ki o mesajım dan sonra bugün biri özelden yazmış adam eskiden de yapıyormuş sigorta prim işini . Şimdi yine yaparım dedi dua etti . birbirimize yol göstermezsek nasıl olacak . Herkese iftira atmakla bu işler yürümüyor .ön yargı iftira hoş ama hakaret hoş değil haklısınız .
18 Ağustos 2019 23:59

ManuelfernandesAnil
Şef
bence Özüre gerek yok güya feto den iftiraya uğramış bu arkadaş çok rahat bir şekilde bana dolandırıcılık zincircilik musallat olma şeklinde iftira atabiliyor . iftiraya uğramış birinin başka birine iftara etmesi normal birşey se Tamam Eyvallah der özür dileriz . ama bilmediği kişi ve konu hakkında yorum yaparsa elbet bir şekilde tepki alır bu kardeşimiz . bak dün ki o mesajım dan sonra bugün biri özelden yazmış adam eskiden de yapıyormuş sigorta prim işini . Şimdi yine yaparım dedi dua etti . birbirimize yol göstermezsek nasıl olacak . Herkese iftira atmakla bu işler yürümüyor .ön yargı iftira hoş ama hakaret hoş değil haklısınız .
Güya mı... Sende Güya insansın işte
19 Ağustos 2019 00:02

ManuelfernandesAnil
Şef
Tabii eminim aklından burdan irtibata geçtiğin garibanların getirdiği müşterilerin sigortasını tanıdığın sigortacıya yaptırıp yolunu bulmak aklına gelmemiştir sayın iyilik meleği
19 Ağustos 2019 08:14

Mekmeke
Şef
Tabii eminim aklından burdan irtibata geçtiğin garibanların getirdiği müşterilerin sigortasını tanıdığın sigortacıya yaptırıp yolunu bulmak aklına gelmemiştir sayın iyilik meleği
ManuelfernandesAnil, 1 ay önce - Alıntıya git
Şimdi bu yazdığın ile saadet zincir Vs aynı şey öyle mi ? Bunu bile fark edemeyecek durumdasın yani . noldu kardeş sen bize net iftira atarken bişey yokta biz sana güya diye ima da bulununca zoruna gidiyor . Ayrıca ben sana tanıdığım kişiye gel demiyorum FARK EDECEK KAPASITEN VARSA EGER tekrar yazayım bulunduğun ilde ya da yada kendi tanıdığın bir sigortacılın la görüşüp bu işi yapabilirsin diyorum . Yoksa da ben yine de aracı olurum diyorum . Burda ki arkadaş lara müşteri değil prim usulü çalışan kişiler olarak bakıyorum . Hala da anlamadı isen adresi ver cin ali serisi göndereyim sana .
19 Ağustos 2019 09:47

ManuelfernandesAnil
Şef
Şimdi bu yazdığın ile saadet zincir Vs aynı şey öyle mi ? Bunu bile fark edemeyecek durumdasın yani . noldu kardeş sen bize net iftira atarken bişey yokta biz sana güya diye ima da bulununca zoruna gidiyor . Ayrıca ben sana tanıdığım kişiye gel demiyorum FARK EDECEK KAPASITEN VARSA EGER tekrar yazayım bulunduğun ilde ya da yada kendi tanıdığın bir sigortacılın la görüşüp bu işi yapabilirsin diyorum . Yoksa da ben yine de aracı olurum diyorum . Burda ki arkadaş lara müşteri değil prim usulü çalışan kişiler olarak bakıyorum . Hala da anlamadı isen adresi ver cin ali serisi göndereyim sana .
Kardeş senin oyunu bozduk onun için bu hıncın bu hakaretlerin 2 dakika hakaret etmeden kızmadan güzellikle anlatabilsen meramını herşey farklı olabilir saadet zinciri kuracaksan tatlı dilli olmalısın seni gidi tosuncuk (sana son cevabım istediğin kadar yırtın cvp yok sana oyun bozuldu)
19 Ağustos 2019 12:29

Mekmeke
Şef
Kardeş senin oyunu bozduk onun için bu hıncın bu hakaretlerin 2 dakika hakaret etmeden kızmadan güzellikle anlatabilsen meramını herşey farklı olabilir saadet zinciri kuracaksan tatlı dilli olmalısın seni gidi tosuncuk (sana son cevabım istediğin kadar yırtın cvp yok sana oyun bozuldu)
kardeş anladım senin algılama sıkıntısı var hadi aeo . yolun düşerse git bir firma ile görüş deki ben prim usulü çalışmak istiyorum de . ama yanında başka birini götür senin anlama cidden sıkıntılı Hani o yanında güvendiğin kişi belki sana anlatır ne diyeyim sana Allah vermeyince vermiyor demek ki .
19 Ağustos 2019 12:30

Mekmeke
Şef
vala hakaret olarak algila gerçekleri yüzüme vuruyor de ne dersen de de vala biraz bişeyler oku ne bilim böyle olmaz senin iş :) Her zaman her zman aynı şeyleri kimse sana anlatmaz .
19 Ağustos 2019 12:31

Mekmeke
Şef
vala hakaret olarak algila gerçekleri yüzüme vuruyor de ne dersen de de vala biraz bişeyler oku ne bilim böyle olmaz senin iş :) Her zaman her zman aynı şeyleri kimse sana anlatmaz .
Şimdi hakaret etme diyon da vala sırf malzeme sin bak bana tosun diyorsun ya ben sana bunu yazan tosun okuyana desem :))) hakaret olur demi . Neyse demiyecem .
19 Ağustos 2019 12:36

Mekmeke
Şef
Ayrıca saadet zincir falan olması için bak sana aydınlanma çağı yasatayim zincir için senden başta para isterler sonra şuraya üye ol derler sonra birini bul derler . Bunlar varsa zincirdir ayrıca kolay para teklif ederler yüksek kar teklif ederler . Bunları da güvendiğin tanıdığın birine okut sana senin seviyene uygun hala çeksin anlatsın :)))
19 Ağustos 2019 12:41

Mekmeke
Şef
bak ayrıca tekrar diyorum ki sayfayı meşgul etmeyelim herkes hayırlı güzel bir haber için burda bizim boş muhabbet e katlanmak zorunda kalmasın . özelden yaz .
Toplam 95368 mesaj
«474547464747474847494750475147524753475447554756»

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?