Editörler : ayşegül bgm
10 Haziran 2017 22:53

İstanbul bilgisi olanlar

Arkadaslar bilgisi olan birileri yardımcı olabilir mi gercekten bi bilgim yok ve yorumlara ihtiyacım var.Yardımcı olabilecekler varsa çok sevinirim.Bu eah lar nasıldır hem semt hem maaş olarak belki daha önce çalışmış olanlar veya ugrayanlar vardır.Benim gibi bilgisi olmayanlara da faydası olur .Simdiden çok teşekkür ederim.

Sancaktepe eah

Şişli Hamidiye Etfal

Abdulhamithan eah

Yedikule göğüs eah

Kartal Lütfi Kırdar eah

Istanbul eah

Dr siyami ersek

Haydarpaşa Numune

Ümraniye eah

Bakırköy Bağcılar

Dr sadi konuk

Mazhar osman

Gaziosmanpaşa taksim eah

Okmeydanı eah

Mehmet Akif Ersoy eah

Göztepe eah

Pendik eah

odyom215
Aday Memur
10 Haziran 2017 22:58

++

Fnhf
Şef
11 Haziran 2017 11:12

İstanbulda doğdum büyüdüm başka da bi yerdeyaşamadım zaten. Şahsen cesaretim olsa durmaz giderim burdan. Hastaneleri soruyorsunuz tek tek. Farklı hastanelerde çalışan arkadaşlarım var ve hep aynı şikayetler. Çünkü hep aynı çalışma koşulları aynı yoğunluk. İstanbul sürgün yeri bizim sektörde. Hastaneler gerçekten çok yoğun. Onu geçtim, fazla kalabalık ve kaotik bir şehir. Bunun getirdiği stres var herkeste. Sabahotobüse binersiniz ve insanların yüzünden gerginlik akar. İstanbul böyle bir şehir. Kim kime dum duma. Yalnızsınız bu şehirde her anlamda. Evet atanmak için bekliyoruz hepimiz artık yorulduk ama bir yere hayat kurmaya gideceğiz malum 6 yıl az değil. İyi düşünmek lazım.

01hems
Aday Memur
11 Haziran 2017 13:33

Teşekkür ederim kardeşim.El mahkum yazicaz işsizlikte zor...Kötünün iyisi olsun diye uğraşıyorum.

Fnhf, 7 yıl önce

İstanbulda doğdum büyüdüm başka da bi yerdeyaşamadım zaten. Şahsen cesaretim olsa durmaz giderim burdan. Hastaneleri soruyorsunuz tek tek. Farklı hastanelerde çalışan arkadaşlarım var ve hep aynı şikayetler. Çünkü hep aynı çalışma koşulları aynı yoğunluk. İstanbul sürgün yeri bizim sektörde. Hastaneler gerçekten çok yoğun. Onu geçtim, fazla kalabalık ve kaotik bir şehir. Bunun getirdiği stres var herkeste. Sabahotobüse binersiniz ve insanların yüzünden gerginlik akar. İstanbul böyle bir şehir. Kim kime dum duma. Yalnızsınız bu şehirde her anlamda. Evet atanmak için bekliyoruz hepimiz artık yorulduk ama bir yere hayat kurmaya gideceğiz malum 6 yıl az değil. İyi düşünmek lazım.

01hems
Aday Memur
11 Haziran 2017 14:38

Guncelll

01hems
Aday Memur
12 Haziran 2017 20:29

Arkadaşlar son güne giriyoruz şu mübarek ramazan ayında yardımcı olsakkkkk :((((((((

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi