Editörler : "eskiyara"Pangaea

kolomucc
Aday Memur
08 Eylül 2017 23:46

Re sen de il dışına da atanabiliriz hocam. Puan üstünlüğüne göre önce il içinde açık olan okullara , eğer açık yoksa herhangi bir ilin herhangi bir okuluna atanacağız. Ankara il milli eğitim atama bölümüne sorduğumda bu cevabı vermişti. . Geçenlerde bakanlığa gittim onlar da aynı şeyi söylediler. İl dışına atanma ihtimalimiz de var

kinagro, 7 yıl önce

peki devlet bizi nereye atar re'sen? Çalıştığımız ilçenin bi zorunlu hizmet olan okulunu mu atar? İlçe dışına mı atar? Yoksa il dışına mı?

gizyar
Aday Memur
11 Eylül 2017 13:36

Sınıf öğretmenleri için resen atama yapılmayacakmış Kontenjan yokmuş çünkü

Başıbozuk
Daire Başkanı
11 Eylül 2017 16:14

Hocam bu bilginin kaynağını paylaşır mısınız? Önemli bir iddia.

gizyar, 7 yıl önce

Başıbozuk
Daire Başkanı
11 Eylül 2017 18:15

Güncel.

gizyar, 7 yıl önce

gizyar
Aday Memur
11 Eylül 2017 19:25

Yalova millî Eğitim müdürlüğü söyledi

Elifebrunal
Aday Memur
11 Eylül 2017 21:03

Nasıl yok hocam peki sistemde açılan okullar ne ??

gizyar, 7 yıl önce

Yalova millî Eğitim müdürlüğü söyledi

arzuturansoy
Kapalı
11 Eylül 2017 22:48

Sallamayalim doguda okullar bombos

gizyar, 7 yıl önce

k.cokol
Kapalı
11 Eylül 2017 23:00

hah hah ha ha !!!

gizyar, 7 yıl önce

Birisi0133
Aday Memur
11 Eylül 2017 23:06

Hocam senin zorunlu hizmetle ilgili bir sıkıntın var galiba.Canı incitilmişin intikam korkusuyla hareket ediyorsun.

k.cokol, 7 yıl önce

hah hah ha ha !!!

k.cokol
Kapalı
11 Eylül 2017 23:07

yok da, yalanın böylesi yani. sınıf öğretmenlerine resen yapmayacak demiş ya eleman, ona dedim. gülmekten yıkıldım

Birisi0133, 7 yıl önce

Hocam senin zorunlu hizmetle ilgili bir sıkıntın var galiba.Canı incitilmişin intikam korkusuyla hareket ediyorsun.

Birisi0133
Aday Memur
11 Eylül 2017 23:13

Hocam senin yaptığın zorunlu hizmeti, yapmayanların yapmasını istemen adalet açısından çok normal fakat yazdığın ifadeler bir öğretmene yakışmıyor.Forumun bu bölümündeki arkadaşlar 3 aydırhuzursuz.Bunu biliyorsun ama bir yandan da içten içe seviniyorsun.Bunlar hiç hoş şeyler değil.

k.cokol, 7 yıl önce

yok da, yalanın böylesi yani. sınıf öğretmenlerine resen yapmayacak demiş ya eleman, ona dedim. gülmekten yıkıldım

arzuturansoy
Kapalı
11 Eylül 2017 23:17

Arkadaş yalana gülmüş yoksa resen atama için birşey dememiş doğunun yarısında sınıf öğretmeni yok. Buna tepkisi. Yoksa resen atamaya degil

Birisi0133, 7 yıl önce

Hocam senin yaptığın zorunlu hizmeti, yapmayanların yapmasını istemen adalet açısından çok normal fakat yazdığın ifadeler bir öğretmene yakışmıyor.Forumun bu bölümündeki arkadaşlar 3 aydırhuzursuz.Bunu biliyorsun ama bir yandan da içten içe seviniyorsun.Bunlar hiç hoş şeyler değil.

Birisi0133
Aday Memur
11 Eylül 2017 23:22

Sayın hocam forumun bu bölümünü ne zamandır takip ediyorsunuz bilmem ama başından beri takip eden biri olarak kimin ne zihniyette olduğunu anlayabiliyorum.Eğer sonradan takibe başlamış iseniz konu olan arkadaşın neler yazdığını başından itibaren bir okuyun derim.

arzuturansoy, 7 yıl önce

Arkadaş yalana gülmüş yoksa resen atama için birşey dememiş doğunun yarısında sınıf öğretmeni yok. Buna tepkisi. Yoksa resen atamaya degil

arzuturansoy
Kapalı
11 Eylül 2017 23:24

Benim fikrime gore art niyet yok. Çünkü o arkadaşın söylediği sacma sapan bir cumle. Doguda sınıf öğretmeni açığının olmaması komik gercekten

Birisi0133, 7 yıl önce

Sayın hocam forumun bu bölümünü ne zamandır takip ediyorsunuz bilmem ama başından beri takip eden biri olarak kimin ne zihniyette olduğunu anlayabiliyorum.Eğer sonradan takibe başlamış iseniz konu olan arkadaşın neler yazdığını başından itibaren bir okuyun derim.

Birisi0133
Aday Memur
11 Eylül 2017 23:32

Burada benim bahsettiğim konu ise o arkadaşın zihniyeti sayın hocam.Evet haklısınız Doğuda sınıf öğretmeni açığının olmaması mümkün değil fakat bunu yazan arkadaş ya bilerek suyu bulandırmaya çalışıyor ya da hiç istemediği bir durum karşısında küçücük bir umuda sarılmak istiyor.ezcümle bu başlık altında insanların hayatlarının akışını büyük ölçüde etkileyecek bir durum var ve daha dikkatli ifadeler kullanmak faydalı olur.Yanlış anlaşılmalar olduysa kusura bakmayın.

arzuturansoy, 7 yıl önce

Benim fikrime gore art niyet yok. Çünkü o arkadaşın söylediği sacma sapan bir cumle. Doguda sınıf öğretmeni açığının olmaması komik gercekten

Elifebrunal
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:33

Aynen hocam Hakkari Şırnak Muş Van Bitlis Siirt buralarda çok fazla kontenjanvar bence diğer branşlar değil ama sınıföğretmenliğinde ne yazıkki resen olacak gibi 😞😞

arzuturansoy, 7 yıl önce

Sallamayalim doguda okullar bombos

Birisi0133
Aday Memur
13 Eylül 2017 23:38

Arkadaşlar zorunlu hizmet yükümlüsü öğretmenlere gönderilen msj da verilen resen atama tarihi 14 eylül müydü?

eski libas
Aday Memur
13 Eylül 2017 23:42

resen atamalar açıklandı. atama.meb.gov.tr

k.cokol
Kapalı
13 Eylül 2017 23:49

vayy be, 2014 den beri. bu günü deftere yazıyorum

arzuturansoy
Kapalı
13 Eylül 2017 23:51

Yapılmaz diyenler mi vardı :)))