Editörler : crops35

Yasaklı
20 Haziran 2017 18:47

Bu nasıl iş ilanı

İşkurun sayfasında bir engelli persone alımı gördüm izmir foça onarım destek komutanlığı engelli elektrik teknisyeni alıyor ama aradığı şartlar imkansız gibi bir şey

İŞİN GEREKTİRDİĞİ DİĞER NİTELİKLER: 1- Her türlü Motor Dalgıç Pompa Motoru ve Trafo Sarımı

BAŞVURUDAKİ ENGEL GRUPLARI:

1-Zihinsel, ruhsal engeli olmayan

2-Nörolojik engeli olmayan

3-Her iki gözde görme engeli olmayan

4-İşitme engeli olmayan (Her iki kulakta işitme engeli olmayan)

5-Her iki üst ekstremitede engeli olmayan

6-Alt ekstremitelerden en az birinde engeli olmayan

7-Onkolojik engeli olmayan

engel gruplarının başvuruları kabul edilecektir.

adamlar tornadan çıkmış gibi engelli istiyorlar ...

20 Haziran 2017 21:06

Engelli aramıyor ilandan anladığım kadarıyla, torpilli arıyor.

club_life
Müsteşar Yardımcısı
21 Haziran 2017 01:03

kellepaçaböbrek arkadaş yine tutturamadın torpilli aranmaz ki o zaten vardır bir yerlerde, gerçekten can sıkıcı o kadar lisans mezunu var engelli ne kadro veriliyor ne de işçi olarak alımı yapılıyor, gerçekten okumak suç bu ülkede birde engelli olmak.

21 Haziran 2017 01:17

Senin okuduğun yok ki kardeş.Sen zaten düşük puan almışsın sende iş yok.Senin amacın ya milleti galeyana getirip kadroları artırmak yada atanacakların önünü kesmek.Sen zavallısın, bunu en başından söylüyorum.75 puan almışsın sen, 1000 tane dahi kadro açsalar lisansa sana ekmek yok.2018 e hazırlan sen, benden sana kardeş tavsiyesi buralarda boşa kurşun sıkma.

club_life, 7 yıl önce

kellepaçaböbrek arkadaş yine tutturamadın torpilli aranmaz ki o zaten vardır bir yerlerde, gerçekten can sıkıcı o kadar lisans mezunu var engelli ne kadro veriliyor ne de işçi olarak alımı yapılıyor, gerçekten okumak suç bu ülkede birde engelli olmak.

21 Haziran 2017 01:32

Bedensel olarak aktif çalışacak biri aranıyor.

club_life
Müsteşar Yardımcısı
21 Haziran 2017 01:39

kellepaçadondurma arkadaş 2018 e ve 2020 ye hazırlanıyorum çok kadro açılsın tüm arkadaşlar yerleşsin bencil değilim ben, milleti galyana niye getiriyim ? hakkımız olan kadrolar verilsin 10000 kişi alınsın kötü mü. ben 75 almış olabilirim ama 2016 da 50 puanla atanan müyendis oldu, bel kii branştan atanırım, her koyun kendi bacağından asılırmış hepimiz zavallıyız, hamd etmeyi bilmedikten sonra sen her şeyi bilsen kaç yazar.

mucit2007
Yasaklı
21 Haziran 2017 18:33

Arkadaşlar lütfen kimse kimsenin şevkini umudunu kırmasın... bu işler hiç belli olmaz ben bu sınavda ne adamlar gördüm adam 78 -79 puanla atanamadı ama diğer tarafta 55 - 60 puanla atananları gördüm yani bu işler piyangodan para çıkması gibi bir şey bende 75 puan aldım ne olacak herşey puan mı devlet kurumlarında çoğu yerde liyakat sahibi olmayan engellileri çalıştırıyorlar....

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi