Editörler :
«475947604761476247634764476547664767476847694770»
11 Eylül 2019 11:03

sandisk26
Aday Memur

hiçbir işim dogru gitmiyor üstümde ne var anlamak mümkün değil herşey mi ters gider dogru gitmez birde malum avukatla görüşebilen iletişim kurabilen savunmalık durumda yok lakin savunma hazırlattıra bılen vb ne denırse adına yapan var mı ben kendısıne bır turlu ulasamıyorum ulaştıgımdada gecirtiriliyorum bendemi sıkıntı var anlamadım iş yok güc yok kafayı yedik zaten 1 gram aklımız kaldı oda gıdıcek böyle gıderse

11 Eylül 2019 11:11

Bahadır46
Genel Müdür
o dağları yıktı..zaten ailemle arada kalmaktan da yoruldum.ailesi alıp götürdü bilmiyorum ne olacak
Hamiltonyen, 3 ay önce - Alıntıya git

Devre ailene hem senin ailen hem de eşinin ailesi çok karışmışa benziyor. Aranızın bozulmasına istemeden de sebeb olmuş olabilirler. Aileler malesef bazen yapıcı olamıyorlar.

11 Eylül 2019 11:17

Bahadır46
Genel Müdür

hiçbir işim dogru gitmiyor üstümde ne var anlamak mümkün değil herşey mi ters gider dogru gitmez birde malum avukatla görüşebilen iletişim kurabilen savunmalık durumda yok lakin savunma hazırlattıra bılen vb ne denırse adına yapan var mı ben kendısıne bır turlu ulasamıyorum ulaştıgımdada gecirtiriliyorum bendemi sıkıntı var anlamadım iş yok güc yok kafayı yedik zaten 1 gram aklımız kaldı oda gıdıcek böyle gıderse

sandisk26, 3 ay önce - Alıntıya git

Geçen bir arkadaş konuşmuş o dediğin avukatla. Türkiyenin heryerinde davan var. Nasıl ulaşıyorsunuz demiş. Oda ben tabiki hepsine yetişemem. Başka avukat arkadaşlarla takip ediyoruz demiş.

11 Eylül 2019 13:21

Migfer01
Aday Memur

KHK lılar tarafından af kapsamına alınan kişilerin meslek iadeleri ekim,kasım,aralık aylarında gerçekleşecek...

Geriye dönük maaşlar alınacak 1 yıl içinde...

Şimdilik net bilgiler bunlar...

Twitter da yoğun takip edilen ve bilgilerine güvenilen sayfadan alıntıdır. Bu aralar twitter da başka sayfalarda bunları dillendirmeye başladı. Haber sitelerine boş yere bakmayın gerçek haberler Twitter da...

11 Eylül 2019 13:23

Esasenn
Aday Memur

Merhaba Ankara 32.ağır ceza ea kodu karar mahkememiz var tutumu nasıldır bilgisi olan var mı

11 Eylül 2019 13:30

Hamiltonyen
Memur

Devre ailene hem senin ailen hem de eşinin ailesi çok karışmışa benziyor. Aranızın bozulmasına istemeden de sebeb olmuş olabilirler. Aileler malesef bazen yapıcı olamıyorlar.

Bahadır46, 3 ay önce - Alıntıya git
devrem ailemle hiç iyi ilişkiler kurmadı onun aileside hep onlar ne derse onu yapmakla zorunlu tuttu.cocuguma bile sahip olamadım. hep onların yanında onların gözetiminden ellerinin arasında olmaktan yoruldum.khk lı olmanın senaryosu güç bırakmiyo sağlıklı düşündürmüyo .. elinden kayıp gidiyo herşey.. Ve geri dönsede duzelsede istemiyorsun..
11 Eylül 2019 13:31

Hamiltonyen
Memur

KHK lılar tarafından af kapsamına alınan kişilerin meslek iadeleri ekim,kasım,aralık aylarında gerçekleşecek...

Twitter da yoğun takip edilen ve bilgilerine güvenilen sayfadan alıntıdır. Bu aralar twitter da başka sayfalarda bunları dillendirmeye başladı. Haber sitelerine boş yere bakmayın gerçek haberler Twitter da...

Migfer01, 3 ay önce - Alıntıya git
pek inancım yok ama hadi inşallah diyelim
11 Eylül 2019 13:34

sandisk26
Aday Memur

Geçen bir arkadaş konuşmuş o dediğin avukatla. Türkiyenin heryerinde davan var. Nasıl ulaşıyorsunuz demiş. Oda ben tabiki hepsine yetişemem. Başka avukat arkadaşlarla takip ediyoruz demiş.

Bahadır46, 3 ay önce - Alıntıya git

ne desem bilemedim ki ne yapcagımıda bilmiyorum

11 Eylül 2019 13:38

Hamiltonyen
Memur

nerelerde yazıyor bi adres ver
11 Eylül 2019 13:58

Celikzade
Şef
devrem ailemle hiç iyi ilişkiler kurmadı onun aileside hep onlar ne derse onu yapmakla zorunlu tuttu.cocuguma bile sahip olamadım. hep onların yanında onların gözetiminden ellerinin arasında olmaktan yoruldum.khk lı olmanın senaryosu güç bırakmiyo sağlıklı düşündürmüyo .. elinden kayıp gidiyo herşey.. Ve geri dönsede duzelsede istemiyorsun..
Aynı durumla bende karşı karşıya kaldım yuvam yıkıldı Sen yine de ölecek olsan bile sabırlı ol... Yuvanı kurtarmaya bak İşin manevi boyutu daha farklı Herkes kendi onurunu düşünür kimseye aldırış etme...
11 Eylül 2019 14:57

Bahadırg
Aday Memur
nerelerde yazıyor bi adres ver

kral zeus diye bir hesap

11 Eylül 2019 15:43

34Mecal
Aday Memur

"Kapının önüne konan, canları yanan, yuvaları başlarına yıkılan insanların ahı üzerinde ne siyaset ne hizmet bina edilebilir." R. T. E....(Ne kadar anlamlı bir açıklama öyle değil mi?

11 Eylül 2019 15:45

Gecekartalı3434
Şef

kral zeus diye bir hesap

Bahadırg, 3 ay önce - Alıntıya git
Şuan hala ihraçlar devam ederken pek inanasım gelmiyor doğrusu.
11 Eylül 2019 15:50

Hamiltonyen
Memur

kral zeus diye bir hesap

o hesap trol
11 Eylül 2019 15:53

Hamiltonyen
Memur

kral zeus diye bir hesap

beni engellemiş
11 Eylül 2019 18:36

karpedo
Aday Memur
26 nisan açık 8 temmuz ihraç komisyon kararı tebliğ edildi 2.5yıl sonra niye ihraç edildiğimi öğrendim b4 kod oldugu yazıyor.hakkımda soruşturma olmadığı için içerik bilmiyorum ayrıca 2018 müfettiş soruşturması sayısı 2009 kom yrd sınavı usülsüzlük iddası ile ilgili listede ismim varmış bu konu ile ilgilide birşey bilmiyorum. usulsüzlük iddası ilgili liste ne demek anlamadım . Bu konuda bilgisi olan varmı
11 Eylül 2019 19:59

ManuelfernandesAnil
Şef
26 nisan açık 8 temmuz ihraç komisyon kararı tebliğ edildi 2.5yıl sonra niye ihraç edildiğimi öğrendim b4 kod oldugu yazıyor.hakkımda soruşturma olmadığı için içerik bilmiyorum ayrıca 2018 müfettiş soruşturması sayısı 2009 kom yrd sınavı usülsüzlük iddası ile ilgili listede ismim varmış bu konu ile ilgilide birşey bilmiyorum. usulsüzlük iddası ilgili liste ne demek anlamadım . Bu konuda bilgisi olan varmı
karpedo, 3 ay önce - Alıntıya git
Kopya şüphelisisin demek ne demek olduğunu biliyorsun sende
11 Eylül 2019 19:59

Migfer01
Aday Memur
o hesap trol

Bak kardeşim bu paylaşımı geçen hafta yaptı; 06.09.2019

''AF ve KHK lıların üzerine EYT de gündeme alındı...''

Bugün ki haber; 11.09.2019

https://www.memurlar.net/haber/854479/cumhurbaskani-erdogan-dan-eyt-talimati.html

Bende kimseye inanmıyorum ama haklı çıktı...

11 Eylül 2019 20:03

gokhantkz
Aday Memur

ANKARA KHK PLATFORMU 5-6 EKİMDE ANKARADA YILMAZ GÜNEY SANAT MERKEZİNDE PANEL DÜZENLEYECEK. HALUK LEVENT KONSER VERECEĞİNİ BEYAN ETMİŞ. KHK LI VEYA KHK LI OLMAYIP DESTEK VERECEK ARKADAŞLAR DAVET EDİLMİŞ BİLGİNİZE

11 Eylül 2019 20:06

gokhantkz
Aday Memur

Bak kardeşim bu paylaşımı geçen hafta yaptı; 06.09.2019

''AF ve KHK lıların üzerine EYT de gündeme alındı...''

Bugün ki haber; 11.09.2019

https://www.memurlar.net/haber/854479/cumhurbaskani-erdogan-dan-eyt-talimati.html

Bende kimseye inanmıyorum ama haklı çıktı...

EYT LİLER İLE İLGİLİ TALİMAT VERMİŞ KHK LILAR İLE İLGİLİ DEĞİL.

Toplam 96310 mesaj
«475947604761476247634764476547664767476847694770»

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?