Editörler : Pangaea
«67891011121314151617»

mervekbb
Aday Memur
14 Haziran 2017 15:33

Ben de bilgisayar mühendisiyim.Beni de arayan soran olmadı da o yüzden merak ettim.Dediklerigibi toplu başlatma gibi bir durum yok o zaman.Tekrar hayırlı olsun hocam

mhaf, 7 yıl önce

polis beni de aramadı. sabah emniyeti aradım, soruşturmanız tamamlandı kuruma gönderildi dediler, sonra da kgm den aramadılar bugün. Polise "beni arayan soran olmadı" dedim, sizin haberiniz olmadan komşularınıza filan sormuşlardır dedi. Bilg. mühendisiyim

Qmystery
Aday Memur
14 Haziran 2017 15:46

Hocam hayırlı uğurlu olsun darısı bize olsun. ikametiniz neresi. Epey hızlı olmuş.

mhaf, 7 yıl önce

Arkadaşlar ben ankara-taşra'ya atanmıştım. bugün aradılar, tebligat göndereceğiz, bayramdan sonra başlarsınız dediler.

Mühendis1111
Kapalı
14 Haziran 2017 15:59

ya hocam ben 2 gün önce aradım bana adam guvenlik sorusturmaları dahi gelmedi dedi

bugunde sız bunu yazdıktan sonra arkadasım aradı adam yok öyle bir şey yıne guvenlık sorusturmaları gelmediki bize dedi ki bu arkdasımda 15 mayısta verdı ve evıne polıs mayısın sonu gibi geldi yanı en hızlı bıtenlerden birisi sanırım

onuda geçtim her aradıgımda 1 kısının bıle guvenlık sorusturması gelmedi diyolar herhangi birisinin yani

Mühendis1111
Kapalı
14 Haziran 2017 16:02

hocam bana neden ve arkdasıma neden böyle dediler millet aramasın diye mi acaba adam ısrarla güvenlık sorusturmalarınız gelmedi diyor bu arada ben de adanadayım 15 ınde teslım ettım

mhaf, 7 yıl önce

Arkadaşlar ben ankara-taşra'ya atanmıştım. bugün aradılar, tebligat göndereceğiz, bayramdan sonra başlarsınız dediler.

Mühendis1111
Kapalı
14 Haziran 2017 16:08

şimdi yine aradım :) adam yok öyle sey dedı baska bır seyı aradım 2 hafta ıcınde hazırlanır sıze haber verılır dedı teblıgat yollıcakmışsınız dedim yok dedi

:) nasıl oluyor bu anlamadım gitti.

Mühendis1111, 7 yıl önce

hocam bana neden ve arkdasıma neden böyle dediler millet aramasın diye mi acaba adam ısrarla güvenlık sorusturmalarınız gelmedi diyor bu arada ben de adanadayım 15 ınde teslım ettım

Mühendis1111
Kapalı
14 Haziran 2017 16:13

neyse er geç ararlar :D ben artık bu baslıga pek girmiyeyım stres oluyorum ..

herkese kolay gelsin.

mcan89
Kapalı
14 Haziran 2017 16:21

Merhaba arkadaşlar. Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğünü aradım ben de. 7 Haziran'da belgelerim ellerine ulaşmış. Bir sıkıntı çıkmazsa bir aylık sürede belgeleri teslim ediyoruz dediler. Yani belgeleri takribi bayram sonu gibi KGM'ye teslim edecekler gibi duruyor. Ben Eylül diye bekliyordum ama sanırım Ağustos başı gibi başlarız bir aksilik çıkmazsa. Herkese hayırlı olsun.

mhaf
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:24

Hocam benim ikametgah Bayburt o yüzden hızlı olmuş olabilir, bide ankara-tasra ya atanan başka arkadaşlari da aramışlar. Sanırım bölgeden bölgeye degisiyor.

Mühendis1111, 7 yıl önce

şimdi yine aradım :) adam yok öyle sey dedı baska bır seyı aradım 2 hafta ıcınde hazırlanır sıze haber verılır dedı teblıgat yollıcakmışsınız dedim yok dedi

:) nasıl oluyor bu anlamadım gitti.

Mühendis1111
Kapalı
14 Haziran 2017 16:27

hocam sonucta genel merkezdeki ınsan kaynakları gelenleri aramıyormu ki

hayırlı olsun hocammm

benim anlamlandıramadığım insan kaynaklarının daha gelmedi demesi kimseyi aramadık demesi yoksa doğrudur sizinki hemen gitmiş olabilir .

mhaf, 7 yıl önce

Hocam benim ikametgah Bayburt o yüzden hızlı olmuş olabilir, bide ankara-tasra ya atanan başka arkadaşlari da aramışlar. Sanırım bölgeden bölgeye degisiyor.

Mühendis1111
Kapalı
14 Haziran 2017 16:29

kimseyi aramaktan kastım tebligat yollayacağız gelin başlayın tarzında bir konuşma yani

neyse atanan arkadaşlara tekrardan hayırlı olsun..

Mühendis1111, 7 yıl önce

hocam sonucta genel merkezdeki ınsan kaynakları gelenleri aramıyormu ki

hayırlı olsun hocammm

benim anlamlandıramadığım insan kaynaklarının daha gelmedi demesi kimseyi aramadık demesi yoksa doğrudur sizinki hemen gitmiş olabilir .

tatargoktug
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:32

Eve tebligat olayı kalkmıştı sanki. Sözleşmeyi mi kast etmişler acaba.

Mühendis1111, 7 yıl önce

kimseyi aramaktan kastım tebligat yollayacağız gelin başlayın tarzında bir konuşma yani

neyse atanan arkadaşlara tekrardan hayırlı olsun..

mhaf
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:32

Hocam size tavsiyem atandığınız bölge müdürlüklerini arayın. Az önce tekrar aradım bölge müdürlüğünü isim üzerinden kontrol ettirdim, atamanız tamamlandı, size tebligat gelecek, bayramdan sonrada başlarsınız dediler.

mhaf
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:34

Bana söylenenleri aynen aktardım. Posta yoluyla ikametgah adresinize tebligat gelecek dediler

Mühendis1111
Kapalı
14 Haziran 2017 16:39

Hocam ben ankara genel mudurlugune atandim merkeze zaten aradigim yer orasi personel dairesini ariyorum.

mhaf, 7 yıl önce

Hocam size tavsiyem atandığınız bölge müdürlüklerini arayın. Az önce tekrar aradım bölge müdürlüğünü isim üzerinden kontrol ettirdim, atamanız tamamlandı, size tebligat gelecek, bayramdan sonrada başlarsınız dediler.

mhaf
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:44

hocam merkeze atanmış olan bir kaç kişi daha gördüm onlara da henüz bir şey gelmemiş. ben ankara-taşraya atandım sabahta ankara 4.bölge müdürlüğünden aradılar yani merkezden değil. atamanız nereyse oradan arıyorlar

Mühendis1111, 7 yıl önce

Hocam ben ankara genel mudurlugune atandim merkeze zaten aradigim yer orasi personel dairesini ariyorum.

Mühendis1111
Kapalı
14 Haziran 2017 16:46

Anladim hocam sagolunnn

tatargoktug
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:47

Şimdi konyadan aradılar beni de. Cv ve ikamet istediler

mhaf
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:51

hayırlı olsun hocam. cv neden istiyorlar ki acaba ? o bölgenin özel şartı mı vardı ?

tatargoktug, 7 yıl önce

tatargoktug
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:51

Birim yerleştirmesi yapacağız cvnize göre dediler.

Bayramdan önce olabilir mi dedim. Elimizden geleni yapıyoruz. Yanlış yönlendirmek istemem dediler

tatargoktug, 7 yıl önce

redtoflash
Aday Memur
14 Haziran 2017 16:52

Kgm mi aradı sizi?

tatargoktug, 7 yıl önce

Toplam 848 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük