Editörler : F16 Gökçen
«34567891011121314»
29 Haziran 2017 19:18

Ben de olumlu dönüş aldım. Video kayıt aşamasında sorular nasıl oluyor acaba ?

k.kaplann
Kapalı
29 Haziran 2017 20:17

açıkcası bende öyle düşünüyorum. ilanda yanlış hatırlamıyorsam genel yetenek sınavı daha sonra ingilizce sınavı yazıyordu. ama şimdi online mülakat diyor. ben garanti emeklilik için online mülakata girmiştim ingilizce yoktu ama.

loadmaster, 7 yıl önce

Bu aşamanın hem adayın diksiyonunu ölçmek hem de İngilizce yeterliliğini değerlendirmek için yapılabileceğini düşünüyorum. Mailde İngilizceye dair herhangi birşey göremedim. İlandaki aşamaları hatırlayan var mı?

loadmaster
Aday Memur
30 Haziran 2017 18:39

Dostlar sınava giren var mı? Ne tarz sorular soruluyor bir aydınlanma yaşasak fena olmaz aslında :)

idari.ördek
Aday Memur
01 Temmuz 2017 11:02

Nasıl geçti video mülakatınız ? Sizce elenen olur mu bu süreçte

mustafa2024
Aday Memur
01 Temmuz 2017 15:19

Giren kişiler allah rızası için biraz tüyo verebilir mi

Bmbmbm11
Kapalı
02 Temmuz 2017 17:08

Merhaba, girenler oldu mu ne tarz sorular var acaba

rlacin
Aday Memur
02 Temmuz 2017 17:19

bu kadar kişi geçmişiz fukara edebiyatı yapacağınıza girin cevaplayın görün işte. gördüğünüz üzere kaydı tamamlayanlar cevap vermiyor, gece cevaplayınca yazarım çok istiyorsanız

loadmaster
Aday Memur
02 Temmuz 2017 18:19

Selamlar dostlar. Sınav 3 sorudan oluşuyor. 3ü de İngilizce, soru geldikten sonra düşünme aşamanız oluyor, video kaydına direk başlamıyosunuz. İstediğiniz an kaydı başlatıp bitirebilirsiniz. Tavsiyem internet hızı yüksek bir bilgisayarda girin;) Başarılar.

nzblgb
Aday Memur
02 Temmuz 2017 20:30

Merhabalar ben de sinava baktim internet baglantim sebebiyle sorun yasadim ve kayit yapamadan sayfam kapandi sadece ilk soruyi gorebildim ve ingilizce oldugunu soyleyebilirim herkese kolay gelsin basarilar

loadmaster
Aday Memur
02 Temmuz 2017 21:23

Dostum keşke tekrar deneseydin mailden bağlantıya tıklaman belki sonuç verirdi.

nzblgb
Aday Memur
02 Temmuz 2017 21:32

yarın sabah tekrar denemeyi dusunuyorum hayirlisi olsun diyelim ancak sizin de dediginiz gibi internet hizi iyi olacak sekilde baglanabilirse herkes iyi olur

kitimo
Aday Memur
02 Temmuz 2017 21:36

Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. Mülakatı ingilizcesi iyi olmayan biri yapabilir mi yoksa hiç rezil olmaya gerek yok mu dersin?

loadmaster, 7 yıl önce

Selamlar dostlar. Sınav 3 sorudan oluşuyor. 3ü de İngilizce, soru geldikten sonra düşünme aşamanız oluyor, video kaydına direk başlamıyosunuz. İstediğiniz an kaydı başlatıp bitirebilirsiniz. Tavsiyem internet hızı yüksek bir bilgisayarda girin;) Başarılar.

loadmaster
Aday Memur
02 Temmuz 2017 21:48

Rica ederim. Speakingi iyi olan birisi zorlanmaz. Ancak iyi olmayan birisi de cümle kalıplarını güzel kullanarak cevap verebilir. Soruyu düşünmek için süren oluyor, o sırada aklına gelenleri kullan irsin, bence gir derim dostum :) umarım ben de geçerim maalesef ben de çok güzel cevaplar veremedim

kitimo, 7 yıl önce

Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. Mülakatı ingilizcesi iyi olmayan biri yapabilir mi yoksa hiç rezil olmaya gerek yok mu dersin?

hasakıllıbıdık
Aday Memur
03 Temmuz 2017 12:58

merhaba sınav soruları hakkında bilgi verebilir misiniz, lütfen?

kitimo
Aday Memur
03 Temmuz 2017 15:03

Mülakatı yeni tamamladım arkadaşlar. İngilizce ve üç soru soruluyor. Bu aşamada soruların ne olduğunu söylemem pek etik olmaz ama mülakattan sonra tartışılabilecek sorular. Üç soruya verdiğim cevap toplamda 1 dakikayı geçmez. İngilizcem orta seviyeye yakın ama müffetiş olmak için gerçekten iyi bir ingilizce seviyesi şart. Ben olumsuz dönüş almayı bekliyorum aksi çok büyük bir süpriz olur. Herkese iş hayatında bol şans dilerim.

mustafa2024
Aday Memur
03 Temmuz 2017 15:27

tek kayıt hakkım olduğunu bilmiyordum o çok kötü oldu

camelbro
Aday Memur
03 Temmuz 2017 15:41

tek kayıt hakkı yoktu

mustafa2024, 7 yıl önce

tek kayıt hakkım olduğunu bilmiyordum o çok kötü oldu

Bmbmbm11
Kapalı
03 Temmuz 2017 16:01

Ben ingilizce bolum okudum ve ben de yaparken sure konusunda zorlandim cunku cok uzun cevaplar verilecek sorular degildi bence

Cykablyat
Aday Memur
03 Temmuz 2017 17:34

Ben sanirsam teknik bir arizadan ötürü soru surelerini goremedim sureler kac dakika idi ?

nzblgb
Aday Memur
03 Temmuz 2017 18:29

Merhaba arkadaslar az once sinavi yaptik sorular cok zor degildi ve speaking konusunda kendine guvenen herkesin cokrahat yapabilicegine inaniyorum acikcasi ben cumlelerimi toparlamakta sorun yasadim her soru icin pek cok kez kayit yapmak zorunda kaldim en son dayanamadim artik yolladim bitti benim olumsuz donus olacagini dusunuyorum umarim sizler iyi sonuclar alirsiniz

Toplam 368 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi