Editörler : nayzen
11 Haziran 2017 14:56   

Kapalı
Emniyetten geçen gih çiler

arkadaşlar su an polısım saglık sebeplerıyle gıh e gecmek uzereyım. aslında polıslıkten nefret ederdım ama nolduysa son zamanlarda sevmeye basladım. ama bı yandan da memleketımde aılemle arkadaslarımla duzenlı bı ıs hayatı da ayrıca cezbedıyo benı. cok buyuk ıkılemde kaldım. Su mubarek gunde gıh olan arkadaslar fıkırlerınızı tecrubelerınız paylasırsanız cok makbule gecer.

gıh nasıldır, memnun musunuz, pısman oldunuz mu, artıları eksılerı nelerdır

14 Haziran 2017 03:11

edebi_kisilik
Kapalı

arkadaş okuyanlar içinde hiç mi gih çi yok bu nasıl vicdan ya yardıma bile tenezzül etmemek nedir

14 Haziran 2017 03:59

Efekan79
Kapalı

Devrem ben de polisken gihe geçtim sadece 10 ay çalıştım. Eğer sagligin cok kotu değilse geçme derim.Gih olunca sekiz beş calışırsın ama sürekli aynı masada bana göre değildi. Maaş faktörü de var.

14 Haziran 2017 09:22

efebozkurt
Aday Memur

ben 3 yıl once gectim memleketime, soyle soylım maddi olarak bekar 2500 tl yeter diyosan, neyin var yok herseyi yap gecmek için . o kadar diyom yani

14 Haziran 2017 14:24

edebi_kisilik
Kapalı

Devrem ben de polisken gihe geçtim sadece 10 ay çalıştım. Eğer sagligin cok kotu değilse geçme derim.Gih olunca sekiz beş calışırsın ama sürekli aynı masada bana göre değildi. Maaş faktörü de var.

Efekan79, 2 yıl önce - Alıntıya git

devrem 10 ay sonra naptın istifa mı ettın. yanı tek sorun sıkıcı olması mı

14 Haziran 2017 14:25

edebi_kisilik
Kapalı

ben 3 yıl once gectim memleketime, soyle soylım maddi olarak bekar 2500 tl yeter diyosan, neyin var yok herseyi yap gecmek için . o kadar diyom yani

efebozkurt, 2 yıl önce - Alıntıya git

polisliği özlüyor musun pekı devrem, hiç keşke dedıgın oldu mu. bırde bu gih in maddiyat dısında kötu bı yanı yok mu

14 Haziran 2017 14:41

Efekan79
Kapalı

Gih olarak başladım ikinci gün keşke dedim.

14 Haziran 2017 14:43

Efekan79
Kapalı

Olmaz mı kendi kurumunda el gibisin sadece rahatlık istiyorsan iyi ama yine aynı müdürle amirle muhatap oluyorsun.

14 Haziran 2017 18:09

edebi_kisilik
Kapalı

Olmaz mı kendi kurumunda el gibisin sadece rahatlık istiyorsan iyi ama yine aynı müdürle amirle muhatap oluyorsun.

Efekan79, 2 yıl önce - Alıntıya git

saol devrem Allah razı olsun bılgılendırdıgın ıcın. Şu mubarek gunde gonlune gore versın rabbım

14 Haziran 2017 19:09

Efekan79
Kapalı

Amin cümlemizin lafimi olur hayırlısı olsun hakkinizda

15 Haziran 2017 10:18

efebozkurt
Aday Memur

polisliği özlüyor musun pekı devrem, hiç keşke dedıgın oldu mu. bırde bu gih in maddiyat dısında kötu bı yanı yok mu

edebi_kisilik, 2 yıl önce - Alıntıya git

neyini ozlucem ucu acık 12-12 calısmayımı , ek görevlerimi, tek yıldızın bile babandan cok krallıgını mı, sen bu soruları soruyosan gecme kardesim

15 Haziran 2017 15:04

edebi_kisilik
Kapalı

neyini ozlucem ucu acık 12-12 calısmayımı , ek görevlerimi, tek yıldızın bile babandan cok krallıgını mı, sen bu soruları soruyosan gecme kardesim

efebozkurt, 2 yıl önce - Alıntıya git

daha sakin cvplayabılırsın kardeş, dinozorların ıstıfa edecem dıyen polıslere verdıgı gıbı cevaplar verıyosun

19 Temmuz 2017 00:35

besyolu68
Memur

Bende öğretmenim.emniyette gih memurluğuna geçmek istiyorum.ne yapmam gerekir.lütfen bilgisi olan yardımcı olsun.

23 Temmuz 2017 14:46

alperen0609
Aday Memur

Saglik sartlarindan dolayi mi gectiniz gih e bendede diyabet ve bagli hastaliklar varda bilgilendirirseniz tesekkur ederim

18 Nisan 2018 10:01

efe0912
Memur

.

Toplam 14 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?