Editörler :
«131415161718192021222324»
10 Haziran 2017 13:01

rreferee
Aday Memur

Hocam öyle bişey olsa internet sitesinden duyuru yaparlar. Ki iptal olmasi icin herhangi bir sebep yok. Tamamen yalan yazıyo.. kendisi elbistanli heralde sadece kendisi yerlesmek istiyo sanırım.

10 Haziran 2017 13:02

başkanseyhan
Memur

Refereee sen kimsin nerelisin ben bu sinavin aciklanacagi tarihi soyluyom 15 inde bos bos da konusma sensin o.c ....sinavda iptal falan degil o sinavda cikan sorular kadar ........ Anladin sen.

Polo46300, 3 yıl önce - Alıntıya git

Polo kusura bakma sen kaşındın.densiz densiz haber yapıyon ondan sonra ben o.ç. değilim diyorsun.yok sınav iptal olmuş 5 dk sonrada iptal değil diyorsun.tamam adam gibi şöyle 15 gün sonra açıklanacak diye

10 Haziran 2017 13:04

19 kartal
Aday Memur

Polo sorularıma cevap vermedin hacı

1-mülakata sen hangi tarihte girdin

2-memleket nere

3-dediğin dediğini tutmuyor tutarsız

4- Mademki sen biliyorsun sınava hangi okulda girdin.cevapla bilader

10 Haziran 2017 13:04

1905155
Aday Memur

Arkadaşlar bu kişiyle muhattap olmayın sıkıntılı bir arkadas

10 Haziran 2017 13:05

başkanseyhan
Memur

Hocam öyle bişey olsa internet sitesinden duyuru yaparlar. Ki iptal olmasi icin herhangi bir sebep yok. Tamamen yalan yazıyo.. kendisi elbistanli heralde sadece kendisi yerlesmek istiyo sanırım.

rreferee, 3 yıl önce - Alıntıya git

Kardeş adamlar haset.zannediyorlar ki bu kurum benim şehrimde bizden başka kimse giremez.lan Türk bayrağının dalgalandığı her yer bizim memleket,ve bu sancak altında yaşayan herkes girebilir

10 Haziran 2017 13:07

mustkt
Aday Memur

Arkadaşlar elbistanlı bu arkadaş kesinlikle santralin zehrini soluyanlardan Allah herkese kalbinin gününü göstersin inşaallah bende maraşlıyımama mesele maraşlı meselesi değil kolay ekmek meselesi adam almış arazisinin parasını hakkıyla sonra devletimiz bir hak vermiş iş başvurularında önceliğiniz var demiş ama bunlardan bazıları yanlış anlamış bunu işe giriş önceliği diye şimdide onun çabası nasıl kolay girerim nasıl insan emeğini harcarım birkaç gün önce çıkan referans rezilliği gibi çalışıp sınava girip emek eden arkadaşlar Allah yardımcımız olsun

10 Haziran 2017 13:08

19 kartal
Aday Memur

Ben Ankaradan girdim pazartesi ilk işim

Sabahtan Müdürlüğe gidip bilgi almak

Ve senin bu yazını ordaki yetkililere gösterecem birinci elden sınav tarihinide soracam

10 Haziran 2017 13:13

19 kartal
Aday Memur

Arkadaşlar elbistanlı bu arkadaş kesinlikle santralin zehrini soluyanlardan Allah herkese kalbinin gününü göstersin inşaallah bende maraşlıyımama mesele maraşlı meselesi değil kolay ekmek meselesi adam almış arazisinin parasını hakkıyla sonra devletimiz bir hak vermiş iş başvurularında önceliğiniz var demiş ama bunlardan bazıları yanlış anlamış bunu işe giriş önceliği diye şimdide onun çabası nasıl kolay girerim nasıl insan emeğini harcarım birkaç gün önce çıkan referans rezilliği gibi çalışıp sınava girip emek eden arkadaşlar Allah yardımcımız olsun

mustkt, 3 yıl önce - Alıntıya git

Kardesim lafımiz maaşlı kardeşlerimize değil

insanları psikolojisini bozmaya çalışan kişiye

Belki yarın birgün marasli oluruz:)

10 Haziran 2017 13:19

rreferee
Aday Memur

Arkadaslar yanlis anlasilmasin burda milletçilik yapmiyoruz marasli elbistanli afsinli diye kimseyi elestirmiyoruz. Yaradılanı severiz yaradandan ötürü hepimiz insaniz. ama bu şahıs tamamen art niyetli burdaki insalarin beklentileriyle dalga geçen demoralize eden fesatlık yapan asilsiz bilgi verdiği için tepki gösteriyoruz. Allah hakeden herkesin hakkettigini versin insallah..

10 Haziran 2017 13:28

Polo46300
Aday Memur

Sizin kadar bende merak ediyorum ama burda konusmakla olmuyor arkadaslar arastiracak sin biri diyor ki megep den soru cikmadi kardesim sorularin tamami megep den alinmis calistigim sorunun 27 tanesi cikti sinav tatihi de arkadas kafayi calistirin dun aciklanmayan sonucu bugun acikmazlar 15 ine kadar yolu var ne kadar sallanirsa o kadar iyi neden mi bayrama denk getirmeye calisiyorlar bayramdan sonrada is basi mantikli olun evet elbistanliyim zehrini ben cekecem baskasi da gelip benim yillardir hevesini kurdugum isi baskasinin almasini istemiyorum orda yasasaniz sizde ayni dusunurdunuz yalan mi.. Ama nasip kismet hayirlisi diyorum ..

10 Haziran 2017 13:31

Ferfecir85
Memur

Kurum olayı şeffaf yürütemedi, herkesin kafasında soru işareti bırakınca bilen bilmeyen herkes kafasından bir şeyler uyduruyor ben bu nedenle buraya yazılan hiç bir duyumu ciddiye almadan kurumdan yapılacak açıklamayı bekliyorum sadece bence sabırlı olun ve kimseyi dinlemeyin. Tahminen Pazartesi mesai bitimine doğru açıklanır. Tüm arkadaşlar için şimdiden hayırlısını diliyorum olmasını yada olmamasını değil

10 Haziran 2017 13:39

maraton27
Aday Memur

hakkımıza hayırlı ne ise o olsun elhamdurillah

10 Haziran 2017 13:46

19 kartal
Aday Memur

Polo senin çektiğin acılara anlıyor ve paylaşmak istiyoruz.birazda oranın havasını biz

Soluyalim acılar paylaştıkça azalir

10 Haziran 2017 13:48

19 kartal
Aday Memur

Bayramdan sonra is başı olurmu güvenlik soruşturması sağlık raporu var zor

10 Haziran 2017 14:16

Polo46300
Aday Memur

Gel de gör o zaman bir ay bile surmez kacarsin be. Ne yaptim dersin ..

10 Haziran 2017 14:32

19 kartal
Aday Memur

Hımm ozaman vazgecebilirim ben burda çok

Lüks hayat yaşıyorum

Lan aksama kadar geri dönüşüm fabrikasında bok kuyularinda tam boy ćizmë giyip motor

ve vana değiştiriyorum. Ćöplügün kokusu ve

Sinekler çabası. Ora benim için cennet polo

Sen benim ortamında en fazla 2 saat durursun akşam eve gittiğinde çocuklar çöp kokusundan yanına yaklaşmak istemez ta cigerden gelir hemde

10 Haziran 2017 15:00

DY34
Aday Memur

Adam küfürü yiyince rahatladı. Cidden sulandırıldı bu iş nasıl güveneceğiz. Toprak kanunu dediğin olayda topraklar 3 4 bin lira anca ediyormuş yaw millet kamu personeli olmak için 10-15 tl harcıyor kpss için dersaneye yazılıyor kursa gidiyor sertifika belge aliyor ehliyet alıyor sen hala oradan bıdı bıdı edersen ayıp etmiş olursun. Senden ne yurttaş olur ne vatandaş. Bak aldın cevabı insanların kendi şartları herkes kendi derdini bilir. Ne olursa olsun mertlikten ödün vermeyin mert olana Mevlamda yardım eder.

10 Haziran 2017 15:08

Polo46300
Aday Memur

Lan sizin ananiz yok mu bir insana edilecek en son kufuru yapiyorsunuz asil siz insanlik dersi almamissiniz bi yanlis bise yazdik diye g..tunuz mu kalkti isimlerinizi memleket lerinizi verin o kadar erkekseniz hadi bekliyorum..

10 Haziran 2017 15:15

MuratKsK80
Memur

Yapılan küfürler yanlış ama hele sen adını ismini cismini yaz bakalım.Bakalım Nasıl kamu personeli olacakmışsın görsün burdaki ahali.Ahkam kesip atıp tutup birşeyler yaptığını mı sanıyorsun.Senin gibi sümsükler o kurumun kapısından giremez!!!

10 Haziran 2017 15:27

Afgan1984
Aday Memur

Sizin kadar bende merak ediyorum ama burda konusmakla olmuyor arkadaslar arastiracak sin biri diyor ki megep den soru cikmadi kardesim sorularin tamami megep den alinmis calistigim sorunun 27 tanesi cikti sinav tatihi de arkadas kafayi calistirin dun aciklanmayan sonucu bugun acikmazlar 15 ine kadar yolu var ne kadar sallanirsa o kadar iyi neden mi bayrama denk getirmeye calisiyorlar bayramdan sonrada is basi mantikli olun evet elbistanliyim zehrini ben cekecem baskasi da gelip benim yillardir hevesini kurdugum isi baskasinin almasini istemiyorum orda yasasaniz sizde ayni dusunurdunuz yalan mi.. Ama nasip kismet hayirlisi diyorum ..

Polo46300, 3 yıl önce - Alıntıya git

Kardeş yanlış yapıyor ve yanlış düşünüyorsun. Senin düşündüğün tarzda bir arkadaşla mülakatta tanıştım. Keşke tanımasaydım dediği, biz burada yabancıyı çalıştırmayız bende kendisine 2007 senesinde tofaş ta 7000 kişi çalıştık balıkesir den Sakarya'dan eskişehir den çalışma arkadaşlarımız oldu hatta sivasdan bile gelen oldu yaptığınız ayrım serefsizlikten başka birşey değil. Babanızın malı mı orası bu vatanın malı ve bu ülkenin tüyü bitmemiş yetimin Bilee ehakkı var orada. Zehir soluma sıkıntısına gelince yapın eylem taktırın bacaya filtre olsun bitsin.

Toplam 1456 mesaj
«131415161718192021222324»