Editörler : crops35
02 Temmuz 2017 18:21

Belediyede çalışma ve torpil

Arkadaşlar sorum basit belediyede çalışmak istiyorum özellikle ikamet ettiğim ilçenin belediyesinde ama işe alımlar nasıl işliyor belediyede 120 bin nüfüslü bir ilçe burası.İlla torpil mi ayarlamamız lazım . İlçe başkanını falan tanıyan birine kadro verirler mi direk bizim ( kpss kasmış masum halk )hiç mi şansımız yok:(

huysuzman
Memur
02 Temmuz 2017 18:42

+

03 Temmuz 2017 02:30

Bak işte bizi düşürdükleri hal

Hak adalet helal rızıkla geldiler haramı ancak firavun bukadar normalleştirebilirdi

amma vallahi 28 şubatçılar bukadar haram ve torpil yapmamıştı

Onlar atatürkçü olmayanı

Şimdiki zihniyet ise akp li olmyanı dışlıyor

mustafa489
Aday Memur
03 Temmuz 2017 08:15

Vala kardesim bende ugrasiyorum ama nereye gitsem torpil diolar tanidik diolar... j.astsubayim istifa edicem ama halen haber bekliyorum belediyelerden

wessaurtr
Yasaklı
03 Temmuz 2017 09:16

Valla tiger kardeş. Merkezi alımdan atanmak istiyorsan eğer 1 yılını feda edecek, derse kapanacaksın. Bu şekilde her türlü 95 üzeri puan alırsın. Temel sağlamsa 5-6 ay bile yeterli.

https://herhaftayenibirfilm.wordpress.com/2017/06/02/ortaya-karisik-ders-calismak/

HayatAcimasizz
Kapalı
03 Temmuz 2017 10:17

Bunlar Atatürkçülere kurban olsunlar her türlü kul hakkına girip din iman vatan millet edebiyatı yapıyorlar bir de

Yavuzsultanselim1111, 7 yıl önce

Bak işte bizi düşürdükleri hal

Hak adalet helal rızıkla geldiler haramı ancak firavun bukadar normalleştirebilirdi

amma vallahi 28 şubatçılar bukadar haram ve torpil yapmamıştı

Onlar atatürkçü olmayanı

Şimdiki zihniyet ise akp li olmyanı dışlıyor

işsizgenç28
Kapalı
03 Temmuz 2017 19:37

Ben de bir yerlere girmeye çalışıyorum. Kpss p3te 80 puanım var. Ama bir işe yaramıyor.

işsizgenç28
Kapalı
03 Temmuz 2017 19:46

Torpilsiz çok zor. kurumların %80inde mülakat var. Merkezi atamalarda alımlar çok az. Mülakatta torpil demek. Ben işsizlikten çok zor durumdayım. Nereye gitsem su anda ihtiyaç yok. ihtiyaç olduğunda ararız diyorlar. Fakat ne arayan var ne de soran. Tüm belediyelere, bankalara, muhasebe odaları, tso her yere cv bıraktım. Anne ve babam kanser tedavisi görüyor. Tek anneannemin maaşı da vardı. Anneannem 12 mayısta ani kalp krizi sonucu vefat etti. O maaş da kesildi. Şu anda hiçbir gelirim yok. Komşuların yardımıyla geçinmeye çalışıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ben küçükken kalp ameliyatı geçirmiştim. Doktor fabrika, inşaat gibi ağır işlerde çalışamayacagımı, ancak masabaşı işlerde çalışabileceğimi söyledi.Küçük bir şehirde yaşadığım için masabaşı iş bulmak çok zor. Hatta torpil olmadan imkansız. Başka şehirde de iş başvurusu yaptığım zaman verdikleri maaşla tek başıma geçinemeyeceğimi söyleyip kabul etmiyorlar. Ben de ne yapacağımı şaşırdım. Allah canımı alsa da kurtulsam diyorum. Yoksa hayata tutunmak çok zor.

HayatAcimasizz
Kapalı
04 Temmuz 2017 03:09

Allah yardımcın olsun kardeşim herkesin kendince bir derdi var hayat bu bakarsın ummadığın anda bir kapı açılır umutsuz olmamak lazım. Hastalar için acil şifalar dilerim. Bahtın açık olsun.

işsizgenç28, 7 yıl önce

Torpilsiz çok zor. kurumların %80inde mülakat var. Merkezi atamalarda alımlar çok az. Mülakatta torpil demek. Ben işsizlikten çok zor durumdayım. Nereye gitsem su anda ihtiyaç yok. ihtiyaç olduğunda ararız diyorlar. Fakat ne arayan var ne de soran. Tüm belediyelere, bankalara, muhasebe odaları, tso her yere cv bıraktım. Anne ve babam kanser tedavisi görüyor. Tek anneannemin maaşı da vardı. Anneannem 12 mayısta ani kalp krizi sonucu vefat etti. O maaş da kesildi. Şu anda hiçbir gelirim yok. Komşuların yardımıyla geçinmeye çalışıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ben küçükken kalp ameliyatı geçirmiştim. Doktor fabrika, inşaat gibi ağır işlerde çalışamayacagımı, ancak masabaşı işlerde çalışabileceğimi söyledi.Küçük bir şehirde yaşadığım için masabaşı iş bulmak çok zor. Hatta torpil olmadan imkansız. Başka şehirde de iş başvurusu yaptığım zaman verdikleri maaşla tek başıma geçinemeyeceğimi söyleyip kabul etmiyorlar. Ben de ne yapacağımı şaşırdım. Allah canımı alsa da kurtulsam diyorum. Yoksa hayata tutunmak çok zor.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi