Editörler : F16 Gökçen

Survi
Aday Memur
16 Haziran 2017 22:50

Hangi telefondan ulaşabildini ben genel merkezi aradım fakat bir türlü açılmadı. Ayrıca yazım hataları için özür dilerim telefonumdan dolayı yanlış yazılmış.

wickedgame, 7 yıl önce

ben de bugün aradım sürecin devam ettiğini temmuz ayına kadar herkese olumlu veya olumsuz döneceklerini söylediler, kendi adıma olumsuz kabul ettim şimdiden.

wickedgame
Aday Memur
17 Haziran 2017 00:39

Grup mülakatı daveti gönderdikleri mailde numaralar vardı onlardan birini aradım

Survi, 7 yıl önce

Hangi telefondan ulaşabildini ben genel merkezi aradım fakat bir türlü açılmadı. Ayrıca yazım hataları için özür dilerim telefonumdan dolayı yanlış yazılmış.

tamertosun
Aday Memur
17 Haziran 2017 01:40

0 212 376 40 19 grup mülakatı için bu numaradan aramışlardı, ben bu numarayı aradım.

GM'yi arayınca ya hat ya meşgule düşüyor ya da bağladıkları numara telefona cevap vermiyor.

Survi, 7 yıl önce

tamertosun
Aday Memur
22 Haziran 2017 09:12

Arkadaşlar süreç ne durumda bilgisi olan var mı?

Bu hafta içi mülakata giden var mı?

Mülakata giden arkadaşlar ne zaman teklif yapacaklarını söylediler mi?

Survi
Aday Memur
30 Haziran 2017 01:52

Arkadaşlar merhaba bugün gelen maildeki numarayı aradım ve ik dan bir yetkiliile görüştüm. Kendisi birebir mülakatların devam ettiğini söyledi fakat bence durum şöyle bire bir için mülakat adayları seçildi ve adaylarla görüşülüyor her ihtimale karşı bizim gibi grupmuşakatına giren ama bire bir mülakat için davet almamış adaylara olumsuz dönüş yapılmıyor. Şahsi fikrim bizler henüz haber verilmemiş olumsuz adaylarız. Ayrıca süreç temmuz sonu gibi bitecekmiş. Bu aralar yaptıgım iş görüşmesi bi hayli çok aldığım her yanıt olumsuz hakkımızda hayırlısı artık çok yorulduk...

tamertosun
Aday Memur
30 Haziran 2017 14:07

yetişir mi bilemem ama bana mülakatta temmuzun ikinci haftası eğitimlere başlamayı planlıyoruz demişlerdi.

Survi, 7 yıl önce

Arkadaşlar merhaba bugün gelen maildeki numarayı aradım ve ik dan bir yetkiliile görüştüm. Kendisi birebir mülakatların devam ettiğini söyledi fakat bence durum şöyle bire bir için mülakat adayları seçildi ve adaylarla görüşülüyor her ihtimale karşı bizim gibi grupmuşakatına giren ama bire bir mülakat için davet almamış adaylara olumsuz dönüş yapılmıyor. Şahsi fikrim bizler henüz haber verilmemiş olumsuz adaylarız. Ayrıca süreç temmuz sonu gibi bitecekmiş. Bu aralar yaptıgım iş görüşmesi bi hayli çok aldığım her yanıt olumsuz hakkımızda hayırlısı artık çok yorulduk...

tamertosun
Aday Memur
11 Temmuz 2017 13:04

arkadaşlar bu hafta için mülakat daveti alan yada bireysel mülakat sonrası teklifler için genel müdürlüğe ulaşabilen var mı?

iki gündür telefonlara cevap vermiyorlar.

11 Temmuz 2017 16:48

bireysel mülakattan sonrasıyla alakalı bilgisi olan arkadaslar bilgi verirlerse seviniriz. teklif alan vs var mı acaba?

Möhlüz
Aday Memur
11 Temmuz 2017 18:58

Arkadaslar kariyer.net e olumsuz mail geldi. Kontrol edin

mrconryldz
Aday Memur
28 Ağustos 2018 16:21

Merhaba, Bana 1.aşama olan genel yetenek ve ingilizce testi gelmedi sadece 2.aşama olan Durumsal yargı testi değerlendirmesi geldi acaba hata mı oldu kafamı kurcalıyor bu konuda bilgisi olan var mı ?

Güneşd, 7 yıl önce

Öncelikle sınavı geçen arkadaşları tebrik ederim. Başarılar dilerim. 2. aşama olan durumsal yargı testi sinavdan hemen sonra mı gelmişti. Bana gelmedi bu da sınavı geçemediğimi gösteriyor saniyorum.

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi