Editörler : Mehmet Balci
12 Nisan 2021 12:13

müddei hususi
Aday Memur

İşletme mezunlarına yönelik bir sınavdı genel olarak. Genel iktisat muhasebe bilgisi tamam da iibf hukuk mezunu herkesten pazarlama, bankacılıkla ilgili teknik bilgiler, istatistik bilmesinin beklenmesi enteresan.

12 Nisan 2021 13:01

Merifu
Aday Memur

İşletme mezunlarına yönelik bir sınavdı genel olarak. Genel iktisat muhasebe bilgisi tamam da iibf hukuk mezunu herkesten pazarlama, bankacılıkla ilgili teknik bilgiler, istatistik bilmesinin beklenmesi enteresan.

müddei hususi, 6 gün önce - Alıntıya git
Kesinlikle katılıyorum.
15 Nisan 2021 15:05

Salkkedi

Sınavdan olumlu dönüş alan var mı?

15 Nisan 2021 15:08

Salkkedi

Tahminen kaç gün içerisinde geri dönüş yaparlar?

16 Nisan 2021 18:48

müddei hususi
Aday Memur

Bilim sınavım kötü geçmişti ama olumlu değerlendirilmiş İngilizce sınavı göndermişler

16 Nisan 2021 18:49

Furkan Durmaz
Aday Memur

Bende mail aldım ingilizce sınavı için.

16 Nisan 2021 19:27

Merifu
Aday Memur
Arkadaşlar ingilizce sınavından sonra diğer aşamalar nedir bilen varsa aydınlatabilir mi rica etsem
16 Nisan 2021 19:57

Furkan Durmaz
Aday Memur

Birebir mülakata var ing sınavından sonra . Birebiri geçende yönetici mülakatına kalır ve teklif alr

16 Nisan 2021 22:02

Mufadayi
Aday Memur
Olumsuz mail alan var mı?
17 Nisan 2021 00:23

Merifu
Aday Memur

Birebir mülakata var ing sınavından sonra . Birebiri geçende yönetici mülakatına kalır ve teklif alr

Furkan Durmaz, 2 gün önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim hocam
17 Nisan 2021 17:46

visnesuyu
Aday Memur

İngilizce sınav yazılı mi sözlü mü olacak? Birde acaba sınava girilen tarihin sırasına göre mi dönüş yapılıyor. Ben olumlu olumsuz bir dönüş almadım. Sınava son gün katılmıştım.

17 Nisan 2021 19:35

Mufadayi
Aday Memur

İngilizce sınav yazılı mi sözlü mü olacak? Birde acaba sınava girilen tarihin sırasına göre mi dönüş yapılıyor. Ben olumlu olumsuz bir dönüş almadım. Sınava son gün katılmıştım.

visnesuyu, Dün - Alıntıya git
Hocam sınava son gün katılan bir arkadaşım olumlu mail aldı. Ben de son gün girmiştim ama olumlu olumsuz mail gelmedi.
17 Nisan 2021 19:56

visnesuyu
Aday Memur

Hocam inşallah bize de olumlu dönüş yaparlar. Size dönüş olursa bize bilgilendirme yapın lütfen.

17 Nisan 2021 20:16

visnesuyu
Aday Memur
Hocam sınava son gün katılan bir arkadaşım olumlu mail aldı. Ben de son gün girmiştim ama olumlu olumsuz mail gelmedi.
Mufadayi, Dün - Alıntıya git

hoam isminizin baş harfi ne? arkadaşınızın baş harfi ne? acaba alfabetik olarak mı yolluyorlar.

Toplam 214 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?