Editörler : crops35

Kapalı
03 Temmuz 2017 19:40

Kız zabıta

kızlardan zabıtalık yazan var mı ?

wessaurtr
Yasaklı
03 Temmuz 2017 20:11

Kadın ya da bayan desek daha uygun olmaz mı? Böyle olunca acunun survivorı gibi olmuş.

tiger5445
Aday Memur
03 Temmuz 2017 20:38

Erkek halimle irrite oldum abi "kız zabıta " nedir ? Kadındır o kız olsa duramazsın.

musaon123
Memur
03 Temmuz 2017 20:39

kız kardeşime tavsiye etmezdim. tabi yinede hak var.kişisel tercihtir.

zamansaat
Kapalı
03 Temmuz 2017 23:59

Acunun survivor ini da dillere yapıştırmışsız ezip büküyorsunuz. Kız, bayan, kadın benim nezdimde aynı şeyi ifade etmekte. Beynin nasıl algılamak istiyorsa o şekilde idrak etmişsin. Kısa ve net cevaplar vermeye çalışarak ben her şeyi bilirim imaji vermeye çalışmamalısın. Yazdığıma takıldiğına göre bu senin güçsüz yanın ?

wessaurtr, 7 yıl önce

Kadın ya da bayan desek daha uygun olmaz mı? Böyle olunca acunun survivorı gibi olmuş.

wessaurtr
Yasaklı
04 Temmuz 2017 00:08

Her şeyi bilirim havası değil ama hatanı kabul etmelisin. Kadınlar basketbol ligi değil de kızlar olsun mesela. Bazı genel geçer kabuller vardır bu da onlardan biri. Hatanı kabul etmek de bir erdemdir. Ama sanırım sen de bundan pek bulunmuyor.

zamansaat, 7 yıl önce

Acunun survivor ini da dillere yapıştırmışsız ezip büküyorsunuz. Kız, bayan, kadın benim nezdimde aynı şeyi ifade etmekte. Beynin nasıl algılamak istiyorsa o şekilde idrak etmişsin. Kısa ve net cevaplar vermeye çalışarak ben her şeyi bilirim imaji vermeye çalışmamalısın. Yazdığıma takıldiğına göre bu senin güçsüz yanın ?

bilkyaz13
Memur
04 Temmuz 2017 00:45

82 puana kız zabıtalık gelir mi inşallah

wessaurtr
Yasaklı
04 Temmuz 2017 10:32

82,42 olsa gelirdi ama 82 ye gelmez bacım. Başka bir kadroda şansını deneyebilirsin.

bilkyaz13, 7 yıl önce

82 puana kız zabıtalık gelir mi inşallah

zamansaat
Kapalı
04 Temmuz 2017 13:23

Erdemliğim hakkinda şu ana kadar kimseye laf ettirmedim da ettirmem kelimelerinize dikkat edin. Küçük ayrintilara takilmayin ki mutlu olabilesiniz.

wessaurtr, 7 yıl önce

Her şeyi bilirim havası değil ama hatanı kabul etmelisin. Kadınlar basketbol ligi değil de kızlar olsun mesela. Bazı genel geçer kabuller vardır bu da onlardan biri. Hatanı kabul etmek de bir erdemdir. Ama sanırım sen de bundan pek bulunmuyor.

Hyrymrv94
Kapalı
04 Temmuz 2017 13:36

Pek yazmak istemedim ama yazdim serdivan bogazliyan duzce ve istanbul gelirmi bilmem artik .

slymntgc
Aday Memur
04 Temmuz 2017 13:42

Sizin puan kaç hocam?

Hyrymrv94, 7 yıl önce

Pek yazmak istemedim ama yazdim serdivan bogazliyan duzce ve istanbul gelirmi bilmem artik .

wessaurtr
Yasaklı
04 Temmuz 2017 15:12

97 ve üstüysen serdivan gelir istanbul bi ihtimal. 96 ise düzce kesin serdivan bir ihtimal.

Hyrymrv94, 7 yıl önce

bilkyaz13
Memur
04 Temmuz 2017 18:09

sırf erkeğiz ve 0,42 puan alamadık diye mi bu zulüm ?!

wessaurtr, 7 yıl önce

82,42 olsa gelirdi ama 82 ye gelmez bacım. Başka bir kadroda şansını deneyebilirsin.

Hyrymrv94
Kapalı
04 Temmuz 2017 20:38

94 hocam sizin

slymntgc, 7 yıl önce

Sizin puan kaç hocam?

Hyrymrv94
Kapalı
04 Temmuz 2017 20:40

Gelmeyecegini dusunuorum cunku puan 94 ama gelmemesi daha mi iyi olur bilmiorum cunku zabitalik pek hayalimdeki meslek deil gibi :)

wessaurtr, 7 yıl önce

97 ve üstüysen serdivan gelir istanbul bi ihtimal. 96 ise düzce kesin serdivan bir ihtimal.

slymntgc
Aday Memur
04 Temmuz 2017 20:42

97

Hyrymrv94, 7 yıl önce

94 hocam sizin

Hyrymrv94
Kapalı
04 Temmuz 2017 22:07

Hayrli olsun diyelim o zamn size .

slymntgc, 7 yıl önce

97

adamemur
Aday Memur
05 Temmuz 2017 20:12

Cinsiyetci tutumunuzdan doolayı kınandınız ... :((((

06 Temmuz 2017 14:13

kadın-kız-bayan muhabbetini kim başlattı arkadaşım ne zaman bitecek şu boş muhabbet ya

konuya bakıyor diyecek lafı yok 1 kelimeye kafayı takmış

kız diyorsun

niye kız dedin diyor

bayan diyorsun

niye kadın demiyorsun diyor

la bi .... git :D

ne diyek mahmut mu diyek

neyse konuya gelecek olursak kız, bayan, kadın zabıtaya evrak işi verirler öyle tahmin ediyorum

veya sahada bir bayan varsa bayana müdahale için bayan zabıtaya müdahale ettirebilir

aynı cümlede 3 kez bayan ifadesi kullandım beğenmeyen eksi versin bi görim :D

slymntgc
Aday Memur
06 Temmuz 2017 14:34

Boş muhabbet olduğundan dem vurmuşsun ama en boş muhabbeti de sen yapmışsın.

MalatyaHarita, 7 yıl önce

kadın-kız-bayan muhabbetini kim başlattı arkadaşım ne zaman bitecek şu boş muhabbet ya

konuya bakıyor diyecek lafı yok 1 kelimeye kafayı takmış

kız diyorsun

niye kız dedin diyor

bayan diyorsun

niye kadın demiyorsun diyor

la bi .... git :D

ne diyek mahmut mu diyek

neyse konuya gelecek olursak kız, bayan, kadın zabıtaya evrak işi verirler öyle tahmin ediyorum

veya sahada bir bayan varsa bayana müdahale için bayan zabıtaya müdahale ettirebilir

aynı cümlede 3 kez bayan ifadesi kullandım beğenmeyen eksi versin bi görim :D

zamansaat
Kapalı
06 Temmuz 2017 17:27

cinsiyetçi bir tutum sergilediğimi düşünmüyorum. ben burada kendim gibi bayan ya da kız zabıta tercihi yapmış olanları bilmek için bu konuyu açtım. yani AMACIM bayanları öğrenmek. hedef bu. idrak edebildin mi ?

adamemur, 7 yıl önce

Cinsiyetci tutumunuzdan doolayı kınandınız ... :((((

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi