Editörler : gubaz
«2176217721782179218021812182218321842185218621872188
26 Eylül 2018 10:55

Elifnasimbenim
Aday Memur
Bu hatalar ve kumpaslar ne zaman bitecek
19 Ekim 2018 23:05

ilyas1986
Aday Memur

B12 D vitamini ve Omega 3 ihtiyacı olan olursa özelden yazabilir.

25 Ekim 2018 10:53

5sehersu5
Memur

Yeter artık bitsin bu lanet iftira!!!!!!!!! Daha neyi bekliyoruz?????? Neden gelmedi 2. Liste ????????? Mağdurum haklıyım hakkımı istiyorum sadece!!!!!!

04 Aralık 2018 23:47

Lovegame1
Daire Başkanı

"Ne çok acı var, sigara yaktırır adama" diyor Cahit Zarifoğlu. Ne çok acı çektik gerçekten bu süreçte. Unutulmuyor.

Geride kalan mağdurların Rabbim yardımcısı olsun.

05 Aralık 2018 23:10

ilyas1986
Aday Memur

İş ortağı olarak aramıza katılmak isteyenler olursa lütfen özelden yazsın.

12 Aralık 2018 01:53

nurahfm
Aday Memur

Kimlik bilgilerim kullanılarak adıma bir telefon hattı açılıp bylock kullanılmış 2 yıldır bunun mücadelesini veriyorum . Polislik subaylık sınavlarına hazırlanmaktayım şuan . Şimdiye kadar imzaların bana ait olmadığına dair BİLİRKİŞİ RAPORUNU elde ettim . Sizce güvenlik soruşturmalarından geçme ihtimalim var mı ? Ya da ne yapabilirim , başsavcıya gittim cimere yazdım ankara başsavcısına görüşmeye calıstım . Savcı bana bakarak yazıları yazıyoruz soruşturma devam ediyor diyor 2 sene oldu ne soruşturması . Lütfen yardımcı olun bir akıl verin bir gencin hayalleri sönmek üzere

10 Haziran 2019 00:07

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı

bilmiyorum ki hocam,

benim için 3 ihtimal de masada...

ya (1)

kayıtlar hatalı tutuldu, cgnat sistemi ile yazılanlar ortada,

ya (2)

fetö kayıtları değiştirdi, sunucu ele geçirildikten sonra 1 yıldan fazla bu kayıtlar fetönün kucağında durdu. sunucuya birşey yapamayacağı için operatör kayıtları ile oynadı

ya da (3)

cgnat kayıtları doğru, fetö 2014 kasım da erişim loglarını tedbir amaçlı değil ayıktığı için sildi. Silmeden önce bir kaç ay boyuncada oyun program link verme vb. yöntemlerle ipleri 137 e yönlendirdi...

Başka bir yol yok. Emin olduğum tek şey bylock programını ne indirdim, ne yükledim ne de kullandım. yukarıdaki nedenlerden bir veya birkaçı nedeni ile bu haldeyiz ve hangisi olduğunu bilmiyorum... ilk neden hata, diğer ikisi kumpas ...

16kasim2016, 2 yıl önce - Alıntıya git

hay maşallah...

şöyle eskilere bir baktım da zehir hafiye gibi çalışmışız...

tek bir kişi bile olsa geride kalanları düşündükçe yani fetö iti ile alakası olmamasına rağmen bu iftira nedeni ile ihraç olanları düşündükçe içim bir tuhaf oluyor. Tuncay Beşikçi çalışmanın eksik kaldığını birçok telefon incelemesinde bunu açıkça gördüğünü yazdı. Teknik anlamda bu olayı %100 olarak çözmedikçe hiç bir sorumlu bunun hesabını veremez. Bu vebali kaldıramaz.

Sonuç olarak başarısız da olsa aylarca tüm devlet kurumlarını kandırıp, binlerce insanı ihraç ettirdi, hapse attırdı, ailelerinin ve sevdiklerinin hayatlarını mahvetti...

Tüm dünyada gelmiş geçmiş en büyük dijital kumpas bu...

Bu olay tüm yönleri ile aydınlatılmalı...

Ve ben iddia ediyorum ki IP yönlendirmesi ile bylock listelerine eklenen isimler rasgele eklenmedi. Fetö iti bir çoğunu belkide tamamını kasten bilerek ekledi.

10 Haziran 2019 22:32

PierreDeFermat
Aday Memur
Birşey sormak istiyorum . 14 Ekim'de açığa alındığımızın ertesi gün tam yatan maaşın 1/3 kısmını geriye ödediniz mi acaba ? Bana bir tebligat felan gelmedi. İstanbul'da ikametim çalıştığım yer Çorlu idi nasıl öğrenebilirim . Gidip gelemiyorum
11 Haziran 2019 16:43

dr.bymagdur
Aday Memur
Birşey sormak istiyorum . 14 Ekim'de açığa alındığımızın ertesi gün tam yatan maaşın 1/3 kısmını geriye ödediniz mi acaba ? Bana bir tebligat felan gelmedi. İstanbul'da ikametim çalıştığım yer Çorlu idi nasıl öğrenebilirim . Gidip gelemiyorum
PierreDeFermat, 3 ay önce - Alıntıya git

evet aylar sonra tesadüfen hukuk bürosun gittiğimde öğrendim, faizi ile geri ödedim.

12 Haziran 2019 00:45

PierreDeFermat
Aday Memur

evet aylar sonra tesadüfen hukuk bürosun gittiğimde öğrendim, faizi ile geri ödedim.

dr.bymagdur, 3 ay önce - Alıntıya git
Ne kadar faiz aldılar . Tebliğ edilmedi ki sonuçta ?
12 Haziran 2019 21:56

dr.bymagdur
Aday Memur
Ne kadar faiz aldılar . Tebliğ edilmedi ki sonuçta ?
PierreDeFermat, 3 ay önce - Alıntıya git

yasal faizi hesaplayıp istiyorlar, ne kadar iade edilecekse ona göre hesaplıyorlar, kurumunuzun ilgili bürosunu arayıp öğrenmeye çalışın.

11 Ağustos 2019 18:33

lal-i gevher
Şube Müdürü

hay maşallah...

şöyle eskilere bir baktım da zehir hafiye gibi çalışmışız...

tek bir kişi bile olsa geride kalanları düşündükçe yani fetö iti ile alakası olmamasına rağmen bu iftira nedeni ile ihraç olanları düşündükçe içim bir tuhaf oluyor. Tuncay Beşikçi çalışmanın eksik kaldığını birçok telefon incelemesinde bunu açıkça gördüğünü yazdı. Teknik anlamda bu olayı %100 olarak çözmedikçe hiç bir sorumlu bunun hesabını veremez. Bu vebali kaldıramaz.

Sonuç olarak başarısız da olsa aylarca tüm devlet kurumlarını kandırıp, binlerce insanı ihraç ettirdi, hapse attırdı, ailelerinin ve sevdiklerinin hayatlarını mahvetti...

Tüm dünyada gelmiş geçmiş en büyük dijital kumpas bu...

Bu olay tüm yönleri ile aydınlatılmalı...

Ve ben iddia ediyorum ki IP yönlendirmesi ile bylock listelerine eklenen isimler rasgele eklenmedi. Fetö iti bir çoğunu belkide tamamını kasten bilerek ekledi.

16kasim2016, 3 ay önce - Alıntıya git

Siz çok çalıştınız 16kasim2016... Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Allah size ailenizle mutlu huzurlu yıllar nasip etsin. Ne çok dua ediyorum siz de dahil emeği geçen herkese. Görevime henüz dönemedim ama ben de dahil binlerce kişinin daha hapse girmesine veya tutuklanan masum arkadaşlarımızın yıllarca içerde kalmasına engel oldunuz. Malum kurumda bilişimci diye geçinen gerizekalıları bekleseydik 6 yıl yiyecekti herkes. Ah bir de şu geride kalan bylock mağduru arkadaşlarımız aklansaydı...

17 Ağustos 2019 10:59

esrarengiz3446
Daire Başkanı

Siz çok çalıştınız 16kasim2016... Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Allah size ailenizle mutlu huzurlu yıllar nasip etsin. Ne çok dua ediyorum siz de dahil emeği geçen herkese. Görevime henüz dönemedim ama ben de dahil binlerce kişinin daha hapse girmesine veya tutuklanan masum arkadaşlarımızın yıllarca içerde kalmasına engel oldunuz. Malum kurumda bilişimci diye geçinen gerizekalıları bekleseydik 6 yıl yiyecekti herkes. Ah bir de şu geride kalan bylock mağduru arkadaşlarımız aklansaydı...

lal-i gevher, 1 ay önce - Alıntıya git

Allahım sabir versin biz kurtulduk aklımız geride kalanlarda. Son durum nedir mahkeme süreci felan yetkililer ne diyor.

Toplam 43753 mesaj
«2176217721782179218021812182218321842185218621872188

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?