Editörler : Pangaea
«101112131415161718192021»

Kadirin yeri
Kapalı
15 Haziran 2017 21:04

Bende antalyada ikamet ediyorum gelen giden yok hocam.

brcdgzl, 7 yıl önce

Bende erzuruma atandım. Antalya'da ikamet ediyorum. Hiçbir gelişme yok burada işler baya yavaş polis de gelmedi..beklemedeyim bende

muri26
Aday Memur
15 Haziran 2017 23:56

bende bursaya atandım eskişehirde ikamet ediyorum

muri26
Aday Memur
15 Haziran 2017 23:58

arayan soran olmadı

xzibit33
Aday Memur
17 Haziran 2017 23:56

branş ?

muri26, 7 yıl önce

müendizz
Memur
18 Haziran 2017 02:01

Branş neydi hocam bende Bursa'ya atandım

muri26, 7 yıl önce

müendizz
Memur
18 Haziran 2017 02:03

Şuayip bey maaş düşük geldi bana, hayal kırıklığına uğradım :D 4000 civarı alırız diyodum ben :D

suayip1905, 7 yıl önce

3500-3800 arası arazi parasına göre değişiyor

bilmuhburak
Aday Memur
18 Haziran 2017 09:07

K gm yi aradığımda sozlesme ucretimiz bekar muh net 3900 dedi temmuz zammından yararlanirmiyiz onu bilmiyorum

18 Haziran 2017 11:55

Banada aynısını dediler ek ödeme falan 4 ü geçer diye düşünüyorum.

bilmuhburak, 7 yıl önce

K gm yi aradığımda sozlesme ucretimiz bekar muh net 3900 dedi temmuz zammından yararlanirmiyiz onu bilmiyorum

Ankara3306
Aday Memur
18 Haziran 2017 11:56

Yararlanirsin o zam o kadrodaki herkese

bilmuhburak, 7 yıl önce

müendizz
Memur
18 Haziran 2017 13:26

Arkadaşlar benim merak ettiğim konulardan bir taneside atandığımız yerde çalışıp çalışmayacağımız. Atandığım il bölge müdürlüğünü aradım, %70 atandığınız yerde çalışırsınız dedi. Ama genel merkezde biri ile konuştum onlarda dağıtılacaksınız dediler. Sizce nasıl olur bu durum.

msntr
Aday Memur
18 Haziran 2017 16:45

kayıt esnasında sizin merak ettiğiniz konuyu sorduğumda kayıt yapan arkadaş sadece makine müh ve inşaat müh. yer değiştirir dedi.

müendizz, 7 yıl önce

Arkadaşlar benim merak ettiğim konulardan bir taneside atandığımız yerde çalışıp çalışmayacağımız. Atandığım il bölge müdürlüğünü aradım, %70 atandığınız yerde çalışırsınız dedi. Ama genel merkezde biri ile konuştum onlarda dağıtılacaksınız dediler. Sizce nasıl olur bu durum.

makinemuhen
Aday Memur
19 Haziran 2017 12:52

Ikameti ankara'da olup bilgi alan yok mu hala

Aldharita
Aday Memur
19 Haziran 2017 13:52

Ankaraya atanıp ikameti ankarada olanlar arasında emniyetten bilgi alabilen arkadaş var mı aranızda ben arıyorum ancak sürekli başka numara ile geçiştiriliyorum net bilgi alamadım alan arkadaşlar bilgilerini bizimle de paylaşırsa sevinirim.

makinemuhen, 7 yıl önce

Ikameti ankara'da olup bilgi alan yok mu hala

KublaiKhan
Aday Memur
19 Haziran 2017 15:31

görevlendirmeler ile ilgili bilgi alabilen var mı?

tatargoktug
Aday Memur
19 Haziran 2017 15:38

Geçen hafta çarşamba günü aramışlardı. Cv ikametgah istemişlerdi. Birim görevlendirmesi yapacağız diye. Maalesef o zamandan beri dönüş olmadi

KublaiKhan, 7 yıl önce

görevlendirmeler ile ilgili bilgi alabilen var mı?

suayip1905
Aday Memur
19 Haziran 2017 22:16

Bu aya kadar 4000 tl civarıydı ancak yeni vergi dilimine girdik maaşlar düştü.

müendizz, 7 yıl önce

Şuayip bey maaş düşük geldi bana, hayal kırıklığına uğradım :D 4000 civarı alırız diyodum ben :D

suayip1905
Aday Memur
19 Haziran 2017 22:23

Bölge müdürlüklerine atananlar için süpriz olabilir. Mesela ben Sivasa atandım diye gelirsiniz sizi Erzincan, Suşehri, kangal, zara gibi şubelere gönderebilirler. Merkez ilde kalacaksınız diye bir şart yok

Buna hazırlıklı olun hayal kırıklığına uğramayın. Yapım ve üstyapıya atananlar artık hangi şantiyeye düşerse şans

Tesisler bakıma atanalar şubelerdr çalışma olasılığı daha fazla

İhlaler ttafik etüt proje arge trafik kamulaştırma gibi birimlere atananlar merkez ilde kalırlar. İşleri olunca şantiyeye çıkarlar. Ancak yapım ve üstyapı için işler biraz daha katmaşık. Yakın şantiyeye gönderilirseniz sorun yok. Ancak ben ilk atandığımda Erzincan'a gönderildim ve biraz şaşırmıştım. Hafta sonları dahil 5gün şantiyede kalıyordum. Hafta içi izin kullanıyordum. Ancak şunu unutmayın her bölgenin şartları değişik olabilir.

müendizz, 7 yıl önce

tatargoktug
Aday Memur
19 Haziran 2017 22:51

Çok sagolun hocam bilgileriniz için.

suayip1905, 7 yıl önce

Bölge müdürlüklerine atananlar için süpriz olabilir. Mesela ben Sivasa atandım diye gelirsiniz sizi Erzincan, Suşehri, kangal, zara gibi şubelere gönderebilirler. Merkez ilde kalacaksınız diye bir şart yok

Buna hazırlıklı olun hayal kırıklığına uğramayın. Yapım ve üstyapıya atananlar artık hangi şantiyeye düşerse şans

İhlaler ttafik etüt proje arge trafik kamulaştırma gibi birimlere atananlar merkez ilde kalırlar. İşleri olunca şantiyeye çıkarlar. Ancak yapım ve üstyapı için işler biraz daha katmaşık. Yakın şantiyeye gönderilirseniz sorun yok. Ancak ben ilk atandığımda Erzincan'a gönderildim ve biraz şaşırmıştım. Hafta sonları dahil 5gün şantiyede kalıyordum. Hafta içi izin kullanıyordum. Ancak şunu unutmayın her bölgenin şartları değişik olabilir.

Müheendis
Aday Memur
19 Haziran 2017 23:12

Malatya'da ikamet edip evine polis gelen varmı?

svseem
Aday Memur
19 Haziran 2017 23:15

hocam ben eem olarak sivasa atandım.bu şubelere gönderilme durumu eemler içinde geçerli mi? ben genelde inşaat mühendisleri için diye duymuştum.

suayip1905, 7 yıl önce

Toplam 848 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi