Editörler : "eskiyara"Pangaea
«373839404142434445464748»

betakamu
Memur
23 Ağustos 2017 14:44

Benim de cogu yer muhtemel bosalacak yerler.

bukege
Şef
23 Ağustos 2017 15:25

Evet hocam aynen ole.kac kisinin il ici yada il disindan ozur grubuna basvuru yaptigini belirtiyor.kontenjan mesela atiyorum iki yaziyorsa iki kisi basvuru yapmis anlamina geliyor.

betakamu, 7 yıl önce

Bukege hocam peki il ici veya iller arasi olmasi ne anlama geliyor? Oradaki kisinin il ici veya iller arasi tayin basvurusu yaptigi anlamina mi geliyir?

23 Ağustos 2017 15:25

tercihi yaptık.

onay sayfasında sadece okul müdürlüğü onay satırı var. ilçe ve ilin onaylama satırı yok. sizde de mi öyle arkadaşlar?

atalanteee
Aday Memur
23 Ağustos 2017 16:20

sizce sonuçlar ne zaman açıklanır? bayramdan sonraya kalır mıyız dersiniz?

atalanteee
Aday Memur
23 Ağustos 2017 16:30

daha önce sorulmuştur ama okullarda kaç tane öğretmene ihtiyaç olduğuna yani kontenjanlara nerden bakıyoruz?

bukege
Şef
23 Ağustos 2017 17:08

atalanteee, 7 yıl önce

daha önce sorulmuştur ama okullarda kaç tane öğretmene ihtiyaç olduğuna yani kontenjanlara nerden bakıyoruz?

23 Ağustos 2017 17:21

Tercih yapan yok mu arkadaslar????

kafa bi milyon, 7 yıl önce

tercihi yaptık.

onay sayfasında sadece okul müdürlüğü onay satırı var. ilçe ve ilin onaylama satırı yok. sizde de mi öyle arkadaşlar?

Akadomasyon
Aday Memur
23 Ağustos 2017 17:39

Esi asker olanları ataması boş yer varsa öncelikli mi tsk ile meb arasında ki protokol Nasıl isliyor bilgilendirseniz sevinirim

23 Ağustos 2017 17:51

Ben yaptım tercih aynen bende de oyle ve okul um hemen onayladi

BTY.85.85
Aday Memur
23 Ağustos 2017 17:57

Okul onayladıktan sonra herhangi bir işlem yapacak mıyız?

BORAMERTALTIPARMAK
Aday Memur
23 Ağustos 2017 18:00

evet hocam sadece kurum müdürü onay verecek

kafa bi milyon, 7 yıl önce

tercihi yaptık.

saruyar
Aday Memur
23 Ağustos 2017 18:44

öncelik yok hocam puan üsülü , protokol sadece mahkemeye verirseniz işliyor..

Akadomasyon, 7 yıl önce

Esi asker olanları ataması boş yer varsa öncelikli mi tsk ile meb arasında ki protokol Nasıl isliyor bilgilendirseniz sevinirim

23 Ağustos 2017 19:40

Arkadaşlar bu tercih robotu yayınlanmış ben ilimi girdim inceledim.tercihlerimide girdim fakat benim o okulda puana dayalı kaçıncı olduğumu falan gösteriyor mu bu sistem?

çorumbes
Aday Memur
23 Ağustos 2017 20:23

arkadaşlar şu ana kadar il dışından eş durumu ile atanamayan oldu mu? ben hiç duymadım. birşekilde atandılar diye duyuyordum hep. tecrübeli arkadaşlar söylesin ya yoksa durumlar kötü bende. teselli arıyorum

saruyar
Aday Memur
23 Ağustos 2017 20:31

Arkadaşlar geçmiş yıllarda 41. de tercih dışı istiyorum ve istemiyorum vardı.Bu sene 3. bi şık koymuşlar.Bulunduğum ilçede boş kalan eğitim kurumlarına atanmak istiyorum dersem ve atamam olmaz ise ileride olası bir il emrinde benim de atamam olur mu yoksa ilçe emri verilmesi mi gerek...

gelecek264
Aday Memur
23 Ağustos 2017 20:52

Arkadaşlar. İl içi tercihleri yaptım. Mebbis tercih listeme girdiğimde hata veriyor. Sizde de oluyor mu?

bogabaris
Aday Memur
23 Ağustos 2017 21:28

Aklima takilan birsey var. Il ici tayinde 19 okul var 10 tanesi bos kadro 9 tanesi muhtemel bosalcak kadro. Ilk 2 bos kadro 3. Sira muhtemel bosalcak kadro. Diyelimki muhtemel bosalcak kadro olan 3. Okul çıktı ama norm kadro acigi olusmadi (yani o okulda kadro bosalmadi)4. Tercihten itibaren puanima gore baska bi okula mi yerlesirim yoksa basvurum geçersiz olup atanamamis mi olurum??acill..

gelecek264
Aday Memur
23 Ağustos 2017 21:39

muhtemel boşalacak kişi eğer gitmezse oraya atanmazsın zaten. Ondan sonraki seçeneğin olan 4. tercihe atanırsın. Senin mebbis de tercihlerin görünüyor mu yoksa hata mı veriyor?

bogabaris, 7 yıl önce

Aklima takilan birsey var. Il ici tayinde 19 okul var 10 tanesi bos kadro 9 tanesi muhtemel bosalcak kadro. Ilk 2 bos kadro 3. Sira muhtemel bosalcak kadro. Diyelimki muhtemel bosalcak kadro olan 3. Okul çıktı ama norm kadro acigi olusmadi (yani o okulda kadro bosalmadi)4. Tercihten itibaren puanima gore baska bi okula mi yerlesirim yoksa basvurum geçersiz olup atanamamis mi olurum??acill..

Hanzala42
Memur
23 Ağustos 2017 21:40

O tür sorulara ah bi cevap bulabilsek ya madem öyle şeyler var tercih sayfasında belirtin yani çok mu zor benim de çoğu muhtemel boşalacak diyor 1. Tercihi yaptım hadi geldi ama boşalmadı ne olacak şimdi geçersiz olacak o zamn

bogabaris, 7 yıl önce

gelecek264
Aday Memur
23 Ağustos 2017 21:43

Arkadaşlar. Lütfen cevaplayın !İl içi tercihleri yaptım. Mebbis tercih listeme girdiğimde hata veriyor. Sizde de oluyor mu? Onayı takip edemiyorum. Sizde de aynı mı?

Toplam 998 mesaj
«373839404142434445464748»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi