Editörler :
«476247634764476547664767476847694770477147724773»
13 Eylül 2019 19:32

Kartal4666
Aday Memur

Hayırlı akşamlar beraat alan arkadaşlar savcı mütalaası ile mi alıyor beraat yoksa genelde savcı ceza istiyor heyet mi beraat veriyor benim de bugün mahkeme oldu mütalaa açıklandı savcı ceza istedi yardımcı olur musunuz kafayı çok takıyorum ea ve 17 25 öncesi tanık

13 Eylül 2019 19:52

Bahadır46
Genel Müdür

Hayırlı akşamlar beraat alan arkadaşlar savcı mütalaası ile mi alıyor beraat yoksa genelde savcı ceza istiyor heyet mi beraat veriyor benim de bugün mahkeme oldu mütalaa açıklandı savcı ceza istedi yardımcı olur musunuz kafayı çok takıyorum ea ve 17 25 öncesi tanık

Kartal4666, 3 ay önce - Alıntıya git

Devre mütalaa vermek savcının görevi zaten. Savcı görüşünü söyler. Hakim ise ceza yada beraat verir.

13 Eylül 2019 20:04

polis murat aslan
Aday Memur

Kartal4666, 3 ay önce - Alıntıya git
savcının ceza istemesi normal sonuçta orda olma sebebi ceza talep etmesi, sende sonuna kadar inkar edeceksin, kodlamaya gelince beni kodlayan kişiye sorarmısınız beni hayatında bir defa olsun görmüşmü? tanımadığı bilmediği görmediği birisini nasıl kodlamış, ben hayatımda hiç sohbete toplantıya gitmedim beni kodlayanın doğruluğunu destekleyecek örgüt üyesi olduğumu destekler hiçbir somut delil yoktur, ayrıca beni kodlayan değil, beni devletin mahkemesi, adaleti uygulayan hakimi terör üyesi olduğumu destekler somut delil varsa vereceği cezaya razıyım demen yeterlidir. tam toparlayamadım siz daha iyi toparlar savunmanı yaparsın beraat alırsın rabbimin izniyle geçmiş olsun
13 Eylül 2019 20:19

Kartal4666
Aday Memur

İşte 2009 yılı tanık var evde kalmıştık öğrenci iken ben de kaldım dedim inkar etmedim kalacak yerim yoktu dedim

13 Eylül 2019 20:21

Kartal4666
Aday Memur

Yani kodlama yı destekler nitelik de yazdırdı zaten 2009 yılımı da

13 Eylül 2019 21:24

kral0636
Aday Memur
701 den bir tane bile iade duyan yokmu . En az 1000tane karar açıklanmıştır. Bir tane bile iade olmazmı?
13 Eylül 2019 22:14

denistpol
Aday Memur

haberin linkini buldum. Bursa'da birinden ele geçirilen bir sd kart meselesi imiş ve mazi denilen dosyadan 15 kat daha büyük şifreli bir dosyadan bahsedilmiş.

https://www.memurlar.net/haber/854924/feto-nun-sifreli-buyuk-mazi-si-abd-de-cozulecek.html

Masum mazlum, 3 ay önce - Alıntıya git

Maalesef, bakalim bundan kimler kimler çıkacak, hicmi godaman yok acaba, hep mi biz garibanlara. Yinemi gol değil be...

14 Eylül 2019 01:58

polis murat aslan
Aday Memur
701 den bir tane bile iade duyan yokmu . En az 1000tane karar açıklanmıştır. Bir tane bile iade olmazmı?
kral0636, 3 ay önce - Alıntıya git
banada 701 ret geldi 2 hafta önce adli idari soruşturma yok ama tebliğ için henüz arayan soran yok, zaten aksilik olmazsa ekimde af ve KHK lılar iade olacak fazlada takmıyorum ret vermesi sadece 1 ay geriye atmış oldu
14 Eylül 2019 07:43

Tunant
Şef
banada ret geldi dün teblig bekleyecem teblig edilmeden surec baslamaz degil mi
14 Eylül 2019 07:45

Tunant
Şef
soruşturma yok ifadem dahi alinmadi 701 khk ret geldi mahkemeye başvuru icin örnek var mi yazi elinizde bana atabilir misinz
14 Eylül 2019 08:06

Gecekartalı3434
Şef
banada 701 ret geldi 2 hafta önce adli idari soruşturma yok ama tebliğ için henüz arayan soran yok, zaten aksilik olmazsa ekimde af ve KHK lılar iade olacak fazlada takmıyorum ret vermesi sadece 1 ay geriye atmış oldu
polis murat aslan, 3 ay önce - Alıntıya git
Öyle bir şey yok kardeşim ümütlenme.
14 Eylül 2019 08:08

Gecekartalı3434
Şef
banada ret geldi dün teblig bekleyecem teblig edilmeden surec baslamaz degil mi
Tunant, 3 ay önce - Alıntıya git
Başlamaz kardeşim.
14 Eylül 2019 09:57

