Editörler :
«475247534754475547564757475847594760476147624763»
28 Ağustos 2019 03:01

Ezan Bayrak
Aday Memur
Trol değilim demeyeceğim en az 20 kişi var özelden yazıştığım... Ama siz de haklısınız o kadar troller geldi geçti bir ümit dedik çıkmadı... Ama inanın bu böyle gitmez İnsallah
Celikzade, 3 ay önce - Alıntıya git
devrem. bilgi veren kişiye sorsan da detay versen
28 Ağustos 2019 03:22

volkan3535
Aday Memur
Trol değilim demeyeceğim en az 20 kişi var özelden yazıştığım... Ama siz de haklısınız o kadar troller geldi geçti bir ümit dedik çıkmadı... Ama inanın bu böyle gitmez İnsallah
Celikzade, 3 ay önce - Alıntıya git
kardeşim ne bakanlar kurulu kimsenin umrunda değiliz bu saatten sonra zor
28 Ağustos 2019 16:11

sandisk26
Aday Memur

buraya tekrar böyle haberler gelmeye başladıysa seçim yaklaşıyor sanırım benim seçimim ahirette olacak hakkımı helal ediyim mi etmiyim mi diye HAKKIMI HELAL ETMİYORUM diyeceğim

28 Ağustos 2019 17:01

Gürgüneş

İyi günler diyarbakırda avukat arıyorum önerebilcek olan var mı

28 Ağustos 2019 17:08

30 eyllül.
Genel Müdür

buraya tekrar böyle haberler gelmeye başladıysa seçim yaklaşıyor sanırım benim seçimim ahirette olacak hakkımı helal ediyim mi etmiyim mi diye HAKKIMI HELAL ETMİYORUM diyeceğim

sandisk26, 3 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar boş vaatlere inanmayın.ne khk sı ne iadesi ne seçimi ne olursa olsun.iktidar değişsede sanmayınki muhalefet iktidar olunca bize hakkımızı verecek herkese verselerde polise kimse bi şey vermez.muhalefet sadece seçim zamanı oy için mağdurlarından bahsetiyor şu an muhalefet den tek bir ses yok.biz meslekdede iken de polis hep üvey evlattı sahipsizdi hele şimdi terörist yaftası yemiş bize kimse sahip çıkmaz.komisyondan dönemessen AİHM'e kadar tam yol ileri gerisi hikaye duyum muş iade khk sı imiş hepsi masal dan ibaret .
28 Ağustos 2019 23:14

kartalangara
Aday Memur

Beyler çok acil lütfen ankara agir cezada bana dava açıldı tek kanıt say kodlaması avukatsiz mahkemeye girebilirmiyim avukat tutmazsam nolur allahini seven yazsın çok bunaldim

28 Ağustos 2019 23:38

Hanzala21
Aday Memur

Beyler çok acil lütfen ankara agir cezada bana dava açıldı tek kanıt say kodlaması avukatsiz mahkemeye girebilirmiyim avukat tutmazsam nolur allahini seven yazsın çok bunaldim

kartalangara, 3 ay önce - Alıntıya git
Ben Diyarbakır'da say ile girdim avukatsız berat ettim ilk mahkemede kişiden kişiye hakimden hakime değişiyor gönlünü ferah tut sıkma canını
28 Ağustos 2019 23:48

Konaca
Memur
29 Ağustos 2019 00:25

sandisk26
Aday Memur

eskişehirde iş konusund yardımcı olabilecek varmı

29 Ağustos 2019 07:05

Karapınar1919
Aday Memur

kartalangara, 3 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim seni bir piç kodladıysa suçlu psikolojisi içerisine girme hemen sen kendini iyi bilirsin başka bir kriterin yoksa suç teşkil edecek, fişleme fetönün oyunu başka birşey değil ben takipsizlik aldım kararda kriter olmadığı gibi araştırmalar lehime çıkıyormuş kararda yazıyor ben bazı kendini bilmezler gibi söylemiyorum sükunet içinde ol ve sakin sekilde kendini savunabilirsin bir sürü emsal karar var bu hususta beraat alanlar vs
29 Ağustos 2019 07:45

Gecekartalı3434
Şef
Arkadaşlar İstanbul anadolu yakasında src ve psikoteknik belgesi olan varsa kozmetik firmasına şehir içi mal dağıtımı için çalışan aranmakta.
29 Ağustos 2019 07:57

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı
kardeşim ne bakanlar kurulu kimsenin umrunda değiliz bu saatten sonra zor
volkan3535, 3 ay önce - Alıntıya git
bakanlar kurulumu kaldı.
29 Ağustos 2019 09:13

Celikzade
Şef
Arkadaşlar konu şu şekil avukat (hangi avukat olduğunu tahmin edebilirsiniz) müvekkiline mesaj atmış bir iade kararnamesi var 7000 polis iade olacak 3500 26 nisancı demiş... Bu mesajı benim arkadas bende okudum dedi... Ama zaman belli değil... Bu avukatla irtibatı olan varsa sorabilir...
29 Ağustos 2019 09:16

Eses25
Şef
Arkadaşlar konu şu şekil avukat (hangi avukat olduğunu tahmin edebilirsiniz) müvekkiline mesaj atmış bir iade kararnamesi var 7000 polis iade olacak 3500 26 nisancı demiş... Bu mesajı benim arkadas bende okudum dedi... Ama zaman belli değil... Bu avukatla irtibatı olan varsa sorabilir...
Celikzade, 2 ay önce - Alıntıya git

Hic mantıklı gelmiyor bu , o zaman komisyon neden var?

29 Ağustos 2019 09:19

Celikzade
Şef

Hic mantıklı gelmiyor bu , o zaman komisyon neden var?

Eses25, 2 ay önce - Alıntıya git
Aynı durumdayız aynı soruları biz de soruyoruz devrem İhraç olmamızdan daha mantıksız birsey yok devrem
29 Ağustos 2019 10:28

HAK-LI polis
Aday Memur
Miş miş balon üstüne balon
29 Ağustos 2019 10:32

26nsnn
Şef
Bizim mahkemelerimiz var mesela işlem görmeyenler mi iade olacak acaba . Yada beraat alanlar mı neye göre iade edecekler cok saçma bi duyum. Kriteri sadece kod u olanlar mı iade olacak . Kod u olumlu olanlar zaten komisyon la dönüyor. Geriye kalan olumsuz kodları mı iade edecekler . Kafamda deli sorular
29 Ağustos 2019 11:34

Celikzade
Şef
Burada birsey paylaştığım için hepinizden özür dilerim. İnsan bir ümide kapılıp karşılığını göremeyince çok yıpranıyor... Hepiniz haklısınız inşallah iyi gelişmeler olur... Avukat Mesut can tarım ın müvekkili varsa aramızda sorsun Bi zahmet
29 Ağustos 2019 12:08

joak06
Şube Müdürü
Burada birsey paylaştığım için hepinizden özür dilerim. İnsan bir ümide kapılıp karşılığını göremeyince çok yıpranıyor... Hepiniz haklısınız inşallah iyi gelişmeler olur... Avukat Mesut can tarım ın müvekkili varsa aramızda sorsun Bi zahmet

devre sen duyumun olursa yaz salla safadakiler ne derse desinler illa bir düzenleme olacak az çok gündem, takip eden herkes bilir ör:akit tv bile son 1 hafta da 2 kere khk mağdurlarından bahsetti.

29 Ağustos 2019 12:14

Celikzade
Şef

devre sen duyumun olursa yaz salla safadakiler ne derse desinler illa bir düzenleme olacak az çok gündem, takip eden herkes bilir ör:akit tv bile son 1 hafta da 2 kere khk mağdurlarından bahsetti.

joak06, 2 ay önce - Alıntıya git
Devrem ümit insanı yoruyor çok yıprandık..
Toplam 95963 mesaj
«475247534754475547564757475847594760476147624763»

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;