Editörler : swat3410
«487348744875487648774878487948804881488248834884»
26 Şubat 2020 02:13

manidar birsey soyleyimmi sana burdan fetöye garsona sinkafli konusarak iade olacagini sanman cok garip ve manidar bu sayfayi esimde bakiyor cocuklarimda bakiyor ben burda yazilanlarin bilgi verici cumleler olmasini tercih ederim bizler adalet makamlarinca aklanmis khkliyiz ama ilk tartismada sen fetocusun o fetocu muhabbetine giriyorsun bu durumlari gorunce bir 10 yil daha iade olmayacagimizi dusunuyorum
26nisan en kötünisan, 4 yıl önce
silinen yazılarımdan sen neden bukadar rahatsız oldun anlamadın?? manidar birşey. ayrıca yazdıklarımda sinkaflı cümleler yoktu. saygıyı da senden öğreneceğim yok. Garsona, fetöye ve onun destekçilerine Söylediğim sözler/Kelimeler Saygısızlık ise bundan gurur duyarım.

Bahadır46
Genel Müdür
26 Şubat 2020 02:42

Gerçek yüzlerini göstermeyerek insanlar aldatıldı fetö tarafından. Birçok insan geçmişinden pişmanlık duyuyor. Doğal olarak buda öfkeye neden oluyor. Bu da normal bence.

vicdanınız rahatmı, 4 yıl önce
manidar birsey soyleyimmi sana burdan fetöye garsona sinkafli konusarak iade olacagini sanman cok garip ve manidar bu sayfayi esimde bakiyor cocuklarimda bakiyor ben burda yazilanlarin bilgi verici cumleler olmasini tercih ederim bizler adalet makamlarinca aklanmis khkliyiz ama ilk tartismada sen fetocusun o fetocu muhabbetine giriyorsun bu durumlari gorunce bir 10 yil daha iade olmayacagimizi dusunuyorum
26 Şubat 2020 03:14

manidar olan cok sey var 3 yildir gordumki fetoyle hic isi olmamis insanlar cok rahat ama bir sekilde zamaninda az cok temasi olanlar kendini temizlemek icin abartili tepki veriyorlar gecmisine guvenen korkmasin illaki iade olacaklardir ama biz moral bozmuyoruz tanimadigimiz kimseyi fetocu diye iftirada atmiyoruz millet burda günah çıkarıyor
Bahadır46, 4 yıl önce

Gerçek yüzlerini göstermeyerek insanlar aldatıldı fetö tarafından. Birçok insan geçmişinden pişmanlık duyuyor. Doğal olarak buda öfkeye neden oluyor. Bu da normal bence.

Bahadır46
Genel Müdür
26 Şubat 2020 08:18

Başkalarının geçmişi beni ilgilendirmez. Benim geçmişimde başkalarını. Önemli olan geçmiş değil önemli olan bütün bu şeylerden sonra uyanık olup kendini kullankullandırtmamak. Örneğin KHK lı platformu diye bir twitter adresi var. Dün tapeler gerçek polisler mahkum TT çalışması yapmışlar. Sağolsun Ali Aktaş bey twitter da yazmasa bizde khklı platformları güzel şeyler yapıyor diye seviniyorduk. Meğerse onlarda çoktan fetönün dümenine girmiş.

manidar olan cok sey var 3 yildir gordumki fetoyle hic isi olmamis insanlar cok rahat ama bir sekilde zamaninda az cok temasi olanlar kendini temizlemek icin abartili tepki veriyorlar gecmisine guvenen korkmasin illaki iade olacaklardir ama biz moral bozmuyoruz tanimadigimiz kimseyi fetocu diye iftirada atmiyoruz millet burda günah çıkarıyor

kancora
Aday Memur
26 Şubat 2020 11:42

2015 mart alan EA ve SAY, alan dışı(0) olarak kodlama vardı dün itibariyle beraat aldım. Savcı itiraz etti. Beklemeye devam edeceğiz galiba, İl 26

26 Şubat 2020 12:16

Sadece kodlama mı devrem kriter olarak.
kancora, 4 yıl önce

2015 mart alan EA ve SAY, alan dışı(0) olarak kodlama vardı dün itibariyle beraat aldım. Savcı itiraz etti. Beklemeye devam edeceğiz galiba, İl 26

26nisan en kötünisan
Şube Müdürü
26 Şubat 2020 13:45

keşke burada Fetöye Garsona yazmış olduğum kelimelere göstermiş olduğun tepkiyi Vatana millete Hükümete devlete bayrağa karşı çıkan laf Söyleyen hainlere söylebilseydin. onlarada bana göstermiş olduğun tepkiyi verebilseydin. ayrıca ben sinkaflı kelimeler yazmadım. ama Fetöye Garsona ve onların destekçilerine ve Halen Sahipçıkanlara söylediğim laflar sözler hakaretleri aynen tekrar ediyorun. zoruna giden varsa varsa bin katını onada iletiyorum. benim burada Fetöye Garsona laf söyleyerek iade olacağımı iddaa etmen hangi zihniyette olduğunu zaten belli etti. hem kimseye Fetöcü demiyorun diyorsun hemde insanların geçmişleri bilmeyerek geçmişte bağlantısı olan kişiler buraya gelip küfür edip iade olmaya çalışıyor deyip. komik duruma düşüyorsun. buraya yazdıklarımdan (kesinlikle sinkaflı şeyler yoktu) eğer eşin çocuğun Rahatsız oldular ise hem eşinden ve çocuğundan ayrıca senden Özürdilerim..

Umutlu78
Yasaklı
26 Şubat 2020 14:29

İdare mahkemesine yeni başvuracağım. Ücret olarak ne aldılar. Bilgisi olan var mı

Umutlu78
Yasaklı
26 Şubat 2020 14:59

Kendim başvuru yapacağım. Avukat yok

26 Şubat 2020 15:03

kardesim bende seni kırdıysam özür dilerim ben takipsizlik aldim malesef birlik olamadik ne zaman sosyal medyada biraz toplansak ya fetöcüler gelip kendi propagandarini yapiyorlar yada birileri gelip hepimizi fetöcü yapiyor burdan cikışin tek yolu devletimizin bir an önce masum mağdurlara elini uzatmasi gerekir devletinin yaninda olan insanlari sahip cikmasi gerekir 3.5 yil oldu daha 1mm ilerleme yok insanlar bukadar caresiz birakilmamali
26nisan en kötünisan, 4 yıl önce
keşke burada Fetöye Garsona yazmış olduğum kelimelere göstermiş olduğun tepkiyi Vatana millete Hükümete devlete bayrağa karşı çıkan laf Söyleyen hainlere söylebilseydin. onlarada bana göstermiş olduğun tepkiyi verebilseydin. ayrıca ben sinkaflı kelimeler yazmadım. ama Fetöye Garsona ve onların destekçilerine ve Halen Sahipçıkanlara söylediğim laflar sözler hakaretleri aynen tekrar ediyorun. zoruna giden varsa varsa bin katını onada iletiyorum. benim burada Fetöye Garsona laf söyleyerek iade olacağımı iddaa etmen hangi zihniyette olduğunu zaten belli etti. hem kimseye Fetöcü demiyorun diyorsun hemde insanların geçmişleri bilmeyerek geçmişte bağlantısı olan kişiler buraya gelip küfür edip iade olmaya çalışıyor deyip. komik duruma düşüyorsun. buraya yazdıklarımdan (kesinlikle sinkaflı şeyler yoktu) eğer eşin çocuğun Rahatsız oldular ise hem eşinden ve çocuğundan ayrıca senden Özürdilerim..

Kara155
Aday Memur
26 Şubat 2020 19:39

Eğer ki adli yardım talepli olarak başvuru yağarsan 27 TL aldılar sadece diğeri ne kadar bende bilmiyorum
Umutlu78, 4 yıl önce

İdare mahkemesine yeni başvuracağım. Ücret olarak ne aldılar. Bilgisi olan var mı

Gbze41
Memur
26 Şubat 2020 20:56

la şimdi garson marson birbirinizi yemen bosverin olan oldu garson olarak bile ise almiolar khklilari onu düşünün neyse konuya gireyim ikametime komisyon kararı geldi karakola gelsin diye acil tebliğ kağıdı birakmislar ben de şu an farklı bı ildeyim arasamda bulunduğum yere evrakı postalasalar olurmu bilmeyen boş yor yapmasın bilen yazsın
26 Şubat 2020 22:32

bence git al davani ac kadan rahat etsin diger türlüde evrak gelirde 1 ayi bulur hergun keske gidip alsamiydim diye dusuneceksin bana gore hemen git al evrak arada kaynamasin
Gbze41, 4 yıl önce
la şimdi garson marson birbirinizi yemen bosverin olan oldu garson olarak bile ise almiolar khklilari onu düşünün neyse konuya gireyim ikametime komisyon kararı geldi karakola gelsin diye acil tebliğ kağıdı birakmislar ben de şu an farklı bı ildeyim arasamda bulunduğum yere evrakı postalasalar olurmu bilmeyen boş yor yapmasın bilen yazsın

42cvk
Aday Memur
26 Şubat 2020 23:34

2019 yılında 250 tl verdim 2020 fiyatını bilmiyorum ama illaki artmıştır biraz
Umutlu78, 4 yıl önce

27 Şubat 2020 09:02

20 TL.
Umutlu78, 4 yıl önce

27 Şubat 2020 09:04

Kafayı yiyecem, dengem iyice kaydı. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum. Karar1: 19.İdare İADE kararı (Takipsizlik Banka 1000TL Sendika 38ay) Karar2: İstinaf RET kararı (İade olan birinin kararı daha iptal oldu.) Hala hukuki yollar ile döneceğini sanan arkadşalar var hele ki polis olarak :))))

şehadet81
Memur
27 Şubat 2020 13:51

SC SCD KODUNDAN RET AÇIKLANMIŞ KOMİSYON KARARDA TWITTERDA

Desparadoya
Aday Memur
27 Şubat 2020 13:54

2 yıl aradan sonra yeniden sizlerleyiz tabi durumum çok kötü önce ihraç oldum daha sonrada eşimden boşandım şimdide işsiz güçsüzüm benim bazı kankalarım vardı . Ferman Adanalı bir abim şimdi ne yapıyorlarsa bende 33 ilmideyim grup resmen bitmiş gibi çok ağır yazılıyor
27 Şubat 2020 13:54

Polisler özellikle 26 nisancılar kolay kolay Red beklemesin.
şehadet81, 4 yıl önce

SC SCD KODUNDAN RET AÇIKLANMIŞ KOMİSYON KARARDA TWITTERDA

27 Şubat 2020 13:56

Pardon KABUL olacaktı.
Gecekartalı3434, 4 yıl önce
Polisler özellikle 26 nisancılar kolay kolay Red beklemesin.
Toplam 102884 mesaj
«487348744875487648774878487948804881488248834884»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi