Editörler : F16 Gökçen
24 Haziran 2017 23:08

Tatilde nereye gitmeli?

Önerisi olan var mı?

24 Haziran 2017 23:16

hangi tatil ? süre ne kadar ? beklentin ne ? vs vs

0.Adım Ne Mi
Aday Memur
24 Haziran 2017 23:18

kafa tatili 15 gün

24 Haziran 2017 23:27

15 baya çok imiş , muğla ilçeleri olabilir marmaris, fethiye, bodrum özellikle

0.Adım Ne Mi
Aday Memur
24 Haziran 2017 23:40

tsk

Pnrrr88
Aday Memur
25 Haziran 2017 09:30

Nasil bir tatil istedigine bagli mesela deniz kum gunesmi ne biliyim doga mi

necolgn
Memur
25 Haziran 2017 10:15

fethiye ve antalyada kiralık villalar var. havuzlu korunaklı. otelleri düşündüğünde çok da pahalı değil. ben bu yaz deniycem. git sende. kafa dinlemeye bire bir

0.Adım Ne Mi
Aday Memur
25 Haziran 2017 15:17

aslında aklinda olan bir fikir nasil fiyatlar

necolgn
Memur
25 Haziran 2017 19:17

zamana göre fazla değişken fiyatlar. ama günlük 300 tlye gayet güzel bir yer bulunur.

eniyibizbiliriz
Aday Memur
26 Haziran 2017 17:46

Kesinlikle Karadeniz turu!!

0.Adım Ne Mi
Aday Memur
27 Haziran 2017 00:05

iki kez yaptım:))

mehmtnet
Aday Memur
08 Ağustos 2017 17:07

Hangi tarihte hangi ülkeye gidilir? Yazı dizimize mart ayı ile devam ediyoruz? Kuzey yarım kürede ilkbaharın başlaması ile Güney Avrupa doğa güzellikleri canlanmaya başlar ve çiçekler açar, güney yarım kürede ise sonbaharın başlamasıyla yaprak dökümü başlar ve kartpostal manzaralar oluşmaya başlar.

Mart ayı favorilerimiz; Nice, Cannes, Roma, Barcelona yeşilin güzelliğiyle renklenir, neşelenir. Ayrıca yurt dışı seyahati için bu zamanlarda Brezilyayı da göz önünde bulundurmalısınız.

İlk baharın habercisi olan mart ayında; Avusturalya, Guney Afrika, Belize, Meksika, Brezilya, Venezüella, Amerika, Venezüella, karayipler, Costa Rica, Ecuador, Guatemala ve hawaii, Dubai, Beyrut, Bangkok, Fransa gibi Güney ve Orta Amerika ülkelerini tercih edebilirsiniz. Deniz-Kum Guneş için; goa Kayak için; Avusturya Alpleri tercih edebilirsiniz.

Eğlenceyle dolu mart ayında; Endonezya-Bali Spiirit Festivali, ABD-Beyond Wonderland, Festima, Holi Festivali, İspanya-Las Fallas Festivali, Arjantin-Ulusal Üzüm Hasadı Festivali, Meksika-Havai Fişek Festivali gibi Festivallere katılabilirsiniz.

hangitarihte.com

sokaktaki o kedi
Yasaklı
27 Ağustos 2017 22:12

Evde boş boş oturanları görünce bu halime şükrediyorum.

Hayat ortalama yetmiş yılda ve yaşlanınca evde bir bunak gibi yaşayacağını biliyorsan hâlâ neden evde oturuyorsun. Hiç bir şey bilmiyorsan tura katıl...

beşincielement
Yasaklı
29 Ağustos 2017 17:01

Bayramın birinci günü Didim'e yolculuk var.Akbük tarafında olacağım oh mis.

sokaktaki o kedi
Yasaklı
11 Eylül 2017 14:08

Patara'yı gören birinin Olimpos ile memnun kalacağını düşünmüyorum.

Şu anda izindeyim. Evimi yerleştirir yerleştirmez iki kişi Tunus'a gitmeyi düşünüyoruz. Kuzey Afrika'daki yerleşik kültür ile Güney Amerika'nın eski tarihi beni hep cezbetmiştir.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi