Editörler :
«475547564757475847594760476147624763476447654766»
03 Eylül 2019 21:58

vicdanınız rahatmı
Memur
zihni cakir dan ses yok bizim hakimizda tek dogru bilgiyi avukat ali aktas vermisti ihractan öncr haziran ayiydi kaleminiz kirildi demişti öylede oldu simide komisyon 701 egm lile ret verecek diyorlar onada eyvallah da neden bekletiyorlar iste burasi cenazeye eziyet vermek demektir bu islemleri yapanlar kendilerinden bukadar eminse bizim terorist oldugumuzdan yada teroristlerle irtibatli oldugumuzdan bukadar eminseler o zaman biraksinlar bizde bunu uluslararaai mahkemeye tasiyalim orda siyasi baskilardan uzak gercek hakimler karar versinler burda yapilan önce kalbine bicak saplayip ölene kadar can cekismemizi izliyorlar bukadar zulum olmaz yapmayin Allah askina Allah merhamet etmeyene merhamet etmez
04 Eylül 2019 00:19

Adcet
Genel Müdür
zihni cakir dan ses yok bizim hakimizda tek dogru bilgiyi avukat ali aktas vermisti ihractan öncr haziran ayiydi kaleminiz kirildi demişti öylede oldu simide komisyon 701 egm lile ret verecek diyorlar onada eyvallah da neden bekletiyorlar iste burasi cenazeye eziyet vermek demektir bu islemleri yapanlar kendilerinden bukadar eminse bizim terorist oldugumuzdan yada teroristlerle irtibatli oldugumuzdan bukadar eminseler o zaman biraksinlar bizde bunu uluslararaai mahkemeye tasiyalim orda siyasi baskilardan uzak gercek hakimler karar versinler burda yapilan önce kalbine bicak saplayip ölene kadar can cekismemizi izliyorlar bukadar zulum olmaz yapmayin Allah askina Allah merhamet etmeyene merhamet etmez
vicdanınız rahatmı, 2 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar olayı soğutmaya calisiyorlar. hiç medyada artık ihraç olanlarla ilgili haber gördünüz mü? IBB.den atılan kişiler bizden daha çok konuşuluyor. çünkü onlar partili. Ayrıca bize de ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Yakında biz de bıkıp peşini bırakacağız hakkımızı aramanın. Ben bu ülkede adaletin tecelli edeceğine zerre inanmıyorum artık. Mahkemelerden beraat kararı geliyor fakat ohal komisyonu idari tasarruf deyip red veriyor. Bu şekilde adalet tecelli eder mi?
04 Eylül 2019 00:22

Yörük4627
Aday Memur

Kardeş ilkkez duyuyorum var diyorsan vardır ama şahit olmadım

andpoll, 3 yıl önce - Alıntıya git

Arkadaslar hts raporlarinin mahkemeye gonderilip gonderilmedigini nasil ogrenebiliriz acaba mshkemenin sonuclanmasi icin bu raporlar bekleniyor uyaptan gordugumuz kadariyla herhangi bir veri yok bununla alakali avukata soyluyoruz o da kendilerine dosya hakkinda herhangi bir bilgi verilmedigini soyluyor 37 ay oldu hala raporu bekliyoruz

04 Eylül 2019 00:22

faruk3
Şube Müdürü

Devrem haklısın, ben artık sadece Azrail i bekliyorum, bakalım önce kime gelecek, bana mı yoksa bize bu günleri yaşatan şerefsizlere mi?

88my, 2 ay önce - Alıntıya git
benim kendi kendime sözüm var eğer benden önce onlara gelirse mezarları fizanda da olsa oraya kadar gideceğim mezarlarının başında bizi bu hale düşüren serefsizlere söyleyeceğim birkaç cümlem olacak. Allah nasip eder inşallah
04 Eylül 2019 09:09

ManuelfernandesAnil
Şef

Arkadaslar hts raporlarinin mahkemeye gonderilip gonderilmedigini nasil ogrenebiliriz acaba mshkemenin sonuclanmasi icin bu raporlar bekleniyor uyaptan gordugumuz kadariyla herhangi bir veri yok bununla alakali avukata soyluyoruz o da kendilerine dosya hakkinda herhangi bir bilgi verilmedigini soyluyor 37 ay oldu hala raporu bekliyoruz

Yörük4627, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu hts raporları neden bu kadar geç geliyor
04 Eylül 2019 09:10

ManuelfernandesAnil
Şef
Arkadaşlar ya bende biri okul zamanın da kahvaltı iddası etkin pişmanlıktan yararlanmış. Tüm liste scd ve güncelde kayıt yok. Başka kriter yok. Aktif çalışıyorum. Bunlar fişleme yaparken güncelde neden örneğin AD YAPMAMIŞ. Da kayıt yok. Anlamıyorum ya
Çinçik88, 2 ay önce - Alıntıya git
Başkan özelden yazarmısın
04 Eylül 2019 15:06

boztepeli38
Aday Memur
herkese iyi günler diliyorum birşey sormak istiyorum dosyasında olan ya da duyduğunuz baz çakışması ya da aynı bazdan sinyal verilmesi olayı nedir bunun hukuki ya da cezai boyutu nedir ?
04 Eylül 2019 15:31

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı
Yurtdisindaki hakimler gerçek hakim de Türkiye'de ki hakimler yalancık hakim mi? birazda fetönün sinav sorusu çalarak zamaninda hakim cuppesi giymis, binlerce masum insani iftira ve kumpas ile mağdur ve mazlum durumuna düşüren şuan yurtdisina kacmis veya hapiste olan veya ihrac teröristlerini eleştirin... eger suan ki hakim ve savcilara siyasi boyundurukta diye bir cakiyorsaniz feto itinin kopegi olmus zamaninda hakim ve savci cuppesi giymis teroristlere 1000 çakmak lazım.
04 Eylül 2019 15:36

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı
herkese iyi günler diliyorum birşey sormak istiyorum dosyasında olan ya da duyduğunuz baz çakışması ya da aynı bazdan sinyal verilmesi olayı nedir bunun hukuki ya da cezai boyutu nedir ?
boztepeli38, 2 ay önce - Alıntıya git
bu fetöcü teroristler belli zamanda belli evlerde toplanip fettullah gulen dennen vatan haini serefsiz itin videolarini izlerler. iste devamli ayni teroristler belli araliklarla toplandiklari icin cep telefonlari toplanti saatinde hep ayni bazdan sinyal verir. ama hep ayni 6-7 kisinin ayda uc dert defa hep ayni bazdan ayni saatte sinyal vermelerini fetocu teroristler kumpas iftira diye kabul etmez. hakimler savcilar bu devletin kurumlari aptal ya, hep kendilerini ve itligini yaptiklari abd yi akilli saniyorlar...
04 Eylül 2019 15:47

vicdanınız rahatmı
Memur
Yurtdisindaki hakimler gerçek hakim de Türkiye'de ki hakimler yalancık hakim mi? birazda fetönün sinav sorusu çalarak zamaninda hakim cuppesi giymis, binlerce masum insani iftira ve kumpas ile mağdur ve mazlum durumuna düşüren şuan yurtdisina kacmis veya hapiste olan veya ihrac teröristlerini eleştirin... eger suan ki hakim ve savcilara siyasi boyundurukta diye bir cakiyorsaniz feto itinin kopegi olmus zamaninda hakim ve savci cuppesi giymis teroristlere 1000 çakmak lazım.
16kasim2016, 2 ay önce - Alıntıya git
hangi hakimler olursa olsunlar onlarda zamaninda adalete göre değil de birilerinin keyfine göre karar verdilerse onlarda hakim felan sayilmaz o zamanlarda dijital verilerden suc uydurmuslar hepsi beraat etti simdide ayni yoldan gidiliyor belki de o zaman dan ögrendi simdikiler bilemem 16kasim2016 seni en bastan beridir takip ederim bu sd kart ta inan haksizlik var cok agir kodlar calisiyor bu sd kart bahanesiype birilerinin sevmedigi adamlarda atildi ve hadi gectik atildik neden hakkimizi aratmiyorlar sorun bu 2008dekiler icin hukuk yollari acikti simdi biz halen rolantide bekletiliyoruz komisyon 3 yil oldu daha dosyaya bakiyor idare mahkemeleri 1 yil sonrasina gün veriyor haksizlik yapildi ayri birde hakkini arayamiyorsun ayrica haksizlik haksizliktir ama 2008de toplam yargilanan kisi 350 kisi civari hepside beraat etti
04 Eylül 2019 17:36

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı
hangi hakimler olursa olsunlar onlarda zamaninda adalete göre değil de birilerinin keyfine göre karar verdilerse onlarda hakim felan sayilmaz o zamanlarda dijital verilerden suc uydurmuslar hepsi beraat etti simdide ayni yoldan gidiliyor belki de o zaman dan ögrendi simdikiler bilemem 16kasim2016 seni en bastan beridir takip ederim bu sd kart ta inan haksizlik var cok agir kodlar calisiyor bu sd kart bahanesiype birilerinin sevmedigi adamlarda atildi ve hadi gectik atildik neden hakkimizi aratmiyorlar sorun bu 2008dekiler icin hukuk yollari acikti simdi biz halen rolantide bekletiliyoruz komisyon 3 yil oldu daha dosyaya bakiyor idare mahkemeleri 1 yil sonrasina gün veriyor haksizlik yapildi ayri birde hakkini arayamiyorsun ayrica haksizlik haksizliktir ama 2008de toplam yargilanan kisi 350 kisi civari hepside beraat etti
devrem eğer ben haksızlığa uğradım, fetö iti ile zerre irtibatim yokken bu haldeyim diyorsan herzaman yanindayim, eğer ben bu şerefsizleri adam sanıp dini hassasiyetle bunlarin toplantilarina gittim yada namert bir davayi mert sandim yanilmisim diyor herşeyi ne bir eksik ne bir fazla anlatiyorsan gene yanindayim, ama fetöcü oldugun halde benim bunlarla hicbir bagim yoktu bu kumpas felan filan diyorsan devleti ve resmi organlari salak yerine koymaya calisiyorsundur. inan devlet salak değil. gelelim sd kart mevzuna bu konuda fikirlerimi yazdim onceden. fetö egm deki uzantilarini gozden cikardigi icin bu karti bizzat kendisi verdi. bazi adamlarini cikarmis olabilir mi olabilir elbetteki yada eklemis. yada sacma sapan kayit tutan elemanlari olabilir mi olabilir. ama bunlar yuzde 5 i gecmez. ozellikle memur duzeyinde cok ayrintili ve teyit edilebilir bilgilerin oldugu bir kart. onu bunu birakin hickimse uzayda yasamiyor herkesin kendi gozlemleri az cok tanidigi insanlar var. bu liste nokta atisi bir listeydi. bircok kisi bunu söylüyor. sadece baz eşleşmeleri bile yapiyi kelaynak kusu gibi çıkarıyor. vesselam bu kart feto tarafindan verildi ve yuzde 95 gercek. ama devlet sadece buna istinaden işlem yapmadi. kartta fetö karsiti olarak fislenip olmayan bylocktan aylarca hapis yatan arkadasim var. sd kartin adami hapisten bile cikartmaya gucu yetmedi. bizim zamanimizda itham kirmizi bylock du ve tam bir iftiraydi. balyoz ergenokon olaylarinda da aynen tam bir iftira ve kumpas yasandi. belki hala bylockla alakasi olmadigi halde ihracta olan vardir. bir yildan fazla hapis yatan bircok arkadasim oldu. ama sd karttaki olay ayni degil. burada kendi adamlarini sirf bir isime yaramaz artik ihrac olsunlar hapse girsinler magduriyetler olsun belki ben buradan uluslararasi yada siyasi bir cikar saglayabilirmiyim anlayisi var. yani eskiye hic benzemiyor ama genede bir fetö plani, buna katiliyorum. ayrica şunu belirtmek isterim ki fetö ile zere alakasi olmadigi halde fetocu diye fislenen tek bir kisi bile varsa onun hakki hepsinin uzerindedir. tek bir vatan evladinin sac telini fetocu serefsizlerin topuna degismem...
04 Eylül 2019 19:18

Memo2911
Aday Memur

16kasım bakıyorum da sen fetö hakkında herşeyi biliyorsun hani demişler ya kerhanede olup biteni kerhaneye giden bilir işin işte tuhaf tarafı ben bu şerefsizlerden değilim niye ben ihracım niye bu kadar şey bilen sen çalışıyorsun

04 Eylül 2019 19:55

Gecekartalı3434
Şef

16kasım bakıyorum da sen fetö hakkında herşeyi biliyorsun hani demişler ya kerhanede olup biteni kerhaneye giden bilir işin işte tuhaf tarafı ben bu şerefsizlerden değilim niye ben ihracım niye bu kadar şey bilen sen çalışıyorsun

Memo2911, 2 ay önce - Alıntıya git
Çünkü kendisi eskiden cemaatin bir taraflarını yalayan azılı bir terörist şimdi ne kadar iftira atarsam kendimi aklarım diye düşünüyor.
04 Eylül 2019 20:14

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı

Memo2911, 2 ay önce - Alıntıya git

eğerki fetöcü şerefsizlerden değilsen benim bu şerefsizlerle zerre alakam yok dersin bizde ona göre cevap yazarız,

yok şerefrsiz bir hain gibi kerhane felan diye saçmalarsan bu fetö ağzıdır.

ne yani elinizde zaman gazetesi ile dolaşırken, şüpheli nedir bilmezken 98 üstü puanla komserliği kazanırken, millete sen niye namaz kılmıyon diye sorarken, altın nesil saçmalıklarını sağda solda anlatırken, hocanızın sümüklerini yalarken görünmez olduğunuzu mu zannediyordunuz.

