Editörler : Pangaea

ali çankaya
Daire Başkanı
12 Haziran 2017 14:23

geçen yıl o kadar iyi netlere o kadar düşük puanlar geldi ki bu durum insanları öğrenilmiş bir çaresizliği sürükledi, ayrıca mülakat süreci 6 yıllık zorunlu görev cazibeyi azaltan diğer sebepler oldu. ben yıllardır buradayım en kötü alımların olduğu zamanda bile bu kadar sessiz bir forum yılı yaşamadım. Herşey için hayırlısı diyelim.

Companero004
Aday Memur
12 Haziran 2017 14:56

Amin hocam amin. Bekleyip dua etmekten başka yapacak bişey yok.

ali çankaya, 7 yıl önce

geçen yıl o kadar iyi netlere o kadar düşük puanlar geldi ki bu durum insanları öğrenilmiş bir çaresizliği sürükledi, ayrıca mülakat süreci 6 yıllık zorunlu görev cazibeyi azaltan diğer sebepler oldu. ben yıllardır buradayım en kötü alımların olduğu zamanda bile bu kadar sessiz bir forum yılı yaşamadım. Herşey için hayırlısı diyelim.

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 15:18

2019 sebebiyle bi kıpırdanma olur mu görücez artık :)

Companero004, 7 yıl önce

Seçim var atama var... seçim yok atama yok... fazla sözede gerek yok

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 15:23

Valla hocam ben 2010 mezunuyum ve bu zamana kadar hep farklı sektörlerde çalıştım. Kendi mesleğimi yapıyım dedim ilk defa KPSSye hazırlandık tam da dönemine denk geldi:/ mülakatlar atama azlığı 6 yıl sözleşme vs:/ ama özel sektörden sonra keşke bir atansam neresi olursa olsun Allah biliyor ya gıkım çıkmaz. Maddiyat bir yere kadar insanın kendi ve sevdiği mesleği yapması gibisi yok...

ali çankaya, 7 yıl önce

ali çankaya
Daire Başkanı
12 Haziran 2017 15:27

işte olay bu zaten sevdiği ve eğitimini aldığı mesleği yapmak. bende şuan kamuda görevliyim çok şükür halime asla şikayet etmedim. etmemde aldığımdan da yaptığımda da razıyım fakat daha verimli olacağım ve severek yapacağım meslek öğretmenlik olana kadar da peşini bırakmayacağım.

Çıkılaps, 7 yıl önce

Valla hocam ben 2010 mezunuyum ve bu zamana kadar hep farklı sektörlerde çalıştım. Kendi mesleğimi yapıyım dedim ilk defa KPSSye hazırlandık tam da dönemine denk geldi:/ mülakatlar atama azlığı 6 yıl sözleşme vs:/ ama özel sektörden sonra keşke bir atansam neresi olursa olsun Allah biliyor ya gıkım çıkmaz. Maddiyat bir yere kadar insanın kendi ve sevdiği mesleği yapması gibisi yok...

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 15:32

Hocam burada bazı yorumlarda görüyoruz maddiyat rahatlık vs için isteniyor gibi bir algı var. Özel sektörde de farklı bir iş kolunda da kazanıyor insan ki bende kazandım. Bu tamamen sizin de demiş olduğunuz gibi sevdiği istediği ve eğitimini aldığı (çalış çabala ünv bitir vs) mesleği yapmakla ilgili. Neden böyle bir etiket yapışıyor anlamak güç.

ali çankaya, 7 yıl önce

işte olay bu zaten sevdiği ve eğitimini aldığı mesleği yapmak. bende şuan kamuda görevliyim çok şükür halime asla şikayet etmedim. etmemde aldığımdan da yaptığımda da razıyım fakat daha verimli olacağım ve severek yapacağım meslek öğretmenlik olana kadar da peşini bırakmayacağım.

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 15:35

Ha şöyle de bir durum var aslında rahatlıksa rahatlık ki sonuçta ben bu meslek için gereken herşeyi yapmışım ve diplomam var. Ben bunu hakediyorum Zaten..

Basketbolcu13
Aday Memur
12 Haziran 2017 20:18

Ben Beden Eğitimi Öğretmenligi mezunuyum formasyonsuz 2013 mezunuyum.bu zamana kadar özel de dahil heryerde calistim hersene kpss ye girdim gecen sene vatani görevimi bitirip bu sene ders çalıştım gece gündüz kendi meslegimi yapmak istiyorum çok mu şey istiyorum ?

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 21:13

Budur hocam.. ama işte onu da zor bela yapmaya çalışıyoruz..

Basketbolcu13, 7 yıl önce

Ben Beden Eğitimi Öğretmenligi mezunuyum formasyonsuz 2013 mezunuyum.bu zamana kadar özel de dahil heryerde calistim hersene kpss ye girdim gecen sene vatani görevimi bitirip bu sene ders çalıştım gece gündüz kendi meslegimi yapmak istiyorum çok mu şey istiyorum ?

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi