Editörler : Kubil ay
«456789101112131415»
27 Nisan 2017 20:44

Alparslan1234
Aday Memur

Ben de aynı durumdayım . 4 ekimde açığa alınıp iade oldum. Dün tekrar açığa alındım. Çok şükür hakkımda adli idari bir soruşturma açılmadı. İnşallah bunda da iade edilmeyi bekliyorum.zaten inceleyip iade ettikleri kişiyi hiçbir sebebi olmadan neden tekrar açığa aldıklarını anlamış değilim .

27 Nisan 2017 21:03

Hukuk.insanı
Şef

Beklemeye devammm

27 Nisan 2017 21:16

policeeee
Aday Memur

Ben de aynı durumdayım . 4 ekimde açığa alınıp iade oldum. Dün tekrar açığa alındım. Çok şükür hakkımda adli idari bir soruşturma açılmadı. İnşallah bunda da iade edilmeyi bekliyorum.zaten inceleyip iade ettikleri kişiyi hiçbir sebebi olmadan neden tekrar açığa aldıklarını anlamış değilim .

Alparslan1234, 4 yıl önce - Alıntıya git

Hangi şehir devrem

27 Nisan 2017 21:45

Aslanbey1453
Genel Müdür

2.defa açığa alınanları görünce halimize sevinsek mi üzülsek mi bilemedim:(( 4Ekimden beri bekliyoz hayırlısıyla iade haberini..

27 Nisan 2017 22:08

KaReLiGöMLeK
Memur

Yeni açığa alınan arkadaşlar vebalı dünyamıza hoşgeldiniz:( Bu arada ben ihraç oldum Açığa alındığımda nasıl olsa dönerim bişeyim Yok derken hiç maaş bile alamadan ihraç oldum. sebebini bu hafta sonu görüp sorduğum personel müdürünün yüzüme bile bakmadan elimi bile sıkmadan söylediği darbeden önce almış olduğum Rapor . Bana bunu söyleyen müdürde açığa alındı. Şunu söyliyeyim özellikle her khkda bu itin evinde kalan polis okulunda hafta sonları evlerine gidenlerin isimlerine bakıyorum her zaman ki gibi yine Yoklar o zaman diyorum ki bu temizlik falan hikaye. O gidenlerin sebebi ben olmak istemiyorum istiyorum ki devlet suçluları bulsun ama maalesef.

27 Nisan 2017 22:24

sit5255
Aday Memur

Alparslan1234, 4 yıl önce - Alıntıya git

Tekrar açığa almak ne anlama geliyor umutsuzluğa kapılalım mı

27 Nisan 2017 23:03

Ado104
Genel Müdür

Yeni açığa alınan arkadaşlar vebalı dünyamıza hoşgeldiniz:( Bu arada ben ihraç oldum Açığa alındığımda nasıl olsa dönerim bişeyim Yok derken hiç maaş bile alamadan ihraç oldum. sebebini bu hafta sonu görüp sorduğum personel müdürünün yüzüme bile bakmadan elimi bile sıkmadan söylediği darbeden önce almış olduğum Rapor . Bana bunu söyleyen müdürde açığa alındı. Şunu söyliyeyim özellikle her khkda bu itin evinde kalan polis okulunda hafta sonları evlerine gidenlerin isimlerine bakıyorum her zaman ki gibi yine Yoklar o zaman diyorum ki bu temizlik falan hikaye. O gidenlerin sebebi ben olmak istemiyorum istiyorum ki devlet suçluları bulsun ama maalesef.

KaReLiGöMLeK, 4 yıl önce - Alıntıya git

devrem hangi khk ile ihraç oldun

27 Nisan 2017 23:40

MaMi007
Kapalı

devrem hangi khk ile ihraç oldun

Ado104, 4 yıl önce - Alıntıya git

686 nolu khk

27 Nisan 2017 23:49

Bumin KaAYan
Memur

Gece 3te arıyorlar açıpa alındın diyorlar sabah silahını getir ver diyorlar öyle mi? Bu uygulamayı senden duyuyorum dostum. Açığa alınmalarda yapılan işlemler mesai aaatleri içerisinde personel görevi başındaylen yapılıyor. Sen hangi ilde buna şahit oldun merak ediyorum. Bir kere uygulanırlık açısından bu doğru değil adamı arıyacaksın gece açığa alındın diyeceksin ve elinde açığa aldığın polisin silahı kimliği olacak. Hadi oradan

andpoll, 4 yıl önce - Alıntıya git

Ben gece açığa alındım. Bilmiyorsan öğren. Açığa alırken gece personel şube gelir açar ama iade ederken öyle aceleci davranmaz. Sabah şubede bir kahvaltı sonra iade edilenlere abuk sabuk espiriler eşliğinde iaden gerçekleşir.

28 Nisan 2017 01:16

hakantekin34
Memur

26 Nisan Operasyonunun Perde Arkası

30 bin polis mercek altında.

https://www.haberpempe.com/tolga-sardan-yazdi-30-bin-polis-mercek-altinda-h10737.html

28 Nisan 2017 02:26

tukayf
Şube Müdürü

Onumuzdeki gunlerde cok daha buyuk sayilarda ihrac gelecegi konusuluyorm

28 Nisan 2017 06:57

deliyurek1
Kapalı

Gece 3te arıyorlar açıpa alındın diyorlar sabah silahını getir ver diyorlar öyle mi? Bu uygulamayı senden duyuyorum dostum. Açığa alınmalarda yapılan işlemler mesai aaatleri içerisinde personel görevi başındaylen yapılıyor. Sen hangi ilde buna şahit oldun merak ediyorum. Bir kere uygulanırlık açısından bu doğru değil adamı arıyacaksın gece açığa alındın diyeceksin ve elinde açığa aldığın polisin silahı kimliği olacak. Hadi oradan

andpoll, 4 yıl önce - Alıntıya git

Beyinsiz açık.

Alıntı mesajı yazdığım saat yaklaşık gecenin 11 i. Sen açık olduğunu öğrendim kimlik silah sende. Sabah 8 e 10 saat var ...

Adam gece 3 te öğrenmiş

Aramızdaki farka bakar misin 5 saat.

Sen ne içtim oğlum

Olmayan beynini doğalgaz borusuna mı bağladın.

28 Nisan 2017 07:36

Alparslan1234
Aday Memur

Tekrar açığa almak ne anlama geliyor umutsuzluğa kapılalım mı

sit5255, 4 yıl önce - Alıntıya git

Ben kapılmıyorum . Benimle alakalı herhangi bir bağlantı bulamayacakları için ve kriterlerden hiçbirisiyle alakam olmadığı için ve daha öncede bakanlık tarafından iade edildiğim için biraz olsun içim rahat fakat listeden falan bahsediliyor devlet benim haricimdeki konulara bakıp ters fişlemeyi hiç değerlendirmeden söylendiği gibi bi listede ismimiz var diye ihraç edecekse yapacak bişeyimiz yok

28 Nisan 2017 07:45

Alparslan1234
Aday Memur

Hangi şehir devrem

policeeee, 4 yıl önce - Alıntıya git

Şırnak devrem

28 Nisan 2017 08:17

asesyarkan
Şef

Devletin terör örgütlerine karşı yaptığı fişlemeye eyvllhda fetö ye güvenip fetönün yaptığı fişlemeye göremi ihraç edecekler

28 Nisan 2017 08:38

GH83
Şube Müdürü

Beyinsiz açık.

Alıntı mesajı yazdığım saat yaklaşık gecenin 11 i. Sen açık olduğunu öğrendim kimlik silah sende. Sabah 8 e 10 saat var ...

Adam gece 3 te öğrenmiş

Aramızdaki farka bakar misin 5 saat.

Sen ne içtim oğlum

Olmayan beynini doğalgaz borusuna mı bağladın.

deliyurek1, 4 yıl önce - Alıntıya git

Ne demeye çalışmışsın anlamak mümkün değil aq...

Doğru dürüst yaz, yazdıktan sonra göndermeden önce bir oku...

Buradakilerin zaten kafası zi*ilmiş, bir de böyle karman corman şeylere kafa patlatmasınlar...

28 Nisan 2017 09:13

deliyurek1
Kapalı

Ne demeye çalışmışsın anlamak mümkün değil aq...

Doğru dürüst yaz, yazdıktan sonra göndermeden önce bir oku...

Buradakilerin zaten kafası zi*ilmiş, bir de böyle karman corman şeylere kafa patlatmasınlar...

GH83, 4 yıl önce - Alıntıya git

Adam saat 11 de açığa alınmış. Gece açığa alma mi olur diye ver yansın yazmış.ona cevap yazdım

28 Nisan 2017 09:52

Yabgu1
Aday Memur

26 Nisan Operasyonunun Perde Arkası

30 bin polis mercek altında.

https://www.haberpempe.com/tolga-sardan-yazdi-30-bin-polis-mercek-altinda-h10737.html

hakantekin34, 4 yıl önce - Alıntıya git

Vay bee. Bu 9 bin küsür kişi kırmızı listedemiymiş?. Bu adamların çoğunun haberi bile yoktur neye göre alındılar listeye. Bylocku bankasyası irtibatı vs olmayan fakat şubelerde çalıştığı için şüpheli görülenleri böyle uyduruk listeye dahil edip kafalarına göre ihraç edecekler.

Kardeşim bunlar çalıştığı birimlerde usulsüzlük yapmışlar mı devletine hainlik yapmışlar mı bunlara bakılır bunlar kriterdir. Uyduruk gerekçelerle bi sürü masum insanların hayatına etki edecekler.

Daha bu devlete bu kurumlara çok yararlı olacak nice genç fidanın şevkleri kırıldı, khk ile sökülüp atıldı. Ne zaman bu hatadan dönülecek.

28 Nisan 2017 09:57

rebels90
Şef

La hala kriter diyen masum gsribanlar var.. KRITER MRITER YOK.MUHALIFSEN OUT...

28 Nisan 2017 10:35

voodoocult
Aday Memur

La hala kriter diyen masum gsribanlar var.. KRITER MRITER YOK.MUHALIFSEN OUT...

rebels90, 4 yıl önce - Alıntıya git

Katiliyorum dostum. Ben gece gunduz demeden il il operasyonlarla, etraftan aldigim bilgilerle bu fetoyu bitirmek icin cabaladim. Ama listede adimi gordum. Yaziklar olsun

Toplam 100247 mesaj
«456789101112131415»