Editörler :
24 Eylül 2018 10:04

sonadanali
Aday Memur

tam çöküş içinde olan vatandaş hangi inanca sahipsen itopyadan çıkabilirsin sabah oldu.ataistlik her şeyde olmaz.

herşeyde delil belge arayıp duruyorsun burnunun önünü görmeye başlamak senin için en iyi yaşam kazancı olur.kullandığın yağları fazla kaçırıyorsun az al bence.Ve inanmadığn değilde inandığın şeylerin yarattığı omega yağlarını kullan.ALLAH'ın yarattığı omegalar sana göre fazla olabilir.

Beslenme-Uzmanı, 5 ay önce - Alıntıya git

yahu yazdığın cümlelerin anlam bozukluğundan tut, kelime hatalarına yazım yanlışlarına kadar hikayesin, bu çapta bir insan sizi değil cebinizi düşünür, sattığın ürünleri sende mi denediler hayırdır başgan :D

26 Eylül 2018 18:04

mervee89
Aday Memur

Eczacı ve doktorlar ocean plus öneriyor bende araştırdım diğer ürünlerden çok farklı ben memnunum deneyebilirsin

05 Ekim 2018 19:10

black_hawk
Aday Memur

son yıllarda çocuklarda omega 3 kullanımının kıkırdakları erken kapatıp, boy uzamasını erken bitirdiğinde dair yayınlar çıkmaya başladı... Hekiminiz önermedikçe lütfen çocuklarınıza omega 3 başlamayın...

10 Ekim 2018 16:54

hnfckm
Aday Memur

Beslenme uzmanı denen şarlatanı dikkate almayınız, hatta editöresik

10 Ekim 2018 16:57

hnfckm
Aday Memur

Beslenme uzmanını editöre şikayet ediniz... Msj eksik çıktı:)

12 Ekim 2018 01:54

elifdaireci
Aday Memur
Benim doktorum omega royal i önerdi. 3 aydın kullanıyorum Ama Pek bi bilgim de Yok hakkında kullanan var mı acaba?
13 Ekim 2018 13:08

kutlay7
Daire Başkanı

Beyin icin Omega-3 u ceviz,semiz otu vs..yiyerek karsilayamazsiniz. Cocuga haftada 1 cuval ceviz yedirmeniz lazim. Balik yedireceksiniz veya takviye.

Melik Duyarin balik yagi yazilarini mutlaka okuyun. Kendisi Dunya Beyin Sampiyonudur.

Onun balik yagini ve Moller's i oneririm. Evet ocean da iyi sayilir. Epa dha oranlarini gramajina bolerek hesaplayin alin. Bi dedigim markalar pahali ama gramaja kaliteye vurdugunuzda onlardan daha hesapli.

Toplam 47 mesaj

ANKET
Sizce Devlet memurlarının işyerinde kahvaltı yapması yasaklanmalı mı?