Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
09 Ekim 2017 16:22

heyysanadiyom
Memur

Değerli arkadaşlar

Belki hazır cevap istiyorum gibi olacak fakat yinede sormak istiyorum

AÖF- DIŞ TİCARET mezunuyum

Memurlukta hangi yerlere başvurabiliyorum , mesela İstanbulda memur olma şansım var mı?

....

14 Ekim 2017 23:00

ege-93
Aday Memur

Değerli arkadaşlar

Belki hazır cevap istiyorum gibi olacak fakat yinede sormak istiyorum

AÖF- DIŞ TİCARET mezunuyum

Memurlukta hangi yerlere başvurabiliyorum , mesela İstanbulda memur olma şansım var mı?

....

heyysanadiyom, 1 ay önce - Alıntıya git

bugün tam 1 yıl kaldı 2018 kpss ye :)

15 Ekim 2017 16:48

ege-93
Aday Memur

bugün tam 1 yıl kaldı 2018 kpss ye :)

ege-93, 1 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar kaynak olarak neleri kullanıyorsunuz ?

21 Ekim 2017 13:04

keremcem200
Memur

KPSS kaynak tavsiyesi için birçok yayın var lisans-lise-önlisans kaynakları aynıdır farketmez,konu dağılımı,anlatımı aynı...soru düzeyi biraz fark eder...Benim tavsiyem KUZEY AKADEMİ YAYINLARI VE SORU BANKASI ÇOK SAĞLAM YAYINLARI

23 Ekim 2017 20:42

elifffcinarrr
Aday Memur

Kaynak almadım,daha ama Kuzey Akademiye önlisans olarak 4 kasım gruplarına yazıldım,hakkımızda hayırlısı neyse o olsun,90 üstü puan alıp merkezi atama ile yerleşmek istiyorum,bazı arkadaşlarımada dershane konusunda tavsiyelerde bulundum,yoksa konsantre olmamız ve çalışmamız zor gibi

24 Ekim 2017 15:12

ysmntl63
Aday Memur

Meraba arkadaşlar. öncelikle sınava hazırlanan bütün arkadaşların ALLAH yardımcısı olsun.

Bende bu yoldan geçen sene geçtim ve 2016 kpss den 88 alarak sağlık bakanlığına atandım.

Geçen seneden kalan 12 adet temiz kitabımı 50 lira ücretle satıyorum. Durumu olmayan dersaneye gidemeyen arkadaşlar varsa alıp yararlanabilir. Kitaplara aşağıdaki linkten bakabilirsiniz

https://i.hizliresim.com/rJ8rWN.jpg

https://i.hizliresim.com/LOgrkG.jpg

https://i.hizliresim.com/7yXz9W.jpg

lalati, 2 ay önce - Alıntıya git

merhaba,

sizin kitaplarınız nasıl kullanılmış mı ? eğer temizse talibim almak istiyorum

25 Ekim 2017 21:05

elifffcinarrr
Aday Memur

Kuzey Akademide 4 kasımda başlayacak olduğum gruba arkadaşımda bugün kayıt olmuş,haberi yeni aldım,süper derslere başlamak için sabırsızlanıyorum,ders çalışmayı çok sevmem ama dershane ve arkadaşımın desteği ile başlarsan beni kimse durduramaz ki

26 Ekim 2017 17:37

haticeguzelll20
Aday Memur

Kuzey Akademide 4 kasımda başlayacak olduğum gruba arkadaşımda bugün kayıt olmuş,haberi yeni aldım,süper derslere başlamak için sabırsızlanıyorum,ders çalışmayı çok sevmem ama dershane ve arkadaşımın desteği ile başlarsan beni kimse durduramaz ki

elifffcinarrr, 4 hafta önce - Alıntıya git

Çok iyi bir dershanede derse başlayacaksın,hocalarının ve dershanenin kıymetini bil,canım,başarılar sana

27 Ekim 2017 21:23

kpssaysegul06
Şube Müdürü

Dershane programını günlük takip ederseniz ve sistemli çalışırsanız 90 ve üstü puanı alaırsını,Ankaranın en iyi dershanesine yazılmışsınız

28 Ekim 2017 20:26

keremcem200
Memur

Kaynak almadım,daha ama Kuzey Akademiye önlisans olarak 4 kasım gruplarına yazıldım,hakkımızda hayırlısı neyse o olsun,90 üstü puan alıp merkezi atama ile yerleşmek istiyorum,bazı arkadaşlarımada dershane konusunda tavsiyelerde bulundum,yoksa konsantre olmamız ve çalışmamız zor gibi

Başarılı olursunuz diye düşünüyorum,Dershane seçimin doğru ve hocaları,yayınları,sistemleri vb.çok iyi bir dershanede derse başlayacaksın,kendi çalışma planını dershaneye uygun ve düzenli yaparsanız istediğn üstünde puan bile alırsınız....KuZEY AKADEMİ İLE BAŞARILI OLURSUN :)

29 Ekim 2017 00:02

ege-93
Aday Memur

Soru bankası bitirenler tavsiye ettiğiniz yayın var mı ?

30 Ekim 2017 20:17

ege-93
Aday Memur

Güncel...

05 Kasım 2017 15:16

gundogansezen888
Aday Memur

HEM DGS Hem de Önlisans için sınava hazırlanmak mantıklı olabilir DGS süreci bitince,genel kültüre zaman ayırmak ne kadar mantıklı olur ki

05 Kasım 2017 22:40

ege-93
Aday Memur

HEM DGS Hem de Önlisans için sınava hazırlanmak mantıklı olabilir DGS süreci bitince,genel kültüre zaman ayırmak ne kadar mantıklı olur ki

gundogansezen888, 2 hafta önce - Alıntıya git

Genel kültür icin 3ay yeterli bence

18 Kasım 2017 22:09

ege-93
Aday Memur

Genel kültür icin 3ay yeterli bence

ege-93, 2 hafta önce - Alıntıya git

nasıl gidiyor çalışmalar :)

Toplam 175 mesaj
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?