Editörler : oto-danisman-expert

Celhav
Aday Memur
19 Temmuz 2017 18:12

Benimki özel kuvvetler kardeşim yapabileceğimiz bişey varmı

alikotay, 7 yıl önce

Celhav kara subay mı senin de?

alikotay
Şef
19 Temmuz 2017 18:55

Su an olumsuz gözüküyor kardesim. Ama tam bilgi veren yok malesef.

Celhav
Aday Memur
20 Temmuz 2017 17:40

Hukuki yolu flan varmı kardeşim ya çok pişmanım ya keşke hemen imza attrsalardida birakamasydik hiç

alikotay, 7 yıl önce

Su an olumsuz gözüküyor kardesim. Ama tam bilgi veren yok malesef.

Celhav
Aday Memur
22 Temmuz 2017 13:12

Kardeşim bi şekilde bişey yapalım tekrar okula girelim ya ülkemizin askere ihtiyaci olduğu bi dönemde bize bi şans veremezlermiki af falan cikarsalar

Celhav, 7 yıl önce

Hukuki yolu flan varmı kardeşim ya çok pişmanım ya keşke hemen imza attrsalardida birakamasydik hiç

Esquite
Aday Memur
22 Temmuz 2017 14:19

Hangi sebeple biraktiniz bilmiyorum ama eger gercekten gecerli bir sebebi olmayarak sadece zor geldigi icin birakan varsa gelmesin arkadaslar.bu teskilatta size yer yokherseyden once haketmiyorsunuz.

Sivil zor geldi tsk maasi tatli o yuzdenmi geliyorsunuz.Gelmeyin

Archibald
Aday Memur
24 Temmuz 2017 20:07

Bugün deniz kuv. İnsan kaynaklarına gittim. bende intibakta ayrıldım ökkdan deniz kuv. Diyor ki net olarak yemin törenidir esas iş. sigorta girişinin bi manası yok biz de ökk dan karadan ayrılanları aldık buraya dedi. Ayrıca kara ve ökk daki komutanların yalan söyleyenlerini şikayet ettik dedi. Ayrılırsanız bir daha giremezsiniz diyorlardı diye. Bilgi kesindir herkese hayırlı olsun.

AliKarahasan
Aday Memur
25 Temmuz 2017 16:01

Valla içimizi rahatlattın kardeşim çok sağolll

Archibald, 7 yıl önce

Bugün deniz kuv. İnsan kaynaklarına gittim. bende intibakta ayrıldım ökkdan deniz kuv. Diyor ki net olarak yemin törenidir esas iş. sigorta girişinin bi manası yok biz de ökk dan karadan ayrılanları aldık buraya dedi. Ayrıca kara ve ökk daki komutanların yalan söyleyenlerini şikayet ettik dedi. Ayrılırsanız bir daha giremezsiniz diyorlardı diye. Bilgi kesindir herkese hayırlı olsun.

Archibald
Aday Memur
26 Temmuz 2017 23:44

Neler hissettiğinizi bildiğim için bunu araştırmayı kendime borç bildim.

AliKarahasan
Aday Memur
27 Temmuz 2017 22:21

msb öyle demiyor ama :/

Archibald, 7 yıl önce

Neler hissettiğinizi bildiğim için bunu araştırmayı kendime borç bildim.

pergio
Aday Memur
24 Ağustos 2017 11:41

ne yaptınız başvurdunuzmu

FerdiTgm
Kapalı
24 Ağustos 2017 12:48

Madde açıkmış genel bir tabir ile "Askeri okullardan" diyor.

pergio
Aday Memur
24 Ağustos 2017 14:40

intibakta bıraktı arkadaşım jandarmada atamaıs yapıldı mezun oluyor anlamadım gitti

klavyesiz123
Memur
01 Eylül 2017 17:00

Şimdi kesin Başvuru yapılmıyor mu ?

Watermelon0
Kapalı
01 Eylül 2017 18:02

Arkadaslar ben kkk bıraktım egıtımde yemın falan etmıstım 3 ay oldu, denız ya da havaya basvuru yapabılır mıyım ? Maddede askeri okullar dıyor ama basvuru yapamıyorzu herhalde

adige123
Aday Memur
01 Eylül 2017 18:48

yapabilirsin suan egitimdeyiz havada intibak ara verdik denizde 3 ay kalıp gelen var 2 kişi ama tavsiye etmem askeri hayatı

Watermelon0, 7 yıl önce

Arkadaslar ben kkk bıraktım egıtımde yemın falan etmıstım 3 ay oldu, denız ya da havaya basvuru yapabılır mıyım ? Maddede askeri okullar dıyor ama basvuru yapamıyorzu herhalde

Watermelon0
Kapalı
01 Eylül 2017 18:51

Ama o kuvvetler arası dırek mı gecıs yaptı arada fark olmasın, ben ılısıgımı ordan kestım kendı ıstegımle ayrıldım arada fark var mı ?

adige123, 7 yıl önce

yapabilirsin suan egitimdeyiz havada intibak ara verdik denizde 3 ay kalıp gelen var 2 kişi ama tavsiye etmem askeri hayatı

adige123
Aday Memur
01 Eylül 2017 19:00

bak onu bilmiyorum bize hava kuvvetlerine giriste yemin töreninden sonra bir kuvvetten ayrıldınz mı die sordular belki onlar bir belge getirmişlerdir

Watermelon0, 7 yıl önce

Ama o kuvvetler arası dırek mı gecıs yaptı arada fark olmasın, ben ılısıgımı ordan kestım kendı ıstegımle ayrıldım arada fark var mı ?

Watermelon0
Kapalı
01 Eylül 2017 19:05

Ya telefon acıyorum personel temın hep mesgul su soruya bı netlık kazandırsaydık ıyı olacaktı...

Bosuna masraf yapıp elenmeyelım oralarda

adige123, 7 yıl önce

bak onu bilmiyorum bize hava kuvvetlerine giriste yemin töreninden sonra bir kuvvetten ayrıldınz mı die sordular belki onlar bir belge getirmişlerdir

klavyesiz123
Memur
01 Eylül 2017 19:57

Yemin töreninden önce bırakılmışsa önemli olan yemin töreni felan diyorlardı.

adige123, 7 yıl önce

pergio
Aday Memur
01 Eylül 2017 22:48

bende intbakta kkk astı bıraktım hava subaya başvurdum bakalım olursa olur olmasa olmaz

Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi