Editörler :
«476347644765476647674768476947704771477247734774»
14 Eylül 2019 22:59

joak06
Şube Müdürü
banada 701 ret geldi 2 hafta önce adli idari soruşturma yok ama tebliğ için henüz arayan soran yok, zaten aksilik olmazsa ekimde af ve KHK lılar iade olacak fazlada takmıyorum ret vermesi sadece 1 ay geriye atmış oldu
polis murat aslan, 3 ay önce - Alıntıya git

devre ekim ayı ile ilğili baya bir duyum var sen de twiterr dan mı duydun yoksa başka bir yerden mi ????

15 Eylül 2019 01:50

vicdanınız rahatmı
Memur

devre ekim ayı ile ilğili baya bir duyum var sen de twiterr dan mı duydun yoksa başka bir yerden mi ????

joak06, 3 ay önce - Alıntıya git
duyum olupta tweetterda birkac ne oldugu belli olmayan hesaplar var onlar yaziyor ben inanmiyorum böyle bir şey olduguna daha halen ihraclar devam ediyor ha olursa gene torpilli 5 10 bin kisiyi iade ederler olay kapanir
15 Eylül 2019 12:41

sandisk26
Aday Memur

eskişehirde iş konusunda yardımcı olabilecek var mı yada iş fikri küçük caplı

15 Eylül 2019 12:42

sandisk26
Aday Memur

eskişehirde iş konusunda yardımcı olabilecek var mı yada iş fikri küçük caplı

15 Eylül 2019 21:58

sakallıdede
Aday Memur

Arkadaşlar ea dan beraat alan karar atabilirmi yardımcı olursanız sevinirim yakında durusmam olacak

15 Eylül 2019 23:47

TUĞRA21
Aday Memur
KHK berat ve takipsizlik alanlar görevlerine dönecek cumhurbaşkanı ve cumhurbaşkanı istişare kurulu karar verdi ekimde başlıyacaklar inşallah. Daha önce bilgiyi paylaşmıştım teyit edildi.Hayirli olsun bir kaç güne resmi açıklama yapılacak.
15 Eylül 2019 23:48

TUĞRA21
Aday Memur
Twitter.. Kral Hektor dam alıntıdır; KHK berat ve takipsizlik alanlar görevlerine dönecek cumhurbaşkanı ve cumhurbaşkanı istişare kurulu karar verdi ekimde başlıyacaklar inşallah. Daha önce bilgiyi paylaşmıştım teyit edildi.Hayirli olsun bir kaç güne resmi açıklama yapılacak.
16 Eylül 2019 00:08

Konaca
Memur
Twitter.. Kral Hektor dam alıntıdır; KHK berat ve takipsizlik alanlar görevlerine dönecek cumhurbaşkanı ve cumhurbaşkanı istişare kurulu karar verdi ekimde başlıyacaklar inşallah. Daha önce bilgiyi paylaşmıştım teyit edildi.Hayirli olsun bir kaç güne resmi açıklama yapılacak.
TUĞRA21, 3 ay önce - Alıntıya git

Peki bu ret alanları ve hakkında hiç bir işlem yapılmayanlarıda kapsıyacakmı.

16 Eylül 2019 00:23

TUĞRA21
Aday Memur

Peki bu ret alanları ve hakkında hiç bir işlem yapılmayanlarıda kapsıyacakmı.

Konaca, 3 ay önce - Alıntıya git
İnanın benim de dosyam savcılık ta Nasıl olacak bilmiyorum.. şahsi görüşüm ret alsa dahi geri dönüş olacaktır.. güzel haberler bunlar..
16 Eylül 2019 00:45

Gecekartalı3434
Şef
İade edilen bir meslektaşı bugün egm geri polis olarak başlatmamış araştırma görevlisi olarak göreve başlatmış anlaşılan bu iş çok su götürücek.
16 Eylül 2019 01:21

Rüyadanuyanmakisteye
Aday Memur

Arkadaşım dediğin gibi olsa berat alıp komisyonun ret verdiği var demezler mi komisyon neden var döndereck yer komisyonu hani??

16 Eylül 2019 01:23

Rüyadanuyanmakisteye
Aday Memur

Hayatımı çalan Allah sızlar uykularınız haram hayatlarınız zindan olsun inşallah ben bunu haketmedim

16 Eylül 2019 09:51

26nsnn
Şef
İade edilen bir meslektaşı bugün egm geri polis olarak başlatmamış araştırma görevlisi olarak göreve başlatmış anlaşılan bu iş çok su götürücek.
Gecekartalı3434, 3 ay önce - Alıntıya git
Ad kodunu polis olarak almamışsa . Ea ları hiç almaz. İice herseyi güçleştiriyorlar
16 Eylül 2019 09:56

gakgo2321
Memur

Arkadaşlar daha önce defalarca yazdim guncel kod scd baska kriter yok mahkeme haziranda oldu 3 dakika sürdü direk berat aldim bir haftada dosya kapandi gitti. Twittrdan takip ediyorum meb veya baska kurumlardan 17 25 sonrasi aylarca derneklerine üye olan cihan medya bankasya hesabi cocugu okula gonderme tarzi kriterlerle hep iade haberi paylasiyorlar. Simdide ekim muhabbeti çıkardılar umut tacirliği yapıyorlar. Iade olsa bile yine baska kurumlara olur gariban polisleri kimsenin taktigi yok. Kodlamada scd yi geç ad olanlari bile arastirma merkezine atayan zihniyet nasıl olurda polis olarak goreve geri baslatir inanmak çok zor. hayalini bile kuramaz olduk artık. En bas zamanlarda olurmu ya ben geri dönüp polislik yapacam derken simdi olsunda neresi olursa olsun diyorum. Icralik oldum psikolojik sorunlar iyice arttı dayanacak güç kalmadı. Milletvekiline durumu anlatiyorum bana kefil olun demiyorum ama bi dosyami inceleyin bu olanları yasayacak ne sucum varmış bakın görün ben tekde degilim niceleri ne dertler cekiyor diyorum kimsenin umrunda değil. Yenilenen secimde ysk ya khklilar oy kullanmasin diye basvuruda bulunan parti nasil olurda khklilara merhamet gosterir. Gostersede dayısı olanlara ozelliklede farkli kurumlara gosterir. Alışmak zor hatta imkansız ama ağaç kabuğu yesin diyenlerden de merhamet beklemiyorum sadece adaleti uygulasinlar yeter.

16 Eylül 2019 10:43

Konaca
Memur
16 Eylül 2019 10:52

Tunant
Şef
komisyonun red tebligi adresemi oluyor haber veriyorlar mi kacirmayalim bide onu
16 Eylül 2019 11:00

Konaca
Memur
komisyonun red tebligi adresemi oluyor haber veriyorlar mi kacirmayalim bide onu
Tunant, 3 ay önce - Alıntıya git

Nezaman ret almıştınız. Ben kurban bayramından 2 gün önce gördüm hala et tebliğ edilmedi.

16 Eylül 2019 11:13

Konaca
Memur

Muhtemelen bu araştırma merkezlerini de asker ve polisler için kurmuşlardır. Bereat, takipsizlik ve hakkında hiç bir işlem tesis edilmeyenleri buraya kaydırıp akıllarınca mağduriyetleri giderdik deyip kamu oyu baskısını azaltmaya çalışacaklar. Soru şu. Özlük hakları açısından nasıl olacak. O haksız yre milleti aldıkları bu kara leke hala duracakmı. Kendimizden geçtik artık çoluğu çocuğu düşünüyoz..Şahsen bütün hakkımı fazlasıyla bile verseler hakkım haram olsun. Allah haksız yere bunları bize reva görenlerin,yüzünü iki cihanda güldürmesin.

16 Eylül 2019 11:20

joak06
Şube Müdürü
TUĞRA21, 3 ay önce - Alıntıya git

KRAL HEKTOR bayadır söylüyor bunu ayrıca TEMEL KARAMANLI OĞLU Cumhur Başkanı ile görüşmesinde özellikle takipsizlik beraat alanların işlerine dönemediklerini bizzat Cumhur Başkanı na anlatmış Cumhur Başkanı çalışma yapılması yönünde karar vermiş.

16 Eylül 2019 11:29

26nsnn
Şef
Adamlara bak ya . İnsanı işinden at . Sonra da aynı göreve verme. Arkadaşlar bu haksızlık yani . Bizler polis tik neden düz memurluğa dönüyoruz. Evet memurluk simdi ki durumdan ii gözükebilr ancak hiçbir sucumuz yokken hakkımız olanı gene vermiyorlar. Sizce ileriki dönmlerde bu durum düzelir mi
Toplam 96348 mesaj
«476347644765476647674768476947704771477247734774»