26nsnn
Şef
polis murat aslan, 3 ay önce - Alıntıya git
İnanmayın böyle şeylere. Neler dediler hangisi cıktı. Neden durup dururken bizi bir ay sonra iade etsinler
14 Eylül 2019 10:23

Tunant
Şef
Başlamaz kardeşim.
Gecekartalı3434, 3 ay önce - Alıntıya git
tesekkur ederim bize bunlari yasatanlari Allah daha ağır zulumlere soksun ifade bile alinmadan ihrac simdide ret ben kendimi gectim o kadar boslukta olan ihrac kisi vardir ki Allah şeriatini yeryuzune hakim kilsin artik
14 Eylül 2019 12:32

HAK-LI polis
Aday Memur
Habertürk yazarı Sevilay Yılman Twitter dan takip edin bu aralar sürekli khk mağdurları ile ilgili yazılar yazıyor destek için takip edelim bu zamanda cesaretli gazeteci bulmak zor
14 Eylül 2019 12:38

Gecekartalı3434
Şef
Habertürk yazarı Sevilay Yılman Twitter dan takip edin bu aralar sürekli khk mağdurları ile ilgili yazılar yazıyor destek için takip edelim bu zamanda cesaretli gazeteci bulmak zor
HAK-LI polis, 3 ay önce - Alıntıya git
Twitter da çok insanlar çabalıyor ediyor şuan tek sesimizi duyuracağımız yer orası herkes ordan yazıp çizmeli burda kendi kendimize konuşmakla hiç bir şey olmaz.
14 Eylül 2019 15:59

vicdanınız rahatmı
Memur
Twitter da çok insanlar çabalıyor ediyor şuan tek sesimizi duyuracağımız yer orası herkes ordan yazıp çizmeli burda kendi kendimize konuşmakla hiç bir şey olmaz.
Gecekartalı3434, 3 ay önce - Alıntıya git
haksiz yere mağdur olan ve yakinlari nin toplami belki milyonu gecer sadece hergun 100bin kisi tweet atsa su ana kadar bir tane haksizlik kalmamıştı bu kadar da kadercilik olmaz ya Kader gayrete aşıktır derler
14 Eylül 2019 16:49

gokhantkz
Aday Memur
haksiz yere mağdur olan ve yakinlari nin toplami belki milyonu gecer sadece hergun 100bin kisi tweet atsa su ana kadar bir tane haksizlik kalmamıştı bu kadar da kadercilik olmaz ya Kader gayrete aşıktır derler
vicdanınız rahatmı, 3 ay önce - Alıntıya git

khk lı bir millet vekilinin söylediği, bu süreç te bize, khk lılar en az destek verdi diye. her basın açıklaması veya eylemde sadece 3,5 kişi , hakkımızı önce kendimiz arayalım. başkası bizim üzerimizden sadece kendisine prim yapar, umut verir. Ateş sadece düştüğü yeri yakar. Yined e kendince bir şeyler yapanlar var. istanbul büyükşehir belediyesi önünde basın açıklaması, gazete önünde basın açıklaması, her çarşamba aynı yerde oturma eylemi yapanlar gibi. Ayrıca bir tanesi akparti binası önünde oturma eylemi yapacakmış önümüzdeki haftadan itibaren. Benim hiçbir suçum yok vatana millete devlete karşı. Ben hakkımı elimden geldiğince ararım. ihraç ettiler, ceza evine attılar. varsın hakkımı arıyorum diye idam etsinler. Benim hiçbir suçum yok.

14 Eylül 2019 17:48

vicdanınız rahatmı
Memur

khk lı bir millet vekilinin söylediği, bu süreç te bize, khk lılar en az destek verdi diye. her basın açıklaması veya eylemde sadece 3,5 kişi , hakkımızı önce kendimiz arayalım. başkası bizim üzerimizden sadece kendisine prim yapar, umut verir. Ateş sadece düştüğü yeri yakar. Yined e kendince bir şeyler yapanlar var. istanbul büyükşehir belediyesi önünde basın açıklaması, gazete önünde basın açıklaması, her çarşamba aynı yerde oturma eylemi yapanlar gibi. Ayrıca bir tanesi akparti binası önünde oturma eylemi yapacakmış önümüzdeki haftadan itibaren. Benim hiçbir suçum yok vatana millete devlete karşı. Ben hakkımı elimden geldiğince ararım. ihraç ettiler, ceza evine attılar. varsın hakkımı arıyorum diye idam etsinler. Benim hiçbir suçum yok.

gokhantkz, 3 ay önce - Alıntıya git
15 yildir evlatlarini Fetöye kaptıranlarda akp il binalarina gitsinler yazik oldu millete yüzbinlerce kisi işinden oldu hapse girdi çaresizce ortada kaldilar pkklilara bile gösterilen teveccüh(eve dönüş yasalari cikarildi barış süreçleri başlatildi hey yavrum hey) gösterilmedi anadolu çocuklarina Adalet Mülkün Temelidir
14 Eylül 2019 21:08

34Mecal
Aday Memur
Toplam 96318 mesaj
«476247634764476547664767476847694770477147724773»