Editörler : Pangaea
17 Mayıs 2017 11:34

Tapuya 1500 personel alımı onaylandı

Hâyırlı uğurlu olsun tapu ve kadastro bekleyenlere darısı bize inşaAllah orman ve su işleri bakanlığından da böyle güzel haberler bekliyoruz orman mühendisleri 1 yıldır çaresizce bekliyor bizim de yüzümüz gülsün artık...

http://www.memurlar.net/haber/668416/tapuya-1500-personel-alimi-onaylandi.html

iibflee
Yasaklı
17 Mayıs 2017 11:35

Detaylar için

https://goo.gl/zpO2hc

melek-33
Şef
17 Mayıs 2017 11:47

İibf başvuru yapabiliyor mu tapu ya

TMmuraday
Aday Memur
17 Mayıs 2017 12:11

Tapuya lisans mezunu herkes başvurabiliyor mu

hulyaaa00
Şef
17 Mayıs 2017 12:18

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

iibf ne alaka her kadroyu size mi verecekler tapu için o alanda eğitim almış kişilere açılmalı kadrolar işletme iktisat mezunu kişinin ne işi var tapuda ne biliyor da orada çalışacak

mrs.turan
Kapalı
17 Mayıs 2017 12:20

İibf ne alaka diyorsunuz da bu kadrolar mühendise öğretmene açılırsa şaşırmayın...

hulyaaa00, 7 yıl önce

iibf ne alaka her kadroyu size mi verecekler tapu için o alanda eğitim almış kişilere açılmalı kadrolar işletme iktisat mezunu kişinin ne işi var tapuda ne biliyor da orada çalışacak

pokerface61
Aday Memur
17 Mayıs 2017 12:23

İibf liler seni eksi yağmuruna tutacaklar. Hazır ol :)

hulyaaa00, 7 yıl önce

hulyaaa00
Şef
17 Mayıs 2017 12:23

evet sonu öyle gözüküyor hani bazı kurumlar vardır alsın derim mesela içişleri nüfus müdürlükleri alımı bu tarz ilanları genele açabilirsin anlarım da tapu,kyk gibi kurumları genele açmak maalesef ülkedeki işsizliğin gerçeğidir.Kimse kendi alanıyla ilgili çalışamıyor mühendisin ne işi var nüfus müdürlüğünde ya da kyk yurt memurluğunda mühendis ya koskoca mühendis olmuş kişi gidip işini yapsın ülkesine katkısı olsun ama böyle giderse artık alan ayrımı bile olmayacak üniversite bitiren herkes karman çorman bi sistemin içinde ne iş olursa olsun atanmayı bekleyecek

mrs.turan, 7 yıl önce

İibf ne alaka diyorsunuz da bu kadrolar mühendise öğretmene açılırsa şaşırmayın...

Alper kamu
Şef
17 Mayıs 2017 12:25

Hülya hanım siz ne iş Tutarsiniz? :)

mkarakoc21
Memur
17 Mayıs 2017 12:29

Lan madem bu kadar iyi zeki çalışkan mühendissiniz neden işsizsiniz bişeyler üretsenize

Reyyaneliff
Şube Müdürü
17 Mayıs 2017 12:31

Biri şuna iibf nin nerelerde çalışabildigini anlatsın yoksa bunların soyları tükenmeyecek

hulyaaa00, 7 yıl önce

gknn35
Kapalı
17 Mayıs 2017 12:34

tartışmaya gerek yok.kimin hakkıysa o girsin

hulyaaa00
Şef
17 Mayıs 2017 12:43

nerelerde çalışıyormuş ibbf bölümleri yahu şaka mısınız tapu ve kadastro ile ilgili teoride bir ders gördün mü bana anlatsana mesela arşivler hakkında ne bilginiz var

işletme iktisat mezununda geçilmiyor aöf ile birlikte ortalık iibf mezunu dolu gidin keni alanınızda yarışın

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Biri şuna iibf nin nerelerde çalışabildigini anlatsın yoksa bunların soyları tükenmeyecek

Reyyaneliff
Şube Müdürü
17 Mayıs 2017 13:15

Tam bi ...işte. İibf den haberi olmayan.kyk ya gelince hemen ziplarlar ama . Kendini burda istediğin kadar parala boş iibfli de alınacak geçmiş yıllardaki gibi :)

zeriss
Aday Memur
17 Mayıs 2017 13:22

Heralde iibf alınacak öğretmen alınacak hali yok ya :)

Reyyaneliff
Şube Müdürü
17 Mayıs 2017 13:26

Olur mu yaa iibf liler uzay bilimi okudular ne anlarlar tapudan:) bunlar herseyde bir numaralar iibf nin ne işi olur tapuda:)) Allah im ne günlere kaldık

zeriss, 7 yıl önce

Heralde iibf alınacak öğretmen alınacak hali yok ya :)

Wait&See
Aday Memur
17 Mayıs 2017 13:28

Kadro açılır yada açılmaz buna sen karar veremezsin yorum yaparken dikkatli konuş.

hulyaaa00, 7 yıl önce

hulyaaa00
Şef
17 Mayıs 2017 13:30

of of iibf mezunlarına sanki atomu parçalıyor açıktan yata yata alınıyor o diploma kendinizi bu kadar üstün görmeyin bişey yaptığınız yok bu forumda sabah akşam tüm kadrolar iibf bölümüne verilsin demekten başka

biraz kendinizi geliştirip çalışsaydınız da a grubundan size verilen değerli kadrola girseydiniz

Reyyaneliff
Şube Müdürü
17 Mayıs 2017 13:33

Sende azıcık daha çabalasaydin uzaya çıkabilirdin belki :) sanki bana Prof olmuşta iibflilere laf atıyor bide :)

hulyaaa00, 7 yıl önce

of of iibf mezunlarına sanki atomu parçalıyor açıktan yata yata alınıyor o diploma kendinizi bu kadar üstün görmeyin bişey yaptığınız yok bu forumda sabah akşam tüm kadrolar iibf bölümüne verilsin demekten başka

biraz kendinizi geliştirip çalışsaydınız da a grubundan size verilen değerli kadrola girseydiniz

hulyaaa00
Şef
17 Mayıs 2017 13:33

azıcık sınava çalışıp yüksek puan alsaydın atansaydın bari aylardır burada iibf de iibf yok orası bizim olmalı yok şurası bize açılmalı

Reyyaneliff
Şube Müdürü
17 Mayıs 2017 13:34

Almadığımı nerden biliyorsun üstün zekalı:)

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi