Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
«52535455565758596061626364
20 Kasım 2017 08:41

ahmetdereli
Aday Memur

4 gün sonra 8. ayına girecek

20 Kasım 2017 08:46

milestones
Aday Memur

Açıklanır açıklanması umurlarında değil ki

20 Kasım 2017 10:10

milestones
Aday Memur

Az önce aradım personel dairedeki bayan sınav komisyon başkanına bağladı ne kadar mağdur olduğumuzu söyledim adamın söylediği başbakanlıktan gelmedi geldiği gün açıklayacağız üsteledim yapabileceğimiz birşey yok başbakanlık bu arayıp hesap sormayız dedi

20 Kasım 2017 11:32

MGCGOKHAN
Aday Memur

Bende aradım az önce ezberlediğimiz kelimeleri söylediler başbakanlıkta dediler ne zaman gelecek bilemeyiz dediler bekliyoruz gelince açıklayacağız dediler. Geçen hafta arkadaşa nasıl komisyondan haber bekliyoruz dediler anlamadım bi yanlışlık vardı kesin

20 Kasım 2017 11:41

ahmetdereli
Aday Memur

ben geçen hafta aradım 1641 li numarayı komisyondan haber bekliyoruz dediler. komisyonun onayını bekliyoruz dediler.

20 Kasım 2017 12:48

SMHRDR
Memur

O zaman personel daire başkanlığı ile komisyon arasında bağlantı kopukluğu var. Bu güvenlik soruşturması nereye geliyor. Personel daire başkanlığınamı yoksa komisyona mi. Birbirlerinden haberdar değiller. Ama eğer komisyondan haber bekliyorlar dediklerine gore büyük ihtimal açıklanması kısa zamanda muhtemeldır. Bence fazla aramayalım diye biz hala aynı şeyleri söylüyorlar. Bu cuma açıklama ihtimalleri varı

20 Kasım 2017 13:58

milestones
Aday Memur

Bu hafta açıklansın artık

20 Kasım 2017 14:09

ziganali
Aday Memur

Aciklansin da hayatimiza bakalim artik,ya cikalim,ya batalım bu nedir yaa

20 Kasım 2017 14:54

SMHRDR
Memur

Aynen bir an önce açıklanıp geleceğmize yön vermemiz lazım. 7aydan beri magduruz

20 Kasım 2017 17:29

SMHRDR
Memur

Ayrıca bimere ya da cimere yazalım bakalım. Nasıl cevap alacagız.

20 Kasım 2017 21:19

bLack3ds
Şef

Ayrıca bimere ya da cimere yazalım bakalım. Nasıl cevap alacagız.

SMHRDR, Dün - Alıntıya git

Bimer yada Cimer e yazdığın zaman Gümrük Bakanlığına yönlendiriyorlar.Yine değişen bir şey olmuyor Gümrük güvenlik soruşturması yada başbakanlıktan onay diye cevaplar yazıyor.

20 Kasım 2017 21:34

milestones
Aday Memur

Aramaktan sıkıldık, aynı cevaplar, ne olacak bu iş anlamış değilim 3.gün sonra 7 ay bitecek yok böyle bir olay sınava hazırlanmak ortalama 5 ay 7 aydır sonuç açıklanmıyor

20 Kasım 2017 22:13

ziganali
Aday Memur

Valla keske su tercih doneminden once aciklansaydi ama olmadi madem bari içişlerinden önce açıklasınlar

denizlevent, 5 ay önce - Alıntıya git

Ben bimer e sorusturma sureleri nde siniriniz ne diye yazdim içişleri bakani 2 ay demişti,farkli uygulama mi sozkonusu dedim,gelen cevabi paylaşırım

21 Kasım 2017 15:11

ziganali
Aday Memur

Bugun 4 kere aradim,bakan yok..

21 Kasım 2017 15:58

MGCGOKHAN
Aday Memur

Az önce 0312 449 1641 numaralı telefonu aradım hala güvenlik soruşturması gelmedi bekliyoruz dedi. Bu hafta açıklanma ihtimali var mı dedim cuma günü. Öyle bi ihtimal olduğunu sanmıyorum gelince bizde 3 4 gün inceleyip öyle açıklıyoruz dediler. Daha bekleyecekmişiz böyle bişey olamaz kimseyi düşündükleri yok milletin hakkına girmişler girmemişler hiç bi önemi yok böyle bişey olamaz ya bu ne saçmalıktır

21 Kasım 2017 16:39

ziganali
Aday Memur

Şimdi aradim actilar,biz de neden bu kadar uzadığını üstlerimizden sormasini istedik sordular ama tatmin edici yanit alamadilar dedi.

21 Kasım 2017 18:01

milestones
Aday Memur

Şimdi aradim actilar,biz de neden bu kadar uzadığını üstlerimizden sormasini istedik sordular ama tatmin edici yanit alamadilar dedi.

ziganali, 2 saat önce - Alıntıya git

Anlayamadığım sağlık bakanlığından MEB e, gıda tarım ve hayvancılık bakanlığına kadar istisnasız hepsi açıklanıyor da gümrük bakanlığının listesi 8 aya girecek acıklanamıyor mu? bıktırdılar resmen böyle bir olay yok sikayetimizi gösterebilecek bir yer yok bimere cimere yaz sonuç Bakanlığı yönlendirilir yok mu bu işin çözümü. Ocak ayında ilan verildi yıl bitecek neredeyse perşembe tercihlerinde son günü bizim kadar mağdur olan var mı acaba kazanıp kazanamadığını da bilmiyoruz. Şimdi kazanamayan aday zan altında kalmayacak mı acaba mülakatta mı başarısız olup listeye giremeyecek yoksa güvenlik soruşturması olumsuz diye mi?

Toplam 1277 mesaj
«52535455565758596061626364
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?