Editörler : Kubil ay
«5001500250035004500550065007500850095010501150125013
08 Mart 2021 18:08

denistpol
Aday Memur

Merhabalar. Bende ayni durumdayim. 2020 aralikta idareye basvurdum, egm halen cevap verecek 2.savunmayi. hic bir ilerleme yok hala. 25. Idareden cevap bekleyen varmi. Ayrica yaklasik 2 yil once alinan telefonum geri iade edilmesi. Bu normalmi. Beraat alali cok oldu.

denistpol, 2 ay önce - Alıntıya git

2019 Aralık olacaktı

08 Mart 2021 19:56

faruk3
Daire Başkanı
S.a arkadaslar bugün eşim teme çağırıldı malum fislemeyle alakali olarak sebep olarak es durumu evet yazmasıymış ama kimlik bilgileri esimin bilgileri değil konuya anlam veremedim böyle bir durumla karşılaşip esi ifadeye cagirilan var mi
09 Mart 2021 21:08

Gskolik
Aday Memur
S.a arkadaslar bugün eşim teme çağırıldı malum fislemeyle alakali olarak sebep olarak es durumu evet yazmasıymış ama kimlik bilgileri esimin bilgileri değil konuya anlam veremedim böyle bir durumla karşılaşip esi ifadeye cagirilan var mi
faruk3, 2 ay önce - Alıntıya git

Hangi il acaba, sadece 41 iline mi özel acaba bu durum

15 Mart 2021 09:32

Kaanim
Aday Memur

2019 kasım ayında başvurmuştum idare mahkemesine 25. Idare mahkemesi 1-2 ay icinde emniyetin savunmasi geldi. Akabinde birkaç gün önce 13-14 ay üzerine nüfus kayıt örneğim eklendi sadece. Galiba dosyamı ellerine aldilar diye düşünüyorum. Ea fişleme ilk mahkeme beraat başka kriter yok.

15 Mart 2021 12:28

bounty0
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce Kom Şubede ifade vermiştim SC SCD konundan dolayı. Bugün baronun görevlendirdiği avukat aradı Takipsizlik almışım. Bundan sonraki süreç nasıl işliyor ne yapabilirim veya olumlu mu olumsuz mu ne sonuç çıkar sizce ? 26 Nisan açığıyım. Hala açıktayım.

15 Mart 2021 13:39

aysunckrli
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce Kom Şubede ifade vermiştim SC SCD konundan dolayı. Bugün baronun görevlendirdiği avukat aradı Takipsizlik almışım. Bundan sonraki süreç nasıl işliyor ne yapabilirim veya olumlu mu olumsuz mu ne sonuç çıkar sizce ? 26 Nisan açığıyım. Hala açıktayım.

bounty0, 2 ay önce - Alıntıya git

diğer konuda da yazdım buraya da yazayım .idare soruşturmaya devam edecek karar verecek sonra gerekirse kötü sonuçta dava açacaksınız Allah yardımcınız olsun, iade kararı verirse zaten sorun kalmaz

15 Mart 2021 17:37

se2424
Daire Başkanı

2019 kasım ayında başvurmuştum idare mahkemesine 25. Idare mahkemesi 1-2 ay icinde emniyetin savunmasi geldi. Akabinde birkaç gün önce 13-14 ay üzerine nüfus kayıt örneğim eklendi sadece. Galiba dosyamı ellerine aldilar diye düşünüyorum. Ea fişleme ilk mahkeme beraat başka kriter yok.

Kaanim, 2 ay önce - Alıntıya git
Ea ise red verilecektir geçmiş olsun
15 Mart 2021 19:28

HAK-LI polis
Memur

Kaanim, 2 ay önce - Alıntıya git
Tanık ifadesi var mıydı ?
15 Mart 2021 20:09

Kaanim
Aday Memur

İfade ihbar şikayet tanık kurum kanaati vs yok sadece fişleme var. Ohal komisyonundan ilk ret alanlardan biriyim. Ümitsiz değilim insallah iade diye yazarim allaha emanet.

15 Mart 2021 22:23

Quaresma66
Aday Memur

Zarf gelmiş miydi

15 Mart 2021 22:30

Selamsızz
Şef

Sadece kod mu vardı başka bişey var mıydı devrem geçmiş olsun inşallah iade olursun
16 Mart 2021 01:42

bounty0
Aday Memur
Sadece kod mu vardı başka bişey var mıydı devrem geçmiş olsun inşallah iade olursun
Selamsızz, 2 ay önce - Alıntıya git

evet devrem sadece kod var başka birşey yok. İnşallah. Allah suçu olmayan herkesin yardımcısı olsun.

18 Mart 2021 22:31

701KHK
Aday Memur

Arkadaşlar e devletten sgk hitap dökümüne baktığımda polislik hizmet sürem silinmiş olarak görünüyor. Şuan özel bir şirkette 4 a lı olarak çalışıyorum 1 yılı aşkın süredir. Sizde de böyle mi acaba... Bakma şansı olan varsa yazabilir misiniz

18 Mart 2021 22:32

701KHK
Aday Memur

Bu arada 26 nisan açığı ve 701 khk lıyım.

18 Mart 2021 22:34

701KHK
Aday Memur

Umarım bu hizmet süresi çöp olmamıştır... İyice uvey evlat muamelesi ne maruz kaldık...

18 Mart 2021 23:43

yaralıyaralı
Aday Memur

hayırlı geceler, bugün ilk defa emniyetten arandım ve ifadeye çağrıldım. matbu sorular harici, mesleğe ilk girdiğimde cemaat evinde kaldığımı söyleyen bir ifade olduğunu öğrendim. bir kaç ay kaldım ve çıktım dedim kabul ettim ifademde. kodlama ile alakalı bir şey sormadılar. ea. sc, scd kodlarım vardı.

acaba ne olur sizce dava açılır mı. açılırsa bir şey çıkar mı

bir de ep den yararlanmak istemiyorum benim suçum yok ki yararlanayım dedim. yanlış bir şey mi yaptım acaba.

19 Mart 2021 00:01

joak06
Şube Müdürü

hayırlı geceler, bugün ilk defa emniyetten arandım ve ifadeye çağrıldım. matbu sorular harici, mesleğe ilk girdiğimde cemaat evinde kaldığımı söyleyen bir ifade olduğunu öğrendim. bir kaç ay kaldım ve çıktım dedim kabul ettim ifademde. kodlama ile alakalı bir şey sormadılar. ea. sc, scd kodlarım vardı.

bir de ep den yararlanmak istemiyorum benim suçum yok ki yararlanayım dedim. yanlış bir şey mi yaptım acaba.

yaralıyaralı, 2 ay önce - Alıntıya git

sadece bu dediklerinden büyük olasılıkla takipsizlik gelir.

19 Mart 2021 09:38

Kaanim
Aday Memur

2019 Ekim ayı başvuru 25 idare mahkemesi

Fişleme ea ve RET.

Kriter varmı diye sormayin kurum kanaati dahi yok.

19 Mart 2021 12:25

Deli Cevat06
Memur

yaralıyaralı, 2 ay önce - Alıntıya git
Etkin pişmanlıktan yararlanmak istiyorum demek terör örgütü üyesi olduğunu kabul etmektir istemiyorum demekle iyi yapmışsın. Diğer konularda bana göre doğruyu söylemişsin iyi yapmışsın. Takipsizlik almasan dahi mahkeme heyeti çok sıkıntılı bir heyet değilse beraat alırsın. Herkesin hakkında hayırlısı..
19 Mart 2021 13:01

701KHK
Aday Memur

Arkadaşlar e devletten sgk hitap dökümüne baktığımda polislik hizmet sürem silinmiş olarak görünüyor. Şuan özel bir şirkette 4 a lı olarak çalışıyorum 1 yılı aşkın süredir. Sizde de böyle mi acaba... Bakma şansı olan varsa yazabilir misiniz

701KHK, 2 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar bilgisi olan yok mu

Toplam 100247 mesaj
«5001500250035004500550065007500850095010501150125013