Herkes herkesin ne bok olduğunu biliyor. Teşkilatta kimi tutarsan sor. 26 nisan listesi nokta atışı bir listedir. Burada tiyatro çevirmeyin. Yok ben masumum fetö iti ile bir irtibatım yok diyenede devletin kapıları sonuna kadar açıktır. Ama senin gibi fetö ağzıyla konuşanlara değil...

04 Eylül 2019 20:19

volkan3535
Aday Memur
bu fetöcü teroristler belli zamanda belli evlerde toplanip fettullah gulen dennen vatan haini serefsiz itin videolarini izlerler. iste devamli ayni teroristler belli araliklarla toplandiklari icin cep telefonlari toplanti saatinde hep ayni bazdan sinyal verir. ama hep ayni 6-7 kisinin ayda uc dert defa hep ayni bazdan ayni saatte sinyal vermelerini fetocu teroristler kumpas iftira diye kabul etmez. hakimler savcilar bu devletin kurumlari aptal ya, hep kendilerini ve itligini yaptiklari abd yi akilli saniyorlar...
başkan sende maşallah zamanında fetoculerin içine çok girmişsin demekki herşeyi biliyon :)
04 Eylül 2019 20:20

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı
başkan sende maşallah zamanında fetoculerin içine çok girmişsin demekki herşeyi biliyon :)
volkan3535, 2 ay önce - Alıntıya git

her şeyi sadece fetöcülerin mi bildiğini sanıyorsun fetöü.

04 Eylül 2019 20:24

volkan3535
Aday Memur

her şeyi sadece fetöcülerin mi bildiğini sanıyorsun fetöü.

ya hadi senlemi ugrascam psikolojin bozulmuş senin :)
04 Eylül 2019 20:30

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı

Yazdıklarıma fetöcüler hemen tepki veriyor.

Yazdıklarımı okuyan normal bir vatandaş doğru bu fetöcüler şerefsiz der geçer. yazdıklarımı okuyan masum yada mağdur biri devrem ben de ihracım ama fetöcü değilim zerre irtibatım olmadı der. Bende başımın üzerinde yerin var devrem derim. yazdıklarımı okuyan sıradan bir fetöcü yalan dolan iftira ile burda yazan 3-5 teröristin verdiği tepkiyi verir...

milletin çocuklarını çaldınız ulan

onları terörist yaptınız

bu milletin parasını yurt dışın çıkardınız

ajanlık yaptınız

kendi cb nızı dinlediniz

kendi istihbarat örgütünüze kumpas kurdunuz

çaldığınız sınav sorularının

attığınız iftiraların

kurduğunuz kumpasların

hesabını vermeyeceğinizi mi sanmıştınız.

04 Eylül 2019 20:31

Bahadır46
Genel Müdür

Şu küfürleşenler hangi khk . İhraçmısınız açıktamısınız. Kodunuz var mı. Takipsizlik veya beraat aldınız mı. Bunlara cevap verin. Bakıyorum da küfürleşenler hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

04 Eylül 2019 21:03

se2424
Daire Başkanı

Yazdıklarıma fetöcüler hemen tepki veriyor.

Yazdıklarımı okuyan normal bir vatandaş doğru bu fetöcüler şerefsiz der geçer. yazdıklarımı okuyan masum yada mağdur biri devrem ben de ihracım ama fetöcü değilim zerre irtibatım olmadı der. Bende başımın üzerinde yerin var devrem derim. yazdıklarımı okuyan sıradan bir fetöcü yalan dolan iftira ile burda yazan 3-5 teröristin verdiği tepkiyi verir...

milletin çocuklarını çaldınız ulan

onları terörist yaptınız

bu milletin parasını yurt dışın çıkardınız

ajanlık yaptınız

kendi cb nızı dinlediniz

kendi istihbarat örgütünüze kumpas kurdunuz

çaldığınız sınav sorularının

attığınız iftiraların

kurduğunuz kumpasların

hesabını vermeyeceğinizi mi sanmıştınız.

Yav birader senin sorunlarınmı var kimse onları savunan yok burda 34 bin polis ihraç edilmiş birazcık aklını kullansan bunlar madem terörist silahları var kimisi müdür kimisi bilmem ne darbeye karşı çıkmışlar tek tük hariç onlarıda bi zahmet bulsunlar ama yok sd kart ismi var yok ifadede ismi var diye milletin ekmeğiyle oynanabilinirmi diyelimki sd kart yüzde99 doğru olsun sen bir gemide 100 kişiden 1 suçlu 99 u suçsuzsa gemiyimi batırırsın yoksa suçluyumu bulmaya çalışırsın
Toplam 95982 mesaj
«475547564757475847594760476147624763476447654766»

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;