Editörler : Pangaea
15 Haziran 2017 01:36

Yazılımda türkçe kaynak sıkıntısı

Herkese merhaba... daha önce hazırlamakta oldugum Türkçe X - Code 8 ve Swift 3 dersleri serisi için burada konu başlığı açmıştım .. sağolsun memurlar.net yetkililerimiz bu girişimi mi reklam olarak değerlendirerek Yayından kaldırmışlar. Sevgili Memurlar.net yetkilileri sadece şunu bilmenizi istiyorum Ingilizceniz yok ise parasını veriyimde şu x code u öğreneyim diyebileceğiniz güncel bilgiler içeren bir ders programı dahi yok iken. "Bilgiyi kendime saklayım aman kendime rakip çıkmasın" mantıgında uzak şekilde .sırf Türkiyede yazlımın gelişmesine katkıda bulunmak maksadı ile hazırlanan maddi getiriden uzak ve ciddi emek sarf edilerek hazırlanan bu derslere Köstek olmak yerine desteginizi beklerdim...

mühendis arkadaşlarım malum nedenden dolayı link paylaşamıyorum

Ios uygulama konusunda Türkçe kaynak arayorsanız yada arayan insanların bu ders serisine ulaşmasına yardımcı olmak isterseniz Youtube kanalımın adi Turker Bilge ...

Saygılarımla Türker Bilge Güney

bilge biri
Aday Memur
16 Haziran 2017 17:58

yaptınız çok önemli gerçekten teşekkürler...

bilge biri
Aday Memur
16 Haziran 2017 17:59

bilge biri
Aday Memur
16 Haziran 2017 18:02

batuhangiray
Aday Memur
18 Haziran 2017 00:00

destek için sagolun

cenkaverim
Aday Memur
18 Haziran 2017 22:31

keske herkes sizin gibi tecrubesini paylassa .cok guzel bir calisma olmus tesekurler.

tatlısusazanı
Aday Memur
25 Haziran 2017 02:23

Cok guzel bir çalışma. Tüm mühendis arkadaşları bu tur çalışmalar yapmaya davet ediyorum

batuhangiray
Aday Memur
05 Kasım 2017 00:43

teşekkür ederim

tatlısusazanı, 7 yıl önce

Cok guzel bir çalışma. Tüm mühendis arkadaşları bu tur çalışmalar yapmaya davet ediyorum

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi