Editörler : ayşegül bgm
07 Mart 2007 16:34

akınakın arkadasım sözleşme her iki tarafında feshi için acık bırakılmıstır ikisindende rahatca ayrılabilirsin tek taraflı fesh edebilirsiniz herhangi bi tazminat ödemiyorsunuz bunuda belirtmek isterim

ahmetozo arkadasım senin soruna gelelim 4924 te kıdem ve derece verliyor hizmet puanıda veriliyor ögrenim durumlarına göre kıdem ve dereceleri baslatılıyor 4-b konusunda bi fikrim yok onuda ögrenip bilgilernize sunarım insallah

akinakin
Aday Memur
07 Mart 2007 16:53

özgürünal arkadaşım çok saolun. ben bu soruyu şu nedenle sordum: sözleşmeli olarak yani 4924 veya 4-b atandığım takdirde ve daha sonra başka bir kurumda kadrolu olarak atanmam durumunda ayrılmam yani tek taraflı sözleşmeyi nasıl fesh edecem bunun bir süresi varmı ne kadar önceden bildirmem gerekli.

07 Mart 2007 23:27

gönlünüzü ferah tutun eger öyle bir durum olursa rahatlıkla istifa dilekçenizi veriyorsunuz ve kadrolu hakkı kazanmıssanız gidip baslıyorsunuz hic bir sorun olmaz bi kac arkadasım var gecen atamada aynı seyi yasadılar ve suanda kadrolu olarak calısmaktalar ama soyle bisey var eger 4924 den tekrar 4924 u tercih etmek icin 2 yıl beklemen lazımbuda szlesmede belirtiliyor zaten

ahmetozo
Aday Memur
09 Mart 2007 01:03

özgür arkadaş çok teşekür ederim.vermiş oldugun bilgilerden ötürü.sagol Allah gönlüne göre versin

attabdullah
Aday Memur
11 Mart 2007 01:38

4924 ve 4/b li olarak yerleştikten sonra kodrolu alım olursa şimdiki kpss puanıyla tercih yapabilirmiyiz

11 Mart 2007 03:28

diyelimki bu girdigin sınavla 4924 yada 4-b li pozisyonu kazandın diyelim calısmaya basladın aynı sınav puanıyla baska bir kadroyu tercih edemiyosun artık bunun icin yeni bir sınava girmen lazım

akinakin
Aday Memur
11 Mart 2007 11:08

yanlış hatırlamıyorsam bu sözleşmeli yerleştiğin takdirde aynı puanı kadrolu atamada kullanabiliyorsun şeklindeydi öğretmenlerde buna benzer bir uygulama var örneğin.Ama sanırım OSYM klavuzunda bu net bir şekilde açıklanacaktır.

attabdullah
Aday Memur
16 Mart 2007 02:47

güncel

oje
Daire Başkanı
16 Mart 2007 22:35

ya iyide arkadaşlar bizim bu alımlar 4924 lümü yoksa 4/b limi olucak bunu nasıl ayırt edicez.bilen varmı???????

25 Mart 2007 15:19

bu şartlarda 4b olarak atananın aldıgı para gelir ve gideri ancak karşılar ay sonunda 0 ytl kalır cepte ama 4924 olarak atanırsan gelir giderlerden sonra ay sonunda en az 800 ytl cepte kalır

25 Mart 2007 18:55

4b lilerin kıdem ve derece konusunuda ögrendim en sonunda ne yazıkki kıdem ve derece yok hizmet puanıda alamıyorlar ilerde özlük hakları tekrar düzenlenirmi bilmiyorum ama cok büyük eksiklikler bence bunlar arkadasında dedigi gibi 4924 olmak tabiki daha avantajlı ama parasal konuda avantajlı bence ama calısılan yerler ne kadar tatmin ederi calısanları onu bilemem herkese hayırlı günler

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi