İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han

18 Haziran 2017 11:50

Sgk personeli varmı açıkta olan

11 ay oldu halen açıktayım. Benim gibi açıkta olan SGK personeli varmı aramızda arkadaşlar? Varsa eğer herhangi bir duyum, haber aldınızmı iade ile ilgili? Teşekkürler.

selomen37
Şef
18 Haziran 2017 12:47

Bende sgk personeliydim ihraç oldum

Memurmemur000
Kapalı
19 Haziran 2017 11:59

Geçmiş olsun kardeşim inşallah tez zamanda iade olursun. Hiç yokmu Açıkta bekleyen sgk personeli koca forumda.

selomen37, 7 yıl önce

Bende sgk personeliydim ihraç oldum

prens_cole
Aday Memur
19 Haziran 2017 16:45

Biz Maliyecilerde 11 aydır açıktayız bekliyoruz kardeş.

Memurmemur000
Kapalı
19 Haziran 2017 17:01

Bir bigin varmı kardeşim daha ne kadar sürcek, ohal bitimine kadarmı bekletcekler vs

prens_cole, 7 yıl önce

Biz Maliyecilerde 11 aydır açıktayız bekliyoruz kardeş.

prens_cole
Aday Memur
19 Haziran 2017 17:18

Sizden peder pey iade yapıyorlar, geçen ay Denizli'de iade olan birini duydum SGK 'da, bizim Maliye'de toplu iade yapılıyor, üç ay önce oldu mesela toplu iade inşallah yakın zamanda hepimiz iade oluruz.

Memurmemur000
Kapalı
19 Haziran 2017 17:29

İnşallah kardeşim hepimiz iade oluruz bu çile biter. O duyduğun iade khk ile olanmı yoksa açıktan direk iademi

prens_cole, 7 yıl önce

Sizden peder pey iade yapıyorlar, geçen ay Denizli'de iade olan birini duydum SGK 'da, bizim Maliye'de toplu iade yapılıyor, üç ay önce oldu mesela toplu iade inşallah yakın zamanda hepimiz iade oluruz.

prens_cole
Aday Memur
19 Haziran 2017 19:57

Açıktan iade oldu. 10 aydır bekliyordu. Sizin kurum neredeyse her ayerde ara ara açıktan iade yapıyor.

Memurmemur000, 7 yıl önce

İnşallah kardeşim hepimiz iade oluruz bu çile biter. O duyduğun iade khk ile olanmı yoksa açıktan direk iademi

Memurmemur000
Kapalı
19 Haziran 2017 21:34

Çok teşekkür ederim prens. Bunları duymak iyi geliyor insana, umutlanıyor. Başka duyumu olan varsa yazsın arkadaşlar.. Teşekkürler..

prens_cole, 7 yıl önce

Açıktan iade oldu. 10 aydır bekliyordu. Sizin kurum neredeyse her ayerde ara ara açıktan iade yapıyor.

Memurmemur000
Kapalı
21 Haziran 2017 18:38

Açıkta olan başka SGK personeli var mı

Memurmemur000
Kapalı
22 Haziran 2017 12:05

Yakın zamanda Açıktan İade olan varsa nezaman iade olduğunu yazabilirmi. Biz Açıktakilere umut olur

Memurmemur000
Kapalı
23 Haziran 2017 12:31

Güncel

hakan19751975
Aday Memur
23 Haziran 2017 13:52

Var.özeline yazdım

Memurmemur000
Kapalı
23 Haziran 2017 14:28

Cevap attım kardeşim.

hakan19751975, 7 yıl önce

Var.özeline yazdım

ahmetarif.mg
Kapalı
24 Haziran 2017 23:47

07.02.2017 tarihinde GÜNEYDOĞU BELEDİYELERİNDE Belediyede kadrolu 25 yıllık işçi iken 677 sayılı khk gereği ismimiz khkda gecmese bile KADROLU İŞÇİLER OLARAK görevden uzaklaştırıldık yada askıya alındık.5 aydır ses seda yok.5 aydır maaşsız sgk yatırılmadan yaşıyoruz ya da yaşamaya calısışıyotuz.5 aydır sucumuz varsa iadam ettirin sucumuz yoksa iade edin.Ramazan bayramında cocuklarım ac kaldı susuz kaldı yardım edin artık ya ihraç edin ya iade edin ya da asın ama cocuklarıma cektirmeyin.25 yıllık belediyedeki kadrolu iş hayatım boyunca görevimi en iyi şekilde yerime getirdim.Sonuc görevden uzaklaştırmamı Ramazan bayramında bıze bayram yok maaş yok sgk yok yeter artık sonuclansın artık sucumuz yokken görevden uzaklaştrıldık.Bir müslüman yokmu konusacak Güneydoğu belediyelerinde calışan kadrolu işçiler olarak her calışan terorıst mi ekmek ve ailemizden başka bir derdimiz olmadı.Bir işçi hele 25 yıllık kadrolu belediye işçisi 25 yıldır terorıst damgası yememişse sucu yoktur.Sucu ailesne vatanına bağlı kalmaksa eger asın gitsin.Cunku ne yaşamanın ne ramazanın ne bayramın 5 aylık bu surecte bi yeri kalmadı artık eriyoruz artık.Kayyum atanmak demek adalet getirecek dedim her zmaan ama belediyede kadrolu işçi olarak görevden uzaklaştırılan kadrolu işçi olarak ne yzaıkkı adalet gelmedi.CUNKU 5 AYDIR ADALET GECİKMİSSE O ADALET DEĞİLDİR ZULUMDUR.SUCSUZ BİR KİŞİ YUZUNDEN 6 KİŞİNİN RIZKI CALINMAZ........

Memurmemur000
Kapalı
25 Haziran 2017 08:49

Kardeş anladık başlıkta açmışın böyle heryere yazman hoş değil hakka girme. Tek mağdur sen değilsin. Forumu inceleyen moderatör yokmu

ahmetarif.mg, 7 yıl önce

07.02.2017 tarihinde GÜNEYDOĞU BELEDİYELERİNDE Belediyede kadrolu 25 yıllık işçi iken 677 sayılı khk gereği ismimiz khkda gecmese bile KADROLU İŞÇİLER OLARAK görevden uzaklaştırıldık yada askıya alındık.5 aydır ses seda yok.5 aydır maaşsız sgk yatırılmadan yaşıyoruz ya da yaşamaya calısışıyotuz.5 aydır sucumuz varsa iadam ettirin sucumuz yoksa iade edin.Ramazan bayramında cocuklarım ac kaldı susuz kaldı yardım edin artık ya ihraç edin ya iade edin ya da asın ama cocuklarıma cektirmeyin.25 yıllık belediyedeki kadrolu iş hayatım boyunca görevimi en iyi şekilde yerime getirdim.Sonuc görevden uzaklaştırmamı Ramazan bayramında bıze bayram yok maaş yok sgk yok yeter artık sonuclansın artık sucumuz yokken görevden uzaklaştrıldık.Bir müslüman yokmu konusacak Güneydoğu belediyelerinde calışan kadrolu işçiler olarak her calışan terorıst mi ekmek ve ailemizden başka bir derdimiz olmadı.Bir işçi hele 25 yıllık kadrolu belediye işçisi 25 yıldır terorıst damgası yememişse sucu yoktur.Sucu ailesne vatanına bağlı kalmaksa eger asın gitsin.Cunku ne yaşamanın ne ramazanın ne bayramın 5 aylık bu surecte bi yeri kalmadı artık eriyoruz artık.Kayyum atanmak demek adalet getirecek dedim her zmaan ama belediyede kadrolu işçi olarak görevden uzaklaştırılan kadrolu işçi olarak ne yzaıkkı adalet gelmedi.CUNKU 5 AYDIR ADALET GECİKMİSSE O ADALET DEĞİLDİR ZULUMDUR.SUCSUZ BİR KİŞİ YUZUNDEN 6 KİŞİNİN RIZKI CALINMAZ........

ahmetarif.mg
Kapalı
25 Haziran 2017 10:31

kardeş moderator takmıyor kimse takmıyor Allah sonumuzu hayır etsın

Memurmemur000, 7 yıl önce

Kardeş anladık başlıkta açmışın böyle heryere yazman hoş değil hakka girme. Tek mağdur sen değilsin. Forumu inceleyen moderatör yokmu

Memurmemur000
Kapalı
30 Haziran 2017 15:43

Güncel

selomen37
Şef
30 Haziran 2017 17:37

Sizin il neresi

Memurmemur000
Kapalı
01 Temmuz 2017 11:45

07 sizdemi açıktasınız. Hangi il kaç ay oldu