Editörler : Cüneyt Barışoglu
18 Mayıs 2017 09:09   


Tayin talebi hk.

S.a 1655 DEVLET MEMURLARININ YER DEĞİŞTİRME SURETİYLE ATANMALARINA İLİŞKİN YÖNETMELİK'in 11.maddesinin ek madde 3 de ;İlgili mevzuatına göre alınan sağlık kurulu raporunda en az yüzde kırk oranında engelli olduğu belirtilen memurlar ileağır engelli raporlu eşi veya bakmakla yükümlü olduğu birinci derece kan hısımları bulunan memurlar engellilik durumundankaynaklanan gerekçelere dayalı olarak yer değiştirme talebinde bulunabilir.

Bu kapsamdaki talepler bu Yönetmelikte yer alan kısıtlayıcı hükümlere tabi olmaksızın kurumların kadro imkânları ve teşkilat yapıları dikkate alınarak karşılanır.

Sormak istediğim *kurumların kadro imkânları ve teşkilat yapıları dikkate alınarak* burada belirtilen şu anda çalışılan bulunduğumuz kurum işletme müdürlük mü yoksa gitmek istediğimiz işletme müdürlüğün kadro imkanı mı ?

Yani kısacası bulunduğumuz müdürlük personel eksikliğimiz var deyip red edebilirler mi ? kafam karışık maddede kısıtlayıcı hükümlere tabi olmaksızın yazıyor ama bir yandan da kurumların kadro teşkilat yapısı dikkate alınarak diyor kesin emin olanlardan cevap bekliyorum teşekkür ederim.

18 Mayıs 2017 09:37

poseydoon
Şef

Gitmek istediğin kurumun kadrosu dikkate alınır. Gitmek istediğin yerde norm kadro varsa tayinin gerçekleşir

18 Mayıs 2017 09:39

poseydoon
Şef

çalıştığın yer dilekçeni reddedemez. İşleme sokmakla yükümlü en fazla şerh düşer

18 Mayıs 2017 10:41

baranshn
Aday Memur

Gitmek istediğin kurumun kadrosu dikkate alınır. Gitmek istediğin yerde norm kadro varsa tayinin gerçekleşir


poseydoon, 7 ay önce - Alıntıya git

kurumuma gitmek istediğim kuruma ait kadro dikkate alınır dedikten sonra bunu kanıtlayabileceğim bir belge emsal karar gibi bir şey var mı ?

18 Mayıs 2017 23:11

baranshn
Aday Memur

Güncell

Toplam 4 mesaj
 
ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?