Editörler : supporters.
«67891011121314151617»

sıfıryeditombo
Şube Müdürü
07 Temmuz 2017 17:41

Hakim Tolga Onur'dan haberiniz yok herhalde.

Yirmisekizcelebi, 7 yıl önce

Bu kadar abartılan birşey görmedim. Sonrada neden elendik. Arkadaşlar sizi seçecekler dahil hiç kimsenin geçmişi tertemiz degil. Su faturasını geç ödedi diye bir insanın hayatıyla oynamak mümkün mü ya siz ne konuştuğunuzun farkında bile değilsiniz? Olayı bu kadar mistik bir hale getirmeyin. Referans varsa kazanırsın yoksa elenirsin. Bu kadar basit.

opare
Aday Memur
07 Temmuz 2017 18:52

O kişinin soyadında iki sesli harf yanyana olduğu için son sırada yer aldığını düşünüyorum. Soyad sıralı listede benzer durumda kimse yok çünkü.

Hakkımı İstiyorum, 7 yıl önce

Referans işlemleri sonuçlar açıklandıktan sonra da devam ediyor hocam bunu 24 Aralık mülakat sürecinde gördük. Sonuçlar aciklaninca kazanamadigini gören bir kişi hemen referansini arıyor ve bu kişinin baskısıyla kazandı olarak sisteme işleniyor. Bunu nerden anlıyoruz ? Kazanan isimlerin listesi alfabetik sıraya göre sıralanır ancak listenin sonundaki arkadaş alfabetik siralamadan bağımsız olarak oraya İLİŞTİRİLMİŞ! 1998. kişi. Dayimiz olsa biz de arar listeye ilistirilir 1999. Kişi olurduk.

07 Temmuz 2017 20:10

2010 senesinde olanlar benim için bir kriter olarak kabul edilemez. Fetullahçı teror örgütüyle bağlantısı olmayanların o zaman akademiden askeriyeden uzaklaştırıldığı gercegini Zaten takip ediyoruz medyadan. Çok üstelemeyin gırın mülakata çıkın. Ben şimdiye bakıyorum. Benim 27 senelik hayatımda feto denen pislikle hiçbir bağım olmadıgından çok bir korkum yok. Kredi kartıyla borçla otel kaydıyla da eleyeceklerse bu ülkede kimsenin yaşamaya hakkı yok demektir. Zekeriya öz rusvetle Dubai'de tatil yaparken Tolga Onur ayni donemde hakimlikten atıldıysa oturup bir daha kimin bu iste parmağı olduğunu düşünmek lazım.

sıfıryeditombo, 7 yıl önce

Hakim Tolga Onur'dan haberiniz yok herhalde.

Ragnarl
Şef
07 Temmuz 2017 20:47

Yüksek Lisans mülakatları bizim hakimlik mülakatlarından bile beter :)

KaMuHuKuK
Genel Müdür
07 Temmuz 2017 22:22

Sporda diyanette bile var diyorlar ;)

Ragnarl, 7 yıl önce

Yüksek Lisans mülakatları bizim hakimlik mülakatlarından bile beter :)

Yzzyy
Aday Memur
07 Temmuz 2017 22:36

Yüksek lisansta neler oluyor acaba

Yzzyy
Aday Memur
07 Temmuz 2017 22:37

O saygıdeğer kamuhukukda burada imiş. Bu mülakatta kimin kapısını çalıyoruz sayın kamuhukuk

hellrais
Kapalı
08 Temmuz 2017 00:14

Sıkıcı mülakat belgeleri faslı bitti çok şükür.Binlerce yürek akıllarda tek bir soru,mülakatı nasıl geçeceğiz aga :))

Sophronie
Aday Memur
08 Temmuz 2017 00:27

Mülakatın referanssız oluru yok mu ya? Bi kisi de Yok mu referanssız kazandım diyebilecek? İyice umutsuzluğa kapıldım.

08 Temmuz 2017 00:50

Var diyorlar ama biz onlardan olamadık hocam

Sophronie, 7 yıl önce

Mülakatın referanssız oluru yok mu ya? Bi kisi de Yok mu referanssız kazandım diyebilecek? İyice umutsuzluğa kapıldım.

Sophronie
Aday Memur
08 Temmuz 2017 00:51

İnsallah bu sefer olumlu bir sonuç alırsınız.

Hakkımı İstiyorum, 7 yıl önce

Var diyorlar ama biz onlardan olamadık hocam

KaMuHuKuK
Genel Müdür
08 Temmuz 2017 02:30

Sayın Yzzyy bu sefer seçilmişlere ağırlık verelim :)

Yzzyy, 7 yıl önce

O saygıdeğer kamuhukukda burada imiş. Bu mülakatta kimin kapısını çalıyoruz sayın kamuhukuk

Ssualp
Kapalı
08 Temmuz 2017 21:04

Ik defa cogu kisi referanssiz girecek meclis ekime kadar tatildeymis galiba keske girseydim ya belki referanssiz olurdu:)

mustafatatar
Aday Memur
10 Temmuz 2017 18:43

Digesta I ve II, ÇIKTII?

Son mülakatlarda en fazla soru yakalayan, muhteşem seri?

Buyurun, Sorularını inceleyebilirsiniz...

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz

hellrais
Kapalı
10 Temmuz 2017 21:09

Bize sizin gibi pozitif insanlar lazım :)))

mustafatatar, 7 yıl önce

Digesta I ve II, ÇIKTII?

Son mülakatlarda en fazla soru yakalayan, muhteşem seri?

Buyurun, Sorularını inceleyebilirsiniz...

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz

KaMuHuKuK
Genel Müdür
11 Temmuz 2017 20:47

Haydi gençler komisyon ve hsk değişti .. Herkes pes etmiş gibi ...

hellrais
Kapalı
11 Temmuz 2017 21:25

Komisyon derken mülakat komisyonu mu?Kimler gitti,kimler geldi?

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

Haydi gençler komisyon ve hsk değişti .. Herkes pes etmiş gibi ...

Ragnarl
Şef
12 Temmuz 2017 12:35

Mülakatların başlamasına sadece 2,5 hafta kaldı ama kimse de heyecan yok sanırım.

sekkahve
Kapalı
12 Temmuz 2017 15:58

Ben siteyi pasif takip ediyorum açıkçası. Sanırım diğer arkadaşlar da öyle.

makas-10
Memur
13 Temmuz 2017 06:10

Mulakat komisyonu tamamenmi degisti

Toplam 41744 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi