Editörler : gubaz
14 Ocak 2018 23:16

siyanur86
Aday Memur

Arkadaşlar ihraç süresince sigortalı çalışan kişi iade olunca ne oldu Tüm maaşlarını alabildi mi ?

21 Mayıs 2020 20:50

6 ocak 679
Aday Memur

Arkadaşlar ihraç süresince sigortalı çalışan kişi iade olunca ne oldu Tüm maaşlarını alabildi mi ?

siyanur86, 2 yıl önce - Alıntıya git

Arkadaşlar bu konu hala netliğe kavuşmadı.iade olan ve sigortalı olarak çalışan arkadaşlardan ssk lı çalıştığı dönemlerin ,almış oldugu toplu paradan kesinti yapılan var mı.

21 Mayıs 2020 23:21

Turhan06
Aday Memur

Arkadaşlar bu konu hala netliğe kavuşmadı.iade olan ve sigortalı olarak çalışan arkadaşlardan ssk lı çalıştığı dönemlerin ,almış oldugu toplu paradan kesinti yapılan var mı.

6 ocak 679, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bu durumu ben de merak ediyorum.. Ben de gecen ay iade oldum (KHK değil). Yargı kararı tüm özlük sosyal ve mali haklar ödenmesi yönünde.. 1 yil 8 ay ihrac kaldim. ve 1 yil 6 ay sgk li olarak markette calistim. Simdi sgk li calistgm gunleri toplu paradan kesecekler mi? Bunun uygulandigi birimler kurumlar var mi? Uygulaniyorda yasal dayanaği nedir? Boyle bir saçmalik olur mu? Ihraç kaldigimda ne yapacaktm karnima taş baglayip taş mı yiyecektim. Hem sgk sız calistirmak suçtur. Bunu soyleyen devlete ne oluyo ki sen ihracken su kadar calistin bu kadar toplu maasindan kesecez. O benim hakkim. Nerde calisacagmi devlete mi soracaktm.
Toplam 43 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?