Editörler :
«4956495749584959496049614962496349644965496649674968
05 Temmuz 2020 16:20

turuncuu16
Aday Memur

Hepinize iyi geceler diliyorum 4 Ekim 2016 dan beri buradayım belki kırdıklarm olmuştur herkes hakkını helal etsin benden yamada helal olsun hesabı kapatıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun tüm masumların iade olması dileğiyle hoşçakalın..

Byymen38, Bugün - Alıntıya git
İhraç mı oldun. Sın savunman mı geldi. Muhtemelen ihraç olursun. Buralarda yazdıklarına bakarak kanaatim bu yönde
05 Temmuz 2020 18:03

Devletinin Polisi
Şef

Bir süre önce kullanıcı adımı söyleyerek beni itham etmiştin. Ekran fotoğraflarını kaydetmiştim bende. İstediğin fiil takibi şikayete bağlı bir suç. Dolayısıyla şikayet zamanaşımı süresi 6 ay yanlış hatırlamıyorsam. Henüz 1 ay olmadı. Hatırlatmak istedim.

5 gün önce ise aşağıdaki soruyu sormuştum, sen de soruları okuduğun hâlde cevaplamamıştın. Hatta özelden de hatırlatmıştım mevzuyu sana.

Aferin üslubunu düzeltmişsin. Umarım tekrar üslupsuzluk çukuruna yuvarlanmazsın. İmla kurallarını da yavaş yavaş öğreniyorsun gördüğüm kadarıyla.

_______Soru 1. İltisak ne demek ? (Google' a sormayı ihmal etme. Rezil olma diye söylüyorum.)

Geçenlerde TBMM eski başkanı (halen Yüksek İstişare Kurulu üyesi) ulusal çapta yayın yapan bir TV kanalının canlı yayınında FETÖ/PDY unsurlarının dil olimpiyatı adı altında düzenlediği organizasyonunlarına katıldığını, bu organizasyonları teşvik ettiğini sonuç olarak da kendisiyle birlikte iki isim daha söyleyerek bu isimlerle birlikte FETÖ/PDY unsurlarınca aldatıldıklarını bunların suç olmadığını ve bunlardan dolayı da sorumlu tutulamayacaklarını söyledi.

Soru 2. Bunları söyleyen TBMM eski başkanı iltisaklı mıdır ?_______

Engin ve derin hukuki bilgilerinden bizleri mahrum etmediğin için şimdiden teşekkür ederim sana. Kendini fazla özletme. Arayı da fazla açma.

İki soruma da cevap bekliyorum.

05 Temmuz 2020 18:21

Devletinin Polisi
Şef

Bir süre önce kullanıcı adımı söyleyerek beni itham etmiştin. Ekran fotoğraflarını kaydetmiştim bende. İstediğin fiil takibi şikayete bağlı bir suç. Dolayısıyla şikayet zamanaşımı süresi 6 ay yanlış hatırlamıyorsam. Henüz 1 ay olmadı. Hatırlatmak istedim.

5 gün önce ise aşağıdaki soruyu sormuştum, sen de soruları okuduğun hâlde cevaplamamıştın. Hatta özelden de hatırlatmıştım mevzuyu sana.

Aferin üslubunu düzeltmişsin. Umarım tekrar üslupsuzluk çukuruna yuvarlanmazsın. İmla kurallarını da yavaş yavaş öğreniyorsun gördüğüm kadarıyla.

_______Soru 1. İltisak ne demek ? (Google' a sormayı ihmal etme. Rezil olma diye söylüyorum.)

Geçenlerde TBMM eski başkanı (halen Yüksek İstişare Kurulu üyesi) ulusal çapta yayın yapan bir TV kanalının canlı yayınında FETÖ/PDY unsurlarının dil olimpiyatı adı altında düzenlediği organizasyonunlarına katıldığını, bu organizasyonları teşvik ettiğini sonuç olarak da kendisiyle birlikte iki isim daha söyleyerek bu isimlerle birlikte FETÖ/PDY unsurlarınca aldatıldıklarını bunların suç olmadığını ve bunlardan dolayı da sorumlu tutulamayacaklarını söyledi.

Soru 2. Bunları söyleyen TBMM eski başkanı iltisaklı mıdır ?_______

Engin ve derin hukuki bilgilerinden bizleri mahrum etmediğin için şimdiden teşekkür ederim sana. Kendini fazla özletme. Arayı da fazla açma.

İki soruma da cevap bekliyorum.

Devletinin Polisi, 3 saat önce - Alıntıya git

@turuncuu16 kullanıcı isimli renkli kişilik sorularımı okuduğunu biliyorum, cevaplarsan aydınlanmış olacağım.

-Bir önceki paylaşımım da "istediğin fiil" yerine "işlediğin fiil "olacaktır.

-Şimdi baktım TCK 73/1 e göre takibi şikayete bağlı suçlarda zamanaşımı süresi 6 ay. Bu süre içerisinde senin sanık olduğun benimse davacı olarak yer aldığım duruşma salonunu hayal etmiyor değilim.

@turuncuu16

05 Temmuz 2020 19:45

ultraemre81
Aday Memur
Pazartesi ifade için cagirdilar Emniyetten
Celikzade, 2 gün önce - Alıntıya git

beni bugün çağırdılar yarın gelirim dedim beraber çalışıp açık ve ihraç olduğumuz arkadaş bugün ifadeye gitti 5 ten beri telefona bakmıyor

05 Temmuz 2020 19:45

KenedyGarson
Aday Memur
İhraç mı oldun. Sın savunman mı geldi. Muhtemelen ihraç olursun. Buralarda yazdıklarına bakarak kanaatim bu yönde
turuncuu16, 5 saat önce - Alıntıya git
adam iade olalı 2 Yıl Olacak. boş Yapma
Toplam 99345 mesaj
«4956495749584959496049614962496349644965496649674968

ANKET
Çoklu baro kanun teklifi hakkında ne düşünüyorsunuz?