Editörler : swat3410
«476547664767476847694770477147724773477447754776»

Konaca
Memur
17 Eylül 2019 14:50

Evet arkadaşlar bu gün itibariyle ret in gerekçeli kararı elimize ulaştı. 2015 senesinde devlet teşvikiyle çocuğu okula yazdırmak 1. Kriter. 2..kriter ise 4500 tl Vakıflar bankasından 10 taksitle okul taksiti ödemesi. Okul taksiti ödemesini bağlı yapıya yardım diye adletmişler. EA kodu verip basmışlar ret kararını. Burdan şunu anlayın ucundan yakaladıklarını EA verip reti basmaları.

Konaca
Memur
17 Eylül 2019 14:54

Bu arada Etüt 2 demiş kurs taksitide 2 demiş. Ben emekli olmuş birisiyim. Yalan söyleyecek halimde yok bu saatten sonra ne himmet parası verdim nede bunların sohpetlerine katıldım. İspatlasınlar kızılay meydanında kendimi yakmassam şerefsizim.

17 Eylül 2019 15:07

Koltuğunun altında zaman Gazetesi ile gezen adamlar bize fetöcü diyor ya zoruma gidiyor.
Konaca, 5 yıl önce

Evet arkadaşlar bu gün itibariyle ret in gerekçeli kararı elimize ulaştı. 2015 senesinde devlet teşvikiyle çocuğu okula yazdırmak 1. Kriter. 2..kriter ise 4500 tl Vakıflar bankasından 10 taksitle okul taksiti ödemesi. Okul taksiti ödemesini bağlı yapıya yardım diye adletmişler. EA kodu verip basmışlar ret kararını. Burdan şunu anlayın ucundan yakaladıklarını EA verip reti basmaları.

Justice12345
Aday Memur
17 Eylül 2019 15:07

Arkadaşlar bu ara sesimizi çıkardık çıkardık yoksa daha çok bekleriz iade olacağız diye. Belli ki bizimle ilgili bir çalışma var. Umarım ki söylenenler doğrudur ve tüm masumlar işine geri döner sicilleri temizlenir tıpkı hak ettikleri gibi.. ama nolur hepimiz birlik olup sesimizi daha gür çıkaralım. Mağduriyetimizi herkes görsün artık. Biliyorum herkes umutsuz ve yorgun ama ağlamayana meme yok gördüğünüz gibi. Ki bizler sadece hakkımız olanı istiyoruz. Ve alacağız ! Twitterda belli bir başlıkta her gece 22.00 23.00 arası yazalım. Anlatalım derdimizi yaşadıklarımızı. Etiketliyelim devlet büyüklerimizi. Elbet duyacaklardır sesimizi. İşini geri isteyen katılsın korkmasın artık. Başlık bulup bu gece başlayalım..

Herseyvatanicin1
Aday Memur
17 Eylül 2019 18:18

Babam tutuklandı. Fetö okuluna çocuk gönderme, isim verilmesi, kodlamadan sıkıntı çıkmış. Başka yok

Herseyvatanicin1
Aday Memur
17 Eylül 2019 18:19

Tutukluluk süreci devam eder mi? Ederse kaç sene olur tahmini?

Hamiltonyen
Memur
17 Eylül 2019 18:34

Ben twiter etkinliğinde bulunan sesimi çıkarmaya bağırmaya çabalayan biriyim.burda başından beri herkes kendisi hariç diğerlerini fetöcü olarak görmekte.polis muhabbeti ve mantığı bu. yuvam yıkılmış hayin olmuşuz daha neden korkucam. sanki burdaki arkadaşlar geri dönecekler de yalamayla vatan sevdalısı olduğunu göstermenin dersi ve hayali içindeler.bosver kaç sefer davet ettim .umudum yok ses cikaracaklarindan sadece deve kuşu misali kuma kafa gömmekteler.. Neyse herkes bildiğini yaşasın..
Justice12345, 5 yıl önce

Arkadaşlar bu ara sesimizi çıkardık çıkardık yoksa daha çok bekleriz iade olacağız diye. Belli ki bizimle ilgili bir çalışma var. Umarım ki söylenenler doğrudur ve tüm masumlar işine geri döner sicilleri temizlenir tıpkı hak ettikleri gibi.. ama nolur hepimiz birlik olup sesimizi daha gür çıkaralım. Mağduriyetimizi herkes görsün artık. Biliyorum herkes umutsuz ve yorgun ama ağlamayana meme yok gördüğünüz gibi. Ki bizler sadece hakkımız olanı istiyoruz. Ve alacağız ! Twitterda belli bir başlıkta her gece 22.00 23.00 arası yazalım. Anlatalım derdimizi yaşadıklarımızı. Etiketliyelim devlet büyüklerimizi. Elbet duyacaklardır sesimizi. İşini geri isteyen katılsın korkmasın artık. Başlık bulup bu gece başlayalım..

17 Eylül 2019 19:21

Benim ret kararım da da güncel listede sc olan koddan bahsetme işler. Saya diye koslanmışsın. Soruşturma devam ediyor demiş. Karardan 1 hafta sonra takipsizlik aldık. Etüt 1 demiş. 2015 ocak mart aylarında 1 kez sohbete gitmişim. İmkansız dedim ama nasıl ispatlayacağız. Tanık var 17 25 öncesi. Bide kimse yok muya sms atmışım sayısı hakkında bilgi yazmamışlar. Ben atıp atmadığımı bile hatırlamıyorum. Ama 2 kez Türk Telekom arayarak kimse yok mu dan mesaj almak istemiyorum diye engellettim. Yine mesaj geliyordu en son kimse yok mu arayın demişlerdi iyiki aramamışım. En önemlisi de 2018 1. Ayında feröcü olduğuma dair üst amir raporu var. Her ne hikmetse açıktayken 1 ay önce 4.25 performans veren amir. 1 ay içinde feröcü diye rapor tutuyor yada tutturuyorlar. 17 25 ten sonra ayrıldığını defaatlerce ifade etmiştim. 17 25 ten sonra beni sohbette gördüğünü söyleyen bir kişi çıksın kellemi keserim. Anlayın siz Red vermek için gerekçe oluşturuyorlar maalesef benim anladığım.

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2019 19:38

Benim çalıştığım yerde eski bir polis vardı. Hergun koltuğunun altında Zaman Gazetesi getirirdi işyerine. Hem gazeteyi okur hem yorum yapardı. 17-25 olayları patladı bu adam gazete getirmemeye başladı. Bende kendisine "Abi sen hergün gazete getirirdin ne güzel yorum yapardın niye getirmiyorsun" dediğimde bana ne dese beğenirsiniz "Ben gazeteyi okumasınlar diye kapıdan alıyordum zaten okunacak bir gazete değildi " dedi. Ben de vay bee demekten kendimi alamamıştım
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
Koltuğunun altında zaman Gazetesi ile gezen adamlar bize fetöcü diyor ya zoruma gidiyor.

Justice12345
Aday Memur
17 Eylül 2019 19:39

İnsanları korkuttular çünkü. Öyle bi iftira ki bu insanları aileleri bile yalnız bıraktı. Herkes tarafından dışlandık. Sanki vebalı gibi kaçtılar bizden. Çünkü herkes bi suçun olmasa işinden atılacak kadar büyük bir yaptırım neden uygulandı ya da neden mahkemelere düştün diye düşündü. Her ne kadar dışından suçun yoksa dönersin ya takma desede.. dostum dediklerimiz aramaz sormaz oldu. Kimimizin yuvası dağıldı kimimiz hasta olduk. En hafif atlatanlarımızın bile ağır depresyon geçirdiğine eminim. Masumlar için söyluyorum bunları hiç yoktan yaşadılar. Şimdi herhangi bir mecradan tek harf yazmaya çekinmez mi insan? Açıkçası ilk başlar ben de çekindim. Ama şimdi anlıyorum ki susmak kabullenmekmiş susmak az bile yaptınız devam edin demekmiş susmak masumluğumuzu göstermemiş susmak birilerinin işine gelmiş. Ben davamda haklıyım arkadaş. Siz de haklı olduğunuzu düşünüyorsanız susmayın..

Herseyvatanicin1
Aday Memur
17 Eylül 2019 19:54

Ya bı baksanıza be

Herseyvatanicin1, 5 yıl önce

Babam tutuklandı. Fetö okuluna çocuk gönderme, isim verilmesi, kodlamadan sıkıntı çıkmış. Başka yok

medcezir_06
Genel Müdür
17 Eylül 2019 20:10

ilk mahkemeye kadar tutuklu kalır 1 ay ile 3 ay arası, dosyadaki delil durumuna göre de ilk mahkemede büyük ihtimal serbest kalır ok , daha öncede yazdım burdan sana kimse yardımcı olamaz sana avukat yardımcı olur avukat tutun.

Ya bı baksanıza be

Herseyvatanicin1
Aday Memur
17 Eylül 2019 21:21

Avukat tuttuk hatta bölgenin en iyi avukatı ve akraba sayılır. İtiraz süreci 1 hafta imiş. İtiraftan bir şey çıkar mı? Sadece tahmin tahminizi soruyorum zaten size yargıç gibi cevap verin demiyorum.

Okul ve kodlama var. 17 25 aralik öncesi ihbar var ondan bı bok olmayacağı için yazmiyorum. Kusura bakmayın sizi meşgul ediyorum fakat babam o benim.

medcezir_06, 5 yıl önce
ilk mahkemeye kadar tutuklu kalır 1 ay ile 3 ay arası, dosyadaki delil durumuna göre de ilk mahkemede büyük ihtimal serbest kalır ok , daha öncede yazdım burdan sana kimse yardımcı olamaz sana avukat yardımcı olur avukat tutun.

7BeL@
Memur
17 Eylül 2019 23:57

Herkese hayırlı akşamlar. Cumhurbaşkanı ile Temel. Karamollaoğlu görüşmesinin detaylarında, Cumhurbaşkanına mağduriyetlerin giderilmesi gerektiğini ilettiğini, bu konuda sessiz kalsa da geniş kapsamlı bir çalışma yapıldığı şeklinde bi intiba edindiğini söylüyor. Hadi hayırlısı.

18 Eylül 2019 07:34

'Bu konuda sessiz kalsa da' ülkede hak hukuk adalet yok hakim savcı mahkeme boşuna var zaten bir kişinin ağzından çıkacak laflar ile insanların hayatı kararabiliyor.
7BeL@, 5 yıl önce

Herkese hayırlı akşamlar. Cumhurbaşkanı ile Temel. Karamollaoğlu görüşmesinin detaylarında, Cumhurbaşkanına mağduriyetlerin giderilmesi gerektiğini ilettiğini, bu konuda sessiz kalsa da geniş kapsamlı bir çalışma yapıldığı şeklinde bi intiba edindiğini söylüyor. Hadi hayırlısı.

sakallıdede
Aday Memur
18 Eylül 2019 08:36

Sagol gakgo2321 Allah hakkımızda hayirlısını versin.

Neşedertaşk40
Aday Memur
18 Eylül 2019 10:02

dostum ilden ile hakimden hakime degisen kararlar var. benim ea kodum ve 1 adet 17.25 aralıktan once ifadem vardi tutukladilar beni 7 ay cezaevinde kaldım son mahkemede beraat aldim kod yüksekse ifadeler 17 25 araliktan sonraysa ve icerik olarak ağır itamlarsa surec uzayabilir uzamayadabilir net bişey yok anliycan mahkemenin tutumunu ogrenirsen yorum yapabilirsin bu dediklerimden yola çıkarak. gecmis olsun

Tutukluluk süreci devam eder mi? Ederse kaç sene olur tahmini?

milnesium
Yasaklı
18 Eylül 2019 10:43

Arkadaslarım hepinize hayırlı günler diliyorum.sizinle sevıncimi paylaşmak istedim.677 khk ile ihrac olup 16 nısanda ohal komisyonu tarafından goreve ıade edılen polis memuruydum.Dün itibariyle ankara arastırma merkezine atamam yapılmiş.Ne zaman baslayacagım belli değil. Antalyada yasıyorum .konustugum kişi diğer illerdede konuşlandırılacagını söyledi.2018 de kyok almıştım.garson kodlamam AD idi. tanık ifadelerinden ihrac olmustum.allah bu mutlulugu sızede yasatır insallah

cezey
Aday Memur
18 Eylül 2019 11:34

s.aleyküm arkadaşlar..26 nisan 2017 açık..701 khk.daha önce komisyondan red geldiğini belirtmiştim. Bugün tebliğ edildi.Say şeklinde kodlanmışım..ayrıca mart 2018 tarihinde hakkımda üst amir görüş bildirmiş..yani açıkta iken ihraç olmadan 4 ay önce hakkımda üst amir görüş bildirmiş..

Bozkurtvevik1919
Aday Memur
18 Eylül 2019 11:54

34 ilinde olupta 26 nisancılardan takiosizlik yada berrat alan varmı arkadaşlar bide dijitalini alan varmı bizim sorusturma dosyaları hala bekliyormu il 34
Toplam 102884 mesaj
«476547664767476847694770477147724773477447754776»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi