Editörler : crops35
15 Mayıs 2017 10:55

Belediyelerin merkeziye geçmesi hk yorum

Arkadaslar bilindigi gibi ulkemizde torpil şaha kalkmiş durumda bunun a partisi b partisi kalmamis herkes yapiyor. Akp mhp chp olsn torpil yaptirmayan hicbir parti yok. Gelelim meseleye referandumda sonra binali yildirim belediyelerden raporlar istedi neden husrana ugradik diye. İlk siralardada bu torpil meselesi geldi buyuk ihtimal. Zaten akp kulislerinde akp torpil yaptiriyor diye soylenti çikmis ve zoruna gitmis akplilerin. Simdi... Bu belediyeler ve il ozel idarelerin merkeziye gecmesi akpnin yuzundeki kara lekeyi temizleme çalismasidir. 100ün üzerinde buyuksehir belediyesi ve ilce belediyesi var. 2017/1 atamasinda eğer lisans onlisan liseye sadece belediyelerde 150-200 kadro gelmezse bu iş düzelmemişdir. Ayrica ben bunlari niye yazdim anlayamadim amk.

mrttskn
Kapalı
15 Mayıs 2017 14:08

İyi demişsinde sonu olmamış ??olması gereken o zaten bi merkezi atamalarının adaletine inanıyorum inşallah kadro sayıları iyi olur herkese hayatın her anında bol şans diliyorum

muendizhanım
Kapalı
15 Mayıs 2017 16:13

Bırak belediyeyi belediye taşeronuna girmek bile torpil istiyor kardeşim Rabbim torpille bir yerlere getirmesin insanı biz şerefimizle aç kalmayı tercih edenlerdeniz malesef parti fark etmeksizin her belediye kendi adamını almak istiyor umarım bu adaletsizlik biran önce kalkar ortadan :-/

15 Mayıs 2017 18:16

Sonu olmamis derken

mrttskn, 7 yıl önce

İyi demişsinde sonu olmamış ??olması gereken o zaten bi merkezi atamalarının adaletine inanıyorum inşallah kadro sayıları iyi olur herkese hayatın her anında bol şans diliyorum

furkanaydın
Kapalı
15 Mayıs 2017 19:47

Ben ikiniznde alnından öpeyim 28 şubat mağduru mücahitlerin çocukları harmzade olmuş erbakan hocaya kurban olaunlar la ecevit solcuydu bunun onda biri yoktu ama akp b. Çıkardı kardeşler bizde oy verdik. Bir daha verenin ama reise kıyamıyorum o başka

15 Mayıs 2017 20:04

Reis ne dediyse yaptik her zaman arkasinda durduk. Ama artik yeter. Bizimde isteklerimiz var. Reisi seviyok diye akpnin yediği boklari göz ardi edemem. Herkese hak ettiği eleştiriyi yaparim

furkanaydın, 7 yıl önce

Ben ikiniznde alnından öpeyim 28 şubat mağduru mücahitlerin çocukları harmzade olmuş erbakan hocaya kurban olaunlar la ecevit solcuydu bunun onda biri yoktu ama akp b. Çıkardı kardeşler bizde oy verdik. Bir daha verenin ama reise kıyamıyorum o başka

furkanaydın
Kapalı
17 Mayıs 2017 16:28

Haklısın bak kardeş cumhurbaşkanlığı. Seçimi reis alır amma akp yüzde 30 ancak alır bokunda boğulsunlar tayyip erdoğanın hatrına bu haramzadelere sabrettik artık yeter

Diyarbakır belesiyesi örgütçülerin elinden çıktığı gibi 1500 kişi çıkarıldı 1500 kişi alındı ilansız puansız bu adaletmi Allah hepsinin belasını versin

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi