Editörler : Pangaea

Kapalı
22 Haziran 2017 19:25

2017 Kpss alımları-gazetecilik

2017/1 kpss alımında gazeteciliğe ayrılan kadro sayısı 1 ve bu kadro da ortak. Arkadaşlar yani yine bizi yok saydılar bu ne zamana kadar sürecek böyle? Özelde amcan dayın yoksa işsizsin ya da 3-5 kuruşa ağız kokusu çekersin devlet de kadro vermez bu mu yani bize reva görülen? Biz böyle susup kaderimize razı oldukça sürünüp duracağız 1 adım bile ilerleyemeyeceğiz!..

betterstronger
Aday Memur
22 Haziran 2017 23:15

Twitter etkinliği yapalım

ilef-52
Kapalı
23 Haziran 2017 17:43

yapmasına yapalım da kimsenin umrunda değilki şuraya kaç kişi okumuş sadece 1 cevap var birlik olamıyoruz malesef.

betterstronger
Aday Memur
23 Haziran 2017 21:06

Dikkat cekmedigimiz sürece elimizdekileri de kaybederiz türkçe ve sosyal bil öğret bastırdı bizim dersimizi kaptı

Midyatligirl
Kapalı
24 Haziran 2017 03:19

İlef-52 söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.biz gazetecilik bölümü olarak çok pasifiz gerçekten.

betterstronger
Aday Memur
27 Haziran 2017 14:55

Diğer iletisim bölümleri yine şanslı atama puanlari 70 lere kadar iniyor çünkü 70 kadro veriliyor bize ise 1 kadro gazetecilik mezunları işsiz buna bi dur denmeli biz de makul kontenjan istiyoruz

GAZETECILIK ÖĞRETMENLIGI NE KADRO VERILSIN

İleti Uzm
Kapalı
28 Haziran 2017 17:53

Ayrıca Medya Okuryazarlığı dersi Gazetecilik Öğretmenliğinden çıkarıldı.Bu kararı düzelttirmek lazım

ilef-52
Kapalı
01 Temmuz 2017 13:34

Aynen öyle arkadaşlar ne formasyon alsak işe yarıyor ne de kpss de kadro veriliyor resmen üvey evlat muamelesi görüyoruz.İşin komik yanı bizler bu durumu kabullenmişiz kimsenin sesi çıkmıyor.Kadro verilmeyecekse en azından medya okur yazarlığı dersinin zorunlu olmasını ve bu dersin iletişim fakültesi mezunları tarafından verilmesini sağlasak çok güzel olur aslında.

burakkocal
Aday Memur
15 Ağustos 2017 13:01

Nasıl yani? Ben şimdi gazetecilik okuyorum ve formasyon alacağım. MEB'e bağlı kurumlarda hangi dersleri verebilirim?

İleti Uzm, 7 yıl önce

Ayrıca Medya Okuryazarlığı dersi Gazetecilik Öğretmenliğinden çıkarıldı.Bu kararı düzelttirmek lazım

ilef-52
Kapalı
15 Ağustos 2017 15:04

ptt alıma çıkmış 2500 kişi ve bilin bakalım hangi fakülte yok?Aynen böyle devam edelim, sessizliğimiz emin olun ki çok fazla ses getiriyor bütün kurumlar bize yalvarıyor gelin diye!Herkes memnun işsizliğinden ya da sürünmesinden galiba neyse siz bilirsiniz ben de susuyorum artık üyeliğimi silicem silebilirsem zira bizden bi halt olmaz uyumaya devam!Kalın sağlıcakla...

İleti Uzm
Kapalı
15 Ağustos 2017 15:07

Medya Okuryazarlığı çıkarılmış, bir kaç ders var yazıyor ama o görüntü de öyle malasef..

Yılda 1 kişi alım yapıyorlar Gazetecilikten...

MEB müfredatında okutabileceğimiz tüm derslere bakabilirsiniz...

burakkocal, 7 yıl önce

Nasıl yani? Ben şimdi gazetecilik okuyorum ve formasyon alacağım. MEB'e bağlı kurumlarda hangi dersleri verebilirim?

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi