Editörler : Kubil ay
«5001500250035004500550065007500850095010501150125013
07 Mayıs 2021 09:42

Melih7906
Aday Memur

Benimde kod Dil ve 0 ara karar alinmis mahkeme savciliktan elindeki delil tanik beyani materyal ne varsa yolla demis savcilikta 3 gun sonra cevap yazmis emniyet hakkinda adli islem.tesis edilmeyenlere sorusturma acin diye yazi yollamis ona istinaden sorustitma actik elimizde tanik beyani delil materyal bulunmamaktadir baskaca sorusturmada yoktur demis

07 Mayıs 2021 11:29

suspusolduk
Aday Memur

Benimde kod Dil ve 0 ara karar alinmis mahkeme savciliktan elindeki delil tanik beyani materyal ne varsa yolla demis savcilikta 3 gun sonra cevap yazmis emniyet hakkinda adli islem.tesis edilmeyenlere sorusturma acin diye yazi yollamis ona istinaden sorustitma actik elimizde tanik beyani delil materyal bulunmamaktadir baskaca sorusturmada yoktur demis

Melih7906, Dün - Alıntıya git
seninle aynı durumdayim soruşturma açılmış emniyet bilgi belge yok demis ne demek sence bu.... bende henüz ara karar yok idari mah esastan sonucunu bekliyorum soruşturma varken iade ederler mi ?
07 Mayıs 2021 11:57

0680er
Aday Memur

Bendede mart 14 de ara karar verdi kod Scb başkada bisey yok savcılık da hakkin işlem yapılmayan kişilere egm isteğiyle acılan dosya demiş herhangi beyan tanık dijital metaryel yok demiş ,inş hayırlı si olur ,bir avukat arkadaş yorumu idare evet buna kabul verecem ama bide dayanak bulayim bak adlisi de boş diye yorumladı inş bu mubarek ay hurmetine herkes döner Selamlar

07 Mayıs 2021 13:36

Melih7906
Aday Memur

Kararlar asker savci polis icin talimatli ciktigindan ne desek bos idare mahkemesi de komisyona gore hareket ediyor o ne yazdiysa aynisini yaziyor okumuyolar bile emniyet 12 adet kriter koymus dosyaya hepsinde cizik cekmisler hepsi boş heryere sormuslar tum.kurumlar irtibat iltisak rastlanilmamistir demis istihbarat raporu bos hicbisey yok kurum.kanati olumlu veri inceleme raporunda sadece isim soy isim bana ait geri kalani hep yanlis il ilce calistigi birim telefon numarasi hepsi yanlis Kod dil ve 0 yazmislar feto mensubu olmayan hakkinda bilgi olunmayan personel demis etut ofis zaaf ogretmen hepsi boskomisyon okumuyor bile dilekceleri yalan dolan komisyon red vermek icin emniyete yazi yazmis emniyet 81 ile.yazi yaziyor adli islem.olmayana sorusturma acin diyo savcilik talimatla sorusturma aciyo sonra idare mahkemesine dilekceyi yaziyoruz idare mahkmesi dosyayi inceliyor dosya bos somut delil yok veri inceleme raporu zaten delil dahi degil aihm geregini yapacak buyuk ihtimal veri inceleme harici dayanak yok ondada DIL VE 0 DIYE KODLAMIS savciya soruyor bu adam hakkinda ne var elinde yolla dava sonucu icin onem arz ediyor diyor savci inceliyor dosya bos bunda bisey yok diyor emniyet 5600 kusur kisi hakkinda adli islem olmamis sorusturma acin dedi actik biz diyor ama delil tanik beyani materyal baskaca sorustutma da yok diyor ama eli tutupta takipsizlik veremiyor beklesin diyor idare de artik bakacak yukardan kim.ne derse onu yapacak ammaaa ben bu dunyada oteki dunyada hakkimi helal etmiyorum haram olsun insallah benim.gibi alakasi olmayipta surundurdukleri insalrin cektigini cekmeden olmesinler ne kadar benim bu duruma dusmemde imzasi olan kisi varsa alayi insallah su.mubarek ayda duami kabul et allahim insallah helak olsunlar

07 Mayıs 2021 13:53

Gelgelgümlegel
Aday Memur

Kararlar asker savci polis icin talimatli ciktigindan ne desek bos idare mahkemesi de komisyona gore hareket ediyor o ne yazdiysa aynisini yaziyor okumuyolar bile emniyet 12 adet kriter koymus dosyaya hepsinde cizik cekmisler hepsi boş heryere sormuslar tum.kurumlar irtibat iltisak rastlanilmamistir demis istihbarat raporu bos hicbisey yok kurum.kanati olumlu veri inceleme raporunda sadece isim soy isim bana ait geri kalani hep yanlis il ilce calistigi birim telefon numarasi hepsi yanlis Kod dil ve 0 yazmislar feto mensubu olmayan hakkinda bilgi olunmayan personel demis etut ofis zaaf ogretmen hepsi boskomisyon okumuyor bile dilekceleri yalan dolan komisyon red vermek icin emniyete yazi yazmis emniyet 81 ile.yazi yaziyor adli islem.olmayana sorusturma acin diyo savcilik talimatla sorusturma aciyo sonra idare mahkemesine dilekceyi yaziyoruz idare mahkmesi dosyayi inceliyor dosya bos somut delil yok veri inceleme raporu zaten delil dahi degil aihm geregini yapacak buyuk ihtimal veri inceleme harici dayanak yok ondada DIL VE 0 DIYE KODLAMIS savciya soruyor bu adam hakkinda ne var elinde yolla dava sonucu icin onem arz ediyor diyor savci inceliyor dosya bos bunda bisey yok diyor emniyet 5600 kusur kisi hakkinda adli islem olmamis sorusturma acin dedi actik biz diyor ama delil tanik beyani materyal baskaca sorustutma da yok diyor ama eli tutupta takipsizlik veremiyor beklesin diyor idare de artik bakacak yukardan kim.ne derse onu yapacak ammaaa ben bu dunyada oteki dunyada hakkimi helal etmiyorum haram olsun insallah benim.gibi alakasi olmayipta surundurdukleri insalrin cektigini cekmeden olmesinler ne kadar benim bu duruma dusmemde imzasi olan kisi varsa alayi insallah su.mubarek ayda duami kabul et allahim insallah helak olsunlar

Melih7906, Dün - Alıntıya git
Khk lılar kriter yarıştırmaktan vazgecmedikten sonra ne yapsanız boş tek kriter olmalı dosyada delil saydıkları şeyler anyasaya göre suçmu değilmi 5 yıldır bunu tartişsaydıniz sorunlarınız çözülmüstü sonucta sizi en çok kriteri olandan ayırmıyorlar halen takipsizlik alanlar beraat alanlar iade olamamış
07 Mayıs 2021 14:32

Bogdan Yazarovich
Memur

Bendede mart 14 de ara karar verdi kod Scb başkada bisey yok savcılık da hakkin işlem yapılmayan kişilere egm isteğiyle acılan dosya demiş herhangi beyan tanık dijital metaryel yok demiş ,inş hayırlı si olur ,bir avukat arkadaş yorumu idare evet buna kabul verecem ama bide dayanak bulayim bak adlisi de boş diye yorumladı inş bu mubarek ay hurmetine herkes döner Selamlar

0680er, Dün - Alıntıya git
Benim de durumum sizinkiyle aynı ve Ank. 13 idareden ret geldi. Beklentim de zaten bu yöndeydi. Ankara CBS nin vermiş olduğu muazzam skandal kararı çerçeveletip asacağım. Durum bundan ibaret. Kısacası bu adalet sisteminden hala umut bekliyorsanız çok şey kaybedersiniz.
07 Mayıs 2021 14:34

Bogdan Yazarovich
Memur
Benim de durumum sizinkiyle aynı ve Ank. 13 idareden ret geldi. Beklentim de zaten bu yöndeydi. Ankara CBS nin vermiş olduğu muazzam skandal kararı çerçeveletip asacağım. Durum bundan ibaret. Kısacası bu adalet sisteminden hala umut bekliyorsanız çok şey kaybedersiniz.
Bogdan Yazarovich, Dün - Alıntıya git
Bu arada yanlış anlaşılma olmasın mücaedeleme son nefesime kadar devam edeceğim. Kimsenin mücadele azmini kırmak gibi bit niyetim yok. Demem o ki beklentilerinizi yüksek tutmayın üzülen taraf siz olusunuz. Sağlıcakla kalın
08 Mayıs 2021 19:14

Devletinin Polisi
Şef

Yazılı hukuk kurallarının egemen/geçerli olduğu bir memleket de; Sedat Peker isimli şahsın YAPTIĞI/YAPACAĞI beyanları/itirafları neticesinde ilgili bakan/lar, komutan/lar, milletvekil/ler/i ve dahi hükümet istifa ederdi.

Yazılı hukuk kurallarının egemen/geçerli olduğu bir memleket de; EDİLEN İSTİFALAR SONRASI bahse konu şahsın YAPTIĞI/YAPACAĞI beyanları/itirafları çerçevesinde ETKİN VE KAPSAMLI SORUŞTURMA neticesinde yapılacak yargılama ile konu AÇIKLIĞA kavuşturulur, kurumların ve kişiler üzerindeki ŞÜPHE giderilir, yapılacak yargılama sonucu yine suça bulaşmış ya da suçlularla İRTİBATI veya İLTİSAKI olan şahıslar tespit edilerek cezalandırılır bu da kamuoyuna açıklanırdı.

Yazılı hukuk kurallarının egemen/geçerli olduğu bir memleket de; bahse konu şahsın YAPTIĞI/YAPACAĞI beyanları/itirafları arasında yer alan telefon sinyallerinin de araştırılarak hakikatin ortaya çıkartılması hususu gözardı edilmez, kimsenin de gözünün yaşına bakılmadan konunun üzerine gidilirdi.

.....

Yazılı hukuk kurallarının egemen/geçerli olduğu bir memleket de; işlendiği zaman suç olmayan bir fiil daha sonra adlî/idari suç sayılarak terör örgüt üyeliğine delil olarak sayılmazdı.

Yazılı hukuk kurallarının egemen/geçerli olduğu bir memleket de; bir gece yarısı, masumiyet karinesi ihlal edilerek, hâlen görevde olan emniyet mensuplarının TC kimlik numaraları, görev yaptığı iller, rütbe bilgileri, isim-soyisimleri ifşa edilerek suç işlenmez, bu suçun failleri dört senedir gizlenemez, ortaya çıkarılırdı.

Yazılı hukuk kurallarının egemen/geçerli olduğu bir memleket de; salgın hastalığa dair yasaklar devam ederken siyasi parti kongreleri yapılmaz, madem yapılarak yasak ihlal ediliyorsa sıradan vatandaşa da ihlal kapsamında cezai işlem uygulanmazdı.

.....

Yazılı hukuk kurallarının egemen/geçerli olduğu bir memleket de...

Amasız, lakinsiz, fakatsız, ayırt etmeksizin herkes için hakkı hukuku savunan müslümanların Ramazan-ı Şerifi mübarek olsun.

08 Mayıs 2021 21:25

Bedir Bey
Memur

Devletin polisi bravo olay budur

08 Mayıs 2021 21:55

Hck19
Şef

Adalet budur işte. bunlara gavur deriz bizlerse müslümanız diye ahkam keseriz.

Norveç?te Başbakan Erna Solberg, kendisi adına düzenlenen doğum günü partisinde, kendi koyduğu Covid-19 önlemlerine uymadığı gerekçesiyle 20 bin kron (2 bin 350 dolar) para cezasına çarptırıldı. Geçtiğimiz Şubat ayında da benzer bir suç nedeniyle hatasını kabul eden Solberg ile ilgili polis teşkilatından yapılan açıklamada, ?Ülkenin başbakanının daha yüksek standartta davranması gerekiyor. Yasalar herkes için aynı olsa da, herkes aynı değil" ifadelerine yer verildi.

Toplam 100250 mesaj
«5001500250035004500550065007500850095010501150